Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Véletlen igényeltem Pót skrill kártyát.. egyből írtam nekik levelet hogy vonják vissza, véletlen volt, de azóta se jött semmi válasz. Szerintetek vissza vonják és adják a pénzt, vagy kapok még 1 kártyát ? ;D ;D

Valami olyanra emlékszem hogy kézhez vételtől számított 10 napig bármikor lemondhatod. És vissza adják a pénzt.

Üdv.
Szeretnék segítséget kérni. Saját bankszámlámra szeretnék kivenni a Skrill- számlámról. Csak nem tudom a SWIFT számot. Ez esetleg azonos lenne ezzel? BIC kód (ilyen van a kivonatomon)

IBAN (ez lenne a Nemzetközi számlaszám?)

Idézetet írta: lulu65bj Dátum január 30, 2014, 21:11:27
Üdv.
Szeretnék segítséget kérni. Saját bankszámlámra szeretnék kivenni a Skrill- számlámról. Csak nem tudom a SWIFT számot. Ez esetleg azonos lenne ezzel? BIC kód (ilyen van a kivonatomon)

IBAN (ez lenne a Nemzetközi számlaszám?)


bic=swift

IBAn- igen, ez a nemzetkozi szamlaszam


Nekem olyan problémám van, hogy elbasztam egy befizetést a Pokerstarsra, nem vettem észre, hogy meg van nyitva egy másik lapon is így vagy 5-ször megpróbáltam újra befizetni más összeget, ami miatt lezárt a skrill. Pontosabban ezt írja ki amikor be akarok fizetni: Your account is currently restricted for security reasons. To resolve this please visit Skrill Help.
Please go back to the merchant and retry

Írtam nekik még vasárnap, elküldtem a személyi meg lakcím másolatát, de eddig semmi. Valaki járt már így és ha igen mit csinált? Köszi!

Ez azt hiszem ilyen flood-protect és 24 órán belül lejár.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 04, 2014, 18:03:09
Ez azt hiszem ilyen flood-protect és 24 órán belül lejár.

De már múlt kedd óta tart   >:( Én is azt hittem, hogy elmúlik de hétvégére sem volt jó azért írtam nekik.

Szeretnék a Skrill-ről(euró) utalni a forintos bankszámlámra, azt írja, hogy 2,95 euró a költsége. Ez létezik? Bármekkora összegnél is ennyi a költség?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum február 04, 2014, 20:13:46
Szeretnék a Skrill-ről(euró) utalni a forintos bankszámlámra, azt írja, hogy 2,95 euró a költsége. Ez létezik? Bármekkora összegnél is ennyi a költség?

A Skrill részéről igen, ez fix összeg, viszont a bankod a tétel fogadásáért felszámíthat díjat illetve a váltáson is bukhatsz valamennyit.

17% a Magyar Bankfiókoknál ilyenkor, a jutalék felszámolás !!! Ha EUR-t. küldsz, a HUF-os, bankszámládra ! Én már jártam így, 10000HUF-után, 1700HUF-ot, lekaptak ! Üdv.neked. -APURIMAC-.

Idézetet írta: APURIMAC Dátum február 05, 2014, 01:55:14
17% a Magyar Bankfiókoknál ilyenkor, a jutalék felszámolás !!! Ha EUR-t. küldsz, a HUF-os, bankszámládra ! Én már jártam így, 10000HUF-után, 1700HUF-ot, lekaptak ! Üdv.neked. -APURIMAC-.

Azért ne számolj százalékot egyetlen esetből!

Lehet a jóváírásnak minimális fix díja (pl. 1000 vagy 2000 ft), ami kisebb összegeknél nagyobb százalékos költséget jelent.
Meg kell nézni a bankunk kondíciós listáját, hogy deviza utalás fogadásáért mennyit kell fizetni!

Az ersténél pl. 1000ft a deviza utalás fogadásáért  :crazy:
Tehát ha kapsz valahonnan 2$
Akkor levonnak 1000forintot :o
Akkor valakivel így ki lehet cseszni, naponta küldeni neki 1Dolcsit ,
és a hó végén levonnak neki 30.000ft

Az FHB nem számol fel semmilyen költséget deviza jóváírásnál,ha valakit érdekel.Erste régebben 2000 ft volt ezek szerint fejlődtek,viszont az árfolyamuk meg szarabb lett.
A feni esetben amúgy vszínű a Skrill  váltja át és már forintban érkezik a forint számlára.Alapesetben ez van.Ha valaki valamiért euróban szeretné kapni le kell levelezni velük.

Sziasztok!
A szlovén határ mellett lakok egy köpésre,arra gondoltam,ha kint veszek fel skrill kártyával pénz akkor talán megúszhatok rgy átváltást? forintos a számlám és úgye kint már euro van szóval szerintetek?