Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: afrikailajos Dátum december 15, 2015, 13:02:43
szia
lehet boltban fizetni, kulfoldon kivenni, pl 23:50 kiveszel párkányban, meg 0:10 kor detto,
a nav ezt nem látja
de ha csányinak hívnak akkor az országban sincs gond sándor:-)

Szia!

Köszi a gyors választ! Sajnos vagy szerencsére (fene tudja) nem így hívnak. Mi a helyzet, ha Magyarországon szeretnék felvenni pénzt? Euros skrill számla, euros kártya és euros ATM? Így működhet? Ha minden igaz a Euronet Banktechnikai Kft. egy hete jelentette be, hogy több mint 200 euros alapú ATM-et installált (mert eddig igen kevés volt). Nekem egyébként forintban is megfelelő lenne, de az eurót preferálnám. Csak biztosan tudjam, hogy nem lesz belőle gond.
Előre is köszi!
Üdv

Mindenképp egyforma pénznemben legyen a számla és a kártya, úgy pont jó, ahogy írtad. Hacsak nem kezdesz el a nyereményből Ferrarikat és ingatlanokat vásárolni, nincs semmi okod tartani a NAV-tól. Én évekkel ezelőtt a nevemre szóló magyar bankszámlámon keresztül mozgattam a pénzt a fogadóirodák között, és senki nem szólt érte egy büdös szót se, pedig adótartozásom is volt.
Viszont jó, hogy írtad ezt az euro ATM-es hírt, szerintem sokan nem hallottunk még erről.

http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/eurora_vagyik_jo_hir_erkezett.607111.html

Február 15-től a Paysafecardos Skrill depo díja 5.5% ról 7%-ra nő.  :P

Idézetet írta: dynand Dátum december 15, 2015, 15:18:59
Mindenképp egyforma pénznemben legyen a számla és a kártya, úgy pont jó, ahogy írtad. Hacsak nem kezdesz el a nyereményből Ferrarikat és ingatlanokat vásárolni, nincs semmi okod tartani a NAV-tól. Én évekkel ezelőtt a nevemre szóló magyar bankszámlámon keresztül mozgattam a pénzt a fogadóirodák között, és senki nem szólt érte egy büdös szót se, pedig adótartozásom is volt.
Viszont jó, hogy írtad ezt az euro ATM-es hírt, szerintem sokan nem hallottunk még erről.

http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/eurora_vagyik_jo_hir_erkezett.607111.html

Köszi, megnyugtató amit írtál. Bár ebben a tekintetben még mindig próbálok nyomozni, hogy a Skrill benne van ebben az új információ cserés nyavalyában, vagy nincs mert erről is több mindent hallottam. NAV (ha akar) hozzáférhet a számlához, vagy sem. Illetve arról van valakinek értesülése, hogy a készpénz felvételnél az ATM rögzít adatokat?
Az Euronetes ATM-ek szerintem is elég nagy előre lépés, bár azt még nem tették közzé, hogy konkrétan hol vannak az automaták. Írtam nekik ezzel kapcsolatban egy pár napja, ha megjön a válasz esetleg majd bemásolom.

Üdv.

Idézetet írta: erebor Dátum december 15, 2015, 16:22:41
Köszi, megnyugtató amit írtál. Bár ebben a tekintetben még mindig próbálok nyomozni, hogy a Skrill benne van ebben az új információ cserés nyavalyában, vagy nincs mert erről is több mindent hallottam. NAV (ha akar) hozzáférhet a számlához, vagy sem. Illetve arról van valakinek értesülése, hogy a készpénz felvételnél az ATM rögzít adatokat?
Az Euronetes ATM-ek szerintem is elég nagy előre lépés, bár azt még nem tették közzé, hogy konkrétan hol vannak az automaták. Írtam nekik ezzel kapcsolatban egy pár napja, ha megjön a válasz esetleg majd bemásolom.

Üdv.

http://www.pokerakademia.com/hirek/nemzetkozi_poker_hirek/a_skrill_nem_szolgaltat_ki_adatokat_az_adatcsere_egyezmeny_reszekent/

Sziasztok.Olyan kèrdèsem lenne mièrt nem tudok skrill számlámról másik játèkosnak utalni pènzt.rengeteg tranzakciót hajtottam már így vègre de most sokadik próbàlkozásra sem engedi.Válaszotok előre is köszönöm.

#2301 december 16, 2015, 14:50:42, erebor
Dynand, köszi a linket!
Visszatérve az euros készpénzfelvételre ATM-ből: http://www.euronet.hu/hu
Itt mindenki megtudja keresni a számára szimpatikusat. Az automaták nagy része a fővárosban van, a többi Balaton meg egyéb turisztikai helyek (Sárvár, Demjén stb.)

Sziasztok !
Mit tudtok arról, hogy a SKRILL-nek van magyar számlaszáma?

Idézetet írta: DORCO6 Dátum december 23, 2015, 18:35:55
Sziasztok !
Mit tudtok arról, hogy a SKRILL-nek van magyar számlaszáma?

Ha a befizetésnél (upload) a "manual bank transfer"-re mész, akkor magyarországi raiffeisenes számlaszámot fog írni, oda várják az utalásodat.  :)

Köszi ! Ezt találtam én is csak nem tudtam él-e még, mert volt hogy nem volt mo.-i száma.

#2305 december 24, 2015, 10:28:27, Larsson
Kérdésem lenne:a személyazonosság hitelesítve van,rendelkezem Skrill mastercard-al,bankszámlát nem rendeltem hozzá a számlához, egy Visa-ról fizetek be,mindenhol no limit,kivéve a Credit/debit card-nál ott lehet e növelni a limitet vagy marad a 3000 euro?

Sziasztok,

levettem x összeget skrillről bankszámlára, ilyenkor a bank árfolyamán kéne számoljanak, ugye?

Skrill euróban van, bank lejben a bank átváltási árfolyama 4.45, míg a skrill kiírta lejbe 4.33-as árfolyammal. Mire számíthatok, amit a skrill adott meg?

Nekem rendre annyi érkezik, amennyit a Skrill kiutalás után ír.

Most akkor mi várható idéntől a Skrill számlákkal kapcsolatban? Ezen történő pénzmozgásokat betükrözik a NAV-nak?
Köszi előre is a kielégítő választ!

Az elmúlt napokban egyáltalán nem tudnak a skrillemre pénzt küldeni, mi lehet a hiba?