Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 17, 2013, 16:01:25
1.99% volt, de most növelték meg talán 4.99-re ami sok. Abban nem vagyok biztos, hogy számlák közötti utalásra is ez érvényes.

Köszi! Az tényleg nagyon sok.

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 18, 2013, 10:29:12
Azóta fizettem be unibethez; máshonnan pedig érkezett kiutalásom. Szóval nekem úgy tűnik csak bankszámlára nem enged lehívni. Ennek a kiküszöbölésére utaltam fel unibethez, majd onnan pár kamufogadás után leutaltam bankszámlára.
Sok a két hét, de lehet inkább a biztos postai utat fogom választani.

VIP téma
Csinálnám skrill.com-on az Apply now for Skrill VIP témát, de azonkívül, hogy átirányít a moneybookers.com login felületére nem történik semmi. Írjak nekik inkább e-mailt?

Írj rájuk, mert nem mindig adják automatikusan a VIP státuszt. Gyorsabb és biztosabb, ha írsz nekik egy emailt, ha elérted a szükséges forgalmat.
Ingyenes pénzfelvétel is van kártyáról az első szinten, szóval a semminél azért többet ér.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 18, 2013, 09:17:41


Viszont aki bizonytalan valamiben, annak továbbra sem ajánlom ezt a módszert.
Igen, sokkal egyszerűbb normális bankot választani, ahol 2 másodperc után meg lehet nézni a netbankban.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 18, 2013, 16:39:25
Ingyenes pénzfelvétel is van kártyáról az első szinten, szóval a semminél azért többet ér.

VIP ügyfeleknek megszűnik az outgoing transaction limit, ami szerintem a legfontosabb előny.

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 18, 2013, 18:01:17
VIP ügyfeleknek megszűnik az outgoing transaction limit, ami szerintem a legfontosabb előny.

Ez hol van leírva? - mert nekem nem szűnt meg. Számolja folyamatosan. Pedig nagyon jó lenne korlátlanná tenni.

Csak akkor szűnik meg, ha teljesen igazolva van a számlád. Írj nekik és kérdezd meg, hogy mit kell tenned hozzá, hogy megszűnjön (milyen dokumentumokat kérnek).

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 18, 2013, 23:34:22
Csak akkor szűnik meg, ha teljesen igazolva van a számlád. Írj nekik és kérdezd meg, hogy mit kell tenned hozzá, hogy megszűnjön (milyen dokumentumokat kérnek).
Nekem az egyik számlához tartozó Skrillen egyszer egy nyári akciónál VIP státuszt adtak, ami azóta is megvan, pedig forgalom minimális rajta, ott No limit-es a limit. Nem lehet tudni ezeknél a buziknál, hogy mi a rendszer.

Köszi az infókat Irtis és georgeboyd.
Egy emailt írok nekik, aztán hátha lesz valami. :)

Abban az esetben ha valaki már nem tudja, hogy régen milyen emailcímmel és jelszóval regisztrált moneybookersre van valami megoldás, hogy újra igénybe tudja venni a skrill szolgáltatásait, vagy halott ügy?

#954 szeptember 22, 2013, 14:29:03, Alk
Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 22, 2013, 13:02:59
Abban az esetben ha valaki már nem tudja, hogy régen milyen emailcímmel és jelszóval regisztrált moneybookersre van valami megoldás, hogy újra igénybe tudja venni a skrill szolgáltatásait, vagy halott ügy?

Én első körben átnézném az összes e-mail címem, hogy melyikre érkezett az MB-től korábban üzenet. Ha sehol semmi, akkor írnék nekik. Gondolom bekérnek néhány dolgot, aztán megkapsz minden szükséges adatot (persze ez nem tuti, de ilyen esetekre is kell lennie megoldásnak).

Kieg: Vagy rányomsz a "forget your password"-re, és szépen végigpróbálgatod az összes email címeddel (amelyik regelve van, arra megküldik a jelszót).

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 22, 2013, 14:26:54
Én első körben átnézném az összes e-mail címem, hogy melyikre érkezett az MB-től korábban üzenet. Ha sehol semmi, akkor írnék nekik. Gondolom bekérnek néhány dolgot, aztán megkapsz minden szükséges adatot (persze ez nem tuti, de ilyen esetekre is kell lennie megoldásnak).

Kieg: Vagy rányomsz a "forget your password"-re, és szépen végigpróbálgatod az összes email címeddel (amelyik regelve van, arra megküldik a jelszót).

Egy elhanyagolt, elfelejtett e-mail címről van szó, nincs hogy kikeresni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 22, 2013, 14:30:59
Egy elhanyagolt, elfelejtett e-mail címről van szó, nincs hogy kikeresni.

Másik sincs hozzárendelve? Akkor szerintem írj nekik!

Küldtek egy e-mailt, hogy ideiglenesen zárolták az (egyik) számlám, és kérték, hogy küldjek másolatot egy iratról. Elküldtem nekik, a kérdés az lenne, hogy mire számíthatok most? Alap ellenőrzésnek van beállítva, de ez csak álca, igazából jogos a dokumentumbekérés, mert tényleg gyanakvásra adhatnak okot a tranzakcióim (köztes számla volt, a főszámlám és egy marathonos számlám közt intézte a pénzmozgásokat). A számla tulajdonosa valós személy, az igazolása nem lesz nehéz, csak viszonylag sok pénz van rajta, amit nem szeretnék hetekig nélkülözni, plusz nem tudom, hogy én is számíthatok-e valami fasza díjra vagy bírságra, mint amit georgeboyd is kapott. Szóval, mire számíthatok? IP-re 98%-ban figyeltem, de szerintem simán átlát rajta, mivel bejelentkezéskor több számlámnál is meg kell adnom a felhasználónév és jelszó mellett azt biztonsági, alig kivehető szöveget (nem tudom, hogy mi a neve).

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 24, 2013, 15:33:23
Küldtek egy e-mailt, hogy ideiglenesen zárolták az (egyik) számlám, és kérték, hogy küldjek másolatot egy iratról. Elküldtem nekik, a kérdés az lenne, hogy mire számíthatok most? Alap ellenőrzésnek van beállítva, de ez csak álca, igazából jogos a dokumentumbekérés, mert tényleg gyanakvásra adhatnak okot a tranzakcióim (köztes számla volt, a főszámlám és egy marathonos számlám közt intézte a pénzmozgásokat). A számla tulajdonosa valós személy, az igazolása nem lesz nehéz, csak viszonylag sok pénz van rajta, amit nem szeretnék hetekig nélkülözni, plusz nem tudom, hogy én is számíthatok-e valami fasza díjra vagy bírságra, mint amit georgeboyd is kapott. Szóval, mire számíthatok? IP-re 98%-ban figyeltem, de szerintem simán átlát rajta, mivel bejelentkezéskor több számlámnál is meg kell adnom a felhasználónév és jelszó mellett azt biztonsági, alig kivehető szöveget (nem tudom, hogy mi a neve).

En hosszu ideig hasznaltam ugyanarrol az ip-rol ket accountot...egyik az enyem, masik pedig haver neven...csak a bankkartya volt leelenorizve...
Szerintem nem lesz semmi kovetkezmenye...egyszeruen kinyitjak majd ha megkaptak a papirokat es kesz.

En a ket accountot ugyanazon az ip-n hasznaltam es tobbezer eurokat kuldozgettem kozottuk...szoval nem hinnem, hogy baj legyen

Nem szokta zavarni a skrillt, hogy mikor milyen ipről vagy gépről lépsz be különböző accountokra.