Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sajnos nem engedi a bankszámlát sem.
A 8 és a 11 karakterű bic kóddal sem megy.
Az iban nálam HU és 26 szám,de ha nem írom be a HU utáni 2 számot,akkor sem megy.

Invalid entry szöveg az iban szám alatt.

Én is hasonló cipőben járok de nekem az új OTP viza kártyámat nem engedi se kártya hozzáadásnál se verifynél a gambling opciót mindig invalid tranzakciót ír ki.
Valaki OTPs esetleg járt így mostanság? 

Vki nyert már vmit ezen a nyuszis játékon? Mert nekem még semmit nem adott. :D

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum március 31, 2015, 17:53:23
Vki nyert már vmit ezen a nyuszis játékon? Mert nekem még semmit nem adott. :D

Egyáltalán hol találom meg  ezt a nyuszis játékot?  :D


Májusban lejár a skrill kártyám, de valszeg nem leszek itthon, mármint Magyarországon egy darabig. Mit lehetne tenni? Tudom hogy linkek mailezés terén, utolsó levelemre másfél éve válaszolnak  :D De van olyan telefonszám amin foglalkoznának velem, mint egyszerű member?

Sziasztok. Egy kis segitségre lenne szükségem. Szeretnék pénzt kiutalni a skrillről de ezt az üzenetet kapom: We're unable to perform the transaction. Please get in touch with us.  vagy ezt The withdrawal from your account has failed.
Valakinek ötlete? Esetleg hová irhatnék nekik? E-mail vagy live chat van nekik? Köszi :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 02, 2015, 14:49:28
Májusban lejár a skrill kártyám, de valszeg nem leszek itthon, mármint Magyarországon egy darabig. Mit lehetne tenni? Tudom hogy linkek mailezés terén, utolsó levelemre másfél éve válaszolnak  :D De van olyan telefonszám amin foglalkoznának velem, mint egyszerű member?

Igényelj most egyet.

Idézetet írta: bendehal Dátum április 02, 2015, 17:21:19
Igényelj most egyet.

Melyiken érdemesebb újat kérni, a telszámon, vagy a VIPs mailen (mondjuk nem vagyok VIPs :D)? Mert a simára jó ha jővőre válaszolnak.

Én arra gondoltam hogy felmondod. Így ugyan 2hétig nincs kártyád de ez a legegyszerűbb.
Skrill card fül alatt ezt az opciót megtalálod.

Szerintem is ez a legjobb opció. Bejelented elvesztettnek és kérsz újat.

Jártatok már így?
10$ be akartam fizetni a Pinnához, úgy tünt minden lépés rendben, de az irodához nem érkezett meg.
Mindenképpen fogadni akartam, ezért a Betssógorhoz is depóztam 100$ , ez meg is jelent a Betssonnál.

Kíváncsiságból fellépek Skrillre , mit látok :D
Sent    Ragnarok Corporation N.V.    Processed    0.00    -10.00
:ok:


Idézetet írta: bendehal Dátum április 03, 2015, 09:41:34
Első befizetés?

Nem első egyikhez sem,
még mindig nem jelent meg a levonás a 100$ ról,
nem fogok reklamálni, hogy 6hónap múlva válaszoljanak...

   Ti hogyan használjátok a Skrill kártyát az "inkognitó"-ban maradás véget?
Fizetni vele mint bankkártya vagy levenni ATM-ből a pénzt és készpénzt használva VIP vagyok nincs készpénzfelvételi díj!?