Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#2205 július 09, 2015, 14:29:41, CaeSar
USD a kártya pénzneme, és HUF a skrill számla. Na, most akkor hogy is járok a legjobban? :D

Ezt az opciót csak néhány bank automatája ajánlja fel. Például az OTP atm. A legtöbb nem. Az a lényege, hogy ha eurós elszámolást kérsz, akkor az automata gazdabankja váltja át a pénzedet, ha forintosat, akkor meg skrill váltja (mastercard árfolyamon). Tudtommal a mastercard árfolyama mindig sokkal jobb, mint a banké, ezért forintos elszámolást kell nyomni. Persze nem bánnám, ha megerősítené valaki. A pénzt amúgy legjobb leutalni. Nem egész egy ezres és 24 óra alatt megjön. Vásárlásnál az árfolyamrést kell csak megfizetni, ha különböznek a pénznemek.

Tudom, hogy leutaltatni a legkifizetődőbb, de nem szeretném, hogy nyoma legyen a számlámon. Köszi az infókat azért. :)

Valamelyik nap vásároltam 57xx forintért és 5949-et vont le végül. Ugyan a skrillem forintos, de sajnos ilyenkor is van váltási költség, mert a kártya nem számol forintban, csak pár népszerű valutában. De kb ennyivel kell számolni.

Értem, köszönöm! :)

Akkor a legésszerűbb módja onnan felélni a pénzt. :)

A forintos skrill a legrosszab .
Ez csak azoknak volt jó akik hazautaltak.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 09, 2015, 15:30:06
A forintos skrill a legrosszab .
Ez csak azoknak volt jó akik hazautaltak.
Vagy akinek forintban van a nagyobb irodaknal szamlaja (mert nem tegnap regelt be oda), mint peldaul nekem.

2 napja banki átutalással fizettem be Skrill-re. A bankszámlámról le is jött az összeg, de a Skrill-emre még nem érkezett meg. Ilyen hosszú az átfutási idő? Vagy esetleg vmit rosszul csináltam?

Ahhoz hogy 2 nap alatt a skrill-eden legyen a pénz, csodának kell történnie. Nekem mindig a 3. munkanapon van rajt a pénz, de munkatársamnak volt hogy 4. nap. Elméletileg hétfőn kell megkapjad.

Megtudná nekem valaki mondani, hogy skrillen mennyi a minimális befizetés paysafecarddal?
Előre is köszönöm!  :)

Idézetet írta: Zsebkendő25 Dátum július 13, 2015, 22:15:52
Megtudná nekem valaki mondani, hogy skrillen mennyi a minimális befizetés paysafecarddal?
Előre is köszönöm!  :)

3.11 Ft.

Sziasztok!
Tegnap keso este kertem banki atutalasos kifizetest skrillrol. Mennyi ido alatt kapom meg?Valami email jott mar hogy elfogadtak a keresem.

Idézetet írta: Superhero Dátum július 15, 2015, 07:15:07
Sziasztok!
Tegnap keso este kertem banki atutalasos kifizetest skrillrol. Mennyi ido alatt kapom meg?Valami email jott mar hogy elfogadtak a keresem.

Nekem 14-16 között szokták kiutalni és 17 órakor már a számlámon van.

Most erkezett meg az utalas:-)

Account Temporarily Disabled

Dear [email protected],

We detected irregular activity on your profile on 11/07/2015. For your protection, you must authenticate this activity before you can continue using certain features in your account.

We will review the activity on your account after verification we will remove any restrictions placed on your account.Failing to do so until the 30th of July, 2015 will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be locked to outgoing transfers.

Please follow the link below to proceed to confirming your account information:
Click Here to Complate Process


feladó: [email protected] a(z) madmimi.com domainen keresztül   :hanyas: :hanyas: :hanyas: