Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nekem is zárolták a számlám. Biztonsági okok.... Szerda óta vagyis 6 napja irogatok nekik. Semmi válasