Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nálatok műkődik a Skrill? Nekem a kezdőoldalt se hozza be már pár napja.  :o :o :o

Idézetet írta: tharom2 Dátum január 04, 2016, 14:06:52
Nálatok műkődik a Skrill? Nekem a kezdőoldalt se hozza be már pár napja.  :o :o :o

Nekem működik. Mondjuk hozzátenném, hogy én mindig napokkal később érzem meg a változásokat, mivel belsős internetes hálózatot használok. Azaz, amikor elkezdődtek a blokkolások, akkor is jó két hétig ugyanúgy elérhetőek voltak a fogadóportálok az eredeti címeken.

Idézetet írta: tharom2 Dátum január 04, 2016, 14:06:52
Nálatok műkődik a Skrill? Nekem a kezdőoldalt se hozza be már pár napja.  :o :o :o

Működik.

Hali. Huf-os a skrillem, viszont szlovén határ mellett lakom. Arra gondoltam átugrok egykis euróért valamelyik atm-hez. Kérdés : szerintetek duplán váltana a skrill?

Idézetet írta: csala81 Dátum január 04, 2016, 20:18:54
Hali. Huf-os a skrillem, viszont szlovén határ mellett lakom. Arra gondoltam átugrok egykis euróért valamelyik atm-hez. Kérdés : szerintetek duplán váltana a skrill?

Igen.

Új bankkártyát kaptam mert lejárt a régi (Visa). Küldtek egy masterszardot amit nem lehet érvényesíteni. Mi lehet a gond? Van rajta elég pénz hogy levonja azt a pár eurót.. Gamling, non-gambling választhatom bármelyiket nem jó. Sms is jön hogy sikertelen vásárlás. Help!


Nekem a Citibank Mastercard nem jó ilyesmire,lehet nem engedi a bank?

baszakszik a skrillem, nem hozza be az oldalt, chrome tud valaki segiteni?

Idézetet írta: Larsson Dátum január 08, 2016, 20:29:26
Nekem a Citibank Mastercard nem jó ilyesmire,lehet nem engedi a bank?

Itt OTP. Előző kártyával simán működött..

Idézetet írta: csatarid Dátum január 08, 2016, 20:48:20
Itt OTP. Előző kártyával simán működött..


A Kártyának új száma van?

Idézetet írta: afrikailajos Dátum január 08, 2016, 20:33:45
baszakszik a skrillem, nem hozza be az oldalt, chrome tud valaki segiteni?

explorerben vagy más böngészőben megy?
ha ott igen, akkor a chrome-on próbálj a beállítások/speciális beállítások/adatvédelem alatt böngészési előzményeket /cookikat/ törölni. majd ujraindítani a chrome-ot és a skrillt behozni.

Idézetet írta: Larsson Dátum január 08, 2016, 21:44:46

A Kártyának új száma van?

Igen új. De most jobban utánanézve a régi is mastercard volt. Akkor végképp nem értem miért nem működik.

Idézetet írta: csatarid Dátum január 08, 2016, 22:30:19
Igen új. De most jobban utánanézve a régi is mastercard volt. Akkor végképp nem értem miért nem működik.

Ha nem jó akkor beszélni kell az OTP-vel  vagy a Skril-nek írni

Idézetet írta: csatarid Dátum január 08, 2016, 22:30:19
Igen új. De most jobban utánanézve a régi is mastercard volt. Akkor végképp nem értem miért nem működik.

Idézetet írta: Larsson Dátum január 09, 2016, 08:50:23
Ha nem jó akkor beszélni kell az OTP-vel  vagy a Skril-nek írni

Az lesz mert ez így nem állapot!  ;D