Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok! 2 kérdésem lenne.
1. mit jelent a skrill 1 Tap befizetés?
2. ha skrill számlámat szeretném feltölteni banki átutalással, akkor mennyi idő alatt lesz a skrillen a pénz?

Válaszokat előre is köszönöm

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 03, 2014, 13:19:32
Sziasztok! 2 kérdésem lenne.
1. mit jelent a skrill 1 Tap befizetés?
2. ha skrill számlámat szeretném feltölteni banki átutalással, akkor mennyi idő alatt lesz a skrillen a pénz?

Válaszokat előre is köszönöm

2. 3-5 munkanap.

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 03, 2014, 13:19:32
Sziasztok! 2 kérdésem lenne.
1. mit jelent a skrill 1 Tap befizetés?
2. ha skrill számlámat szeretném feltölteni banki átutalással, akkor mennyi idő alatt lesz a skrillen a pénz?

Válaszokat előre is köszönöm
skrill 1 Tap:olyan skriles befizetés aminél csak az összeget kell megadnod és a befizetés gombra klikkelni és rajta is van a számládon a pénz.Nem kell a skrillre belépni,jelszót megadni stb.
Egyszer meg is szívtam egy 0-val többet adtam meg,és itt nincs semmilyen megerősítés, 200 euró helyett 2000-et sikerült befizetni >:(
De nem minden irodánál müködik még.

Üdv lefordítaná ezt nekem valaki?  Nem tudok pénzt befizetni a bet365-s számlámra :(!
We are emailing you with regards to your Skrill account [email protected] and the following instant bank transfer deposit that you recently made through it:


1087017222 28 Feb 14 09:34:40 Upload Cancellation
(UPD 1080889967) Cancel 'Online Bank Transfer' 20 Feb 14 x HUF cancelled



Unfortunately, we have to inform you that according to our bank the above mentioned deposit was cancelled by you or your bank and this is why we never received the money.



Stopping the aforesaid bank transfer led to losses on our end, which left your Skrill account on negative balance. Therefore, we would

also strongly encourage you to deposit the amount of HUF 10000.00 to your Skrill account by 28/03/2014. In order for you to deposit money to

your account with us, please refer to the "upload funds" section of your Skrill account.



Also, please note that until full clarification on the matter is received, your Skrill account will remain blocked.



In case that you do not deposit the requested amount within the above specified deadline, we will be forced to take the case further and

initiate a legal procedure against you.



For uploading funds to your Skrill account you can use the following bank details:



Account holder:   Skrill Ltd.

Bank:   Postbank AG

City/Town:   Frankfurt am Main

Country:   GER

Account number:   901586661

SWIFT:   PBNKDEFF590

IBAN:   DE39590100660901586661

Sort code:   59010066

Account currency:  HUF

Reference:



Please do not forget to put your Customer ID xxx in the reference field.



Awaiting your soonest response.



Best Regards,

Skrill Security Team

Mi e-mailezés meg tekintetében a Skrill számla [email protected] , és a következő pillanatban banki átutalással betét, amit nemrégiben rajta :


1087017222 28 február 14. 09:34:40 feltöltés lemondása
( UPD 1080889967 ) Mégsem " Online banki átutalás " február 20. 14 x forintot törölt



Sajnos , meg kell tájékoztatni, hogy szerint a bank a fenti letéti megszakította Ön vagy a bank , és ez az oka annak, hogy nem kapta meg a pénzt .



Leállítása a fent említett banki átutalással veszteségekhez vezetett be a végén , amely elhagyta a Skrill számla negatív egyenlege . Ezért lenne

azt is javasoljuk, hogy letétbe a forint 10000.00 a Skrill számlájára 28/03/2014 . Annak érdekében, hogy pénzt befizetni a

A regisztrált nálunk, kérjük, olvassa el a " feltöltés alapok" részében a Skrill számla.



Kérjük, vegye figyelembe , hogy amíg a teljes körű felvilágosítást az ügyben érkezik, a Skrill számla marad blokkolva .



Abban az esetben, ha nem helyezi letétbe az igényelt összeget a fent megadott határidőig , akkor kénytelen lesz az ügy folytatása , és

kezdeményez jogi eljárást ellened.



A feltöltés alapok Skrill számla akkor a következő banki adatok:

de itt le tudod  fordítani : http://translate.google.hu/

Kurva sokat segítetettél ezzel a webfordítós katyvasszal..

Azt írják hogy a korábbi befizetésed 10k huf nem érkezett  meg hozzájuk, mert te vagy a bank visszavonta. Kérik(követelik) hogy fizesd be a pénzt, mert jelenleg mínuszban van a számlád.

