Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Törölték a duplán levont kártyás vásárlásaimat. Mondjuk ez elég meleg, ezek szerint folyamatosan ellenőrizni kell, hogy mikor mit számolnak el, ha nem veszem észre akkor simán levonogatják kétszer a számlámról a vásárlások összegét.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum december 01, 2014, 18:31:50
Törölték a duplán levont kártyás vásárlásaimat. Mondjuk ez elég meleg, ezek szerint folyamatosan ellenőrizni kell, hogy mikor mit számolnak el, ha nem veszem észre akkor simán levonogatják kétszer a számlámról a vásárlások összegét.
Ez egyebkent is majdnem minden banknal igy van, ha sok helyen hasznalsz debit card-ot es nincs beallitva mobilinfo a terheleseidrol akkor celszeru naponta ellenorizni mire hol miert mennyit vontak le.
Credit card az mas teszta, ott nem a sajat penzed koltod igy a bank jobban odafigyel minden tranzakciora hogy ne legyen visszaeles stb.

A skrill kvazi az elso pelda, szoval csak figyelmesen.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 01, 2014, 16:38:43

Dec 1. Kíváncsiságból bejelentkeztem hogy csekkoljam az egyenlegem, ahogy az emailben írják,de semmi. :D
Még csak tájékoztatót sem találtam erről a valamiről :DD

Ma jött egy újabb (bővebb) email ezzel kapcsolatban, meg az oldalukon is írnak erről, de még mindig nem tisztult le a kép teljesen.  :D

#1878 december 01, 2014, 20:12:48, benedek185
Tehát röviden tömören arról van szó (már ami a Skrillnek ezt a karácsonyi akcióját illeti), hogy minden egyes alkalommal, amikor használod a Skrill számládat, akkor kapsz egy úgynevezett sorsjegyszerűséget. Minden tranzakció után jár egy ilyen sorsjegy, naponta maximum 10 darab tranzakció számít bele a játékba. Minden héten tartanak sorsolást, viszont van egy úgynevezett fősorsolás is január 5-én, amelyen minden sorsjegy részt vesz.
Ezen a héten a fődíj pl. 5000 euró, a "kisebb" ajándékok között pedig olyan tárgyak vannak, mint iPad Mini, Playstation 4, vagy 10 és 25 eurós paysafecardok stb.
A nyerteseket mindig emailben értesítik, a nyereményakció pedig a mai naptól egészen január 4-éig tart.

Röviden, tömören ennyi, ha valamit kihagytam vagy rosszul mondtam, elnézést kérek. :)
Sok sikert mindenkinek! :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum december 01, 2014, 19:34:39
Ma jött egy újabb (bővebb) email ezzel kapcsolatban, meg az oldalukon is írnak erről, de még mindig nem tisztult le a kép teljesen.  :D

December 1-től január 4-ig minden tranzakció után kapsz egy sorsjegyet (naponta max 10-et), amivel nyerhetsz. A nyeremények hetente változnak, ezen a héten 5.000€-t lehet megnyerni, plusz Playstation 4, iPad Mini, paysafecard utalványok (10 és 25€).
Közben látom megelőztél.

Sziasztok! Ez nem ide tartozik de nem tudtam máshova írni. Nem tudtok véletlenül olyan magyar online ajándékboltot ahol lehet Skrill számláról fizetni?

Hello

Én sajnos nem,de ha van esetleg skrill mastercardod azzal online tudsz vásárolni. (már csak ezért is megéri kérni egyet szerintem)

Sziasztok!

Mióta van a Skrillnek Raiffeisen Bank-os magyar számlája?
Mikor utoljára feltöltöttem akkor egy Frankfurt am Main-i DEUTSCHE POSTBANK AG-s
számlára kellet utalni a pénzt.
Változott valami esetleg olcsóbb lett v. drágább, gyorsabb?
:beerchug:

Idézetet írta: Gake Dátum december 10, 2014, 13:27:31
Sziasztok!

Mióta van a Skrillnek Raiffeisen Bank-os magyar számlája?
Mikor utoljára feltöltöttem akkor egy Frankfurt am Main-i DEUTSCHE POSTBANK AG-s
számlára kellet utalni a pénzt.
Változott valami esetleg olcsóbb lett v. drágább, gyorsabb?
:beerchug:
Gyakran változik, én nekem pl még Unicredit volt meg a fejemben az év első felében :)

Idézetet írta: Gake Dátum december 10, 2014, 13:27:31
Sziasztok!

Mióta van a Skrillnek Raiffeisen Bank-os magyar számlája?
Mikor utoljára feltöltöttem akkor egy Frankfurt am Main-i DEUTSCHE POSTBANK AG-s
számlára kellet utalni a pénzt.
Változott valami esetleg olcsóbb lett v. drágább, gyorsabb?
:beerchug:

Kifelé sokkal gyorsabb.
Hétfőn 14.03-kor kértem kifizetést.
14:04 kor jött a visszaigazoló ímél, 14:44-kor az ímél, hogy teljesült és délután már a pénzt is megkaptam, pedig nem bankon belüli volt (!) a tranzakció.

Sziasztok!

Egy újabb kérdésem lenne: forintos Skrill számlám van, amire utalni akarok róla
az $-os milyen árfolyamon váltják át?
:beerchug:

Azt hiszem a mastercard hivatalos árfolyamán vált. Valahol meg is lehet nézni, de mindig olyan nehezen találom meg, ezért most kihagyom, ha nem gond.

Na mégis találtam valamit, asszem' ezaz: https://www.skrill.com/skrillit/?locale=en

Na ez mégis más, de a lényeg kiderül belőle.

Idézetet írta: Gake Dátum december 11, 2014, 13:58:23
Sziasztok!

Egy újabb kérdésem lenne: forintos Skrill számlám van, amire utalni akarok róla
az $-os milyen árfolyamon váltják át?
:beerchug:

Ahova utalsz, az banki számla vagy skrilles?
Ha az egy dollár skrill számla, akkor a skrill vált neked, elvileg 3,99%-os költségért, az itt feltüntetett árfolyamon mellett.
https://www.skrill.com/en/personal/fees/
(most valamiért az árfolyamok nem jönnek be)

Ha a skrillről dollár folyószámlára utalsz, akkor viszont a fogadó bank napi deviza árfolyamától függ, hogy mennyiért váltanak majd.

Szerintem a MasterCard árfolyama csak akkor érdekes, ha van kártyahasználat is a történetben.

Köszönöm Knapp!
Nem bankba küldeném, hanem az egyik forex számlámat akarom feltölteni
és az $-os.

Idézetet írta: Gake Dátum december 11, 2014, 16:35:58
Köszönöm Knapp!
Nem bankba küldeném, hanem az egyik forex számlámat akarom feltölteni
és az $-os.

Akkor a forexes oldalon lesz a váltás. Valószínűleg a számlavezető bankjuk árfolyamait használják majd, de ez lehet egy "tetszőleges" árfolyam is, amit ők határoznak meg.
Ha a pénzed az ő dolláros skrilljükre kerül át, akkor valószínűleg a skrilles költségek, árfolyamok alapján írják majd jóvá a pénzt.

Ha van rá lehetőséged, akkor kisebb összeggel próbáld ki először, hogy megtudd az aznapi árfolyamot!
Az biztos, hogy fogadóirodáknál nagyon nagy a szórás hasonló esetben, simán bukhatsz 3-4%-ot is egy ilyen befizetéssel, de éveken keresztül láttunk rá példát, hogy középárfolyamon vált egy iroda, ha rajta múlik. (Unibet)