Valaki please aki skrillen a mobilját hitelesítette már (kapott smsbe kódot amit vissza kellett pötyögni) azt árulja már el hol tehetem ezt meg.. Már második smst kapom hogy hitelesítem a számlához tartozó mobilom.. de sehol sem találom hol tehetném ezt meg.  Légyszíves valaki árulja el:)  :cya:


sziasztok.egy kis infó: első skrill kártyás felvételem: otp automatánál 65000 kemény magyar forintot vettem fel 28-án és mindezért 3900-at vontak le. nem kevés viszont szívesen fizetnék minden hónapban ennyit:). annyi bajom van,hogy még mindig nem részletezték ezt a 3900-at,hogy miből állt össze. ja.és az otp-s automata felajánlotta,hogy a kártya pénznemében is kiadja a kért összeget vagyis az ő számításuk szerint ez 216 eoro lett volna.az létezik,h forinton kívűl euro is van egyszerre az automatában? ja és a szlovén határ mellett lakom talán ezért?

Ft-euro átváltás + 2 euro alapból az hogyha veszel fel pénzt kártyáról.. Kb ennyit mint nálad lehet számolni az átváltási költségekre.

Idézetet írta: csala81 Dátum március 03, 2014, 19:37:01
sziasztok.egy kis infó: első skrill kártyás felvételem: otp automatánál 65000 kemény magyar forintot vettem fel 28-án és mindezért 3900-at vontak le. nem kevés viszont szívesen fizetnék minden hónapban ennyit:). annyi bajom van,hogy még mindig nem részletezték ezt a 3900-at,hogy miből állt össze. ja.és az otp-s automata felajánlotta,hogy a kártya pénznemében is kiadja a kért összeget vagyis az ő számításuk szerint ez 216 eoro lett volna.az létezik,h forinton kívűl euro is van egyszerre az automatában? ja és a szlovén határ mellett lakom talán ezért?

A skrilledet le kéne cserélni euro alapúra, akkor EU skrill acc.-ról Eu skrill kártyára levételkor kb 2000 Ft ot is spórolhatnál ugyanezen összegnél, ha jól saccolom.

Én még nem cseréltem ki a forintos skrillemet, mert rengeteg tranzakció volt rajta, de pár héten belül letudom és eurósat nyittatok helyette, utána meg rendelem a kártyát.

Idézetet írta: csala81 Dátum március 03, 2014, 19:37:01
ja.és az otp-s automata felajánlotta,hogy a kártya pénznemében is kiadja a kért összeget vagyis az ő számításuk szerint ez 216 eoro lett volna.az létezik,h forinton kívűl euro is van egyszerre az automatában? ja és a szlovén határ mellett lakom talán ezért?

Ez csak az elszámolás módja, tehát hogy milyen árfolyamon történjen az átváltás. Ha az eurót választod, akkor az otp-s árfolyamon, ha a forintot, akkor a mastercardén, ami sokkal kedvezőbb. Az automatában csak forint van, és ez független az ATM helyétől.

#1377 március 05, 2014, 21:15:44, crazyfrog1900
Hello!

Skrillen szeretnék átutalni, megenged egy skrill direct utalást, de én manual bank transfert szeretnék, ki is hozza ezt:

Account holder   Skrill Ltd.
Bank   Postbank AG
City/Town   Frankfurt am Main
Country   GER
Account number   901586661
SWIFT   PBNKDEFF590
IBAN   DE39590100660901586661
Sort code   59010066
Account currency   HUF
Reference


viszont mikor OTP-nél utalnék, akkor számlaszámot kér, gondolom ide 8-8-8 formátumu kellene, a 901586661 elég kevés . mit kell ilyenkor megadni otp-nél?

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum március 05, 2014, 21:12:00
Hello!

Skrillen szeretnék átutalni, megenged egy skrill direct utalást, de én manual bank transfert szeretnék, ki is hozza ezt:

Account holder   Skrill Ltd.
Bank   Postbank AG
City/Town   Frankfurt am Main
Country   GER
Account number   901586661
SWIFT   PBNKDEFF590
IBAN   DE39590100660901586661
Sort code   59010066
Account currency   HUF
Reference


viszont mikor OTP-nél utalnék, akkor számlaszámot kér, gondolom ide 8-8-8 formátumu kellene, a 901586661 elég kevés . mit kell ilyenkor megadni otp-nél?

Az IBAN a számlaszám, méghozzá nemzetközi, és az is kell, mivel Te a bugrisok földjére akarsz pénzt utalni. Egyébként én jól meggondolnám a helyedben, nem jó másnap szembesülni az átutalás kellemetlen költségével, ami hát, finoman fogalmazva nem egy bambi ára sajnos.

Idézetet írta: trader88 Dátum március 06, 2014, 14:03:52
Egyébként én jól meggondolnám a helyedben, nem jó másnap szembesülni az átutalás kellemetlen költségével, ami hát, finoman fogalmazva nem egy bambi ára sajnos.

Így van, 2000 forint körüli összeg, ha jól tudom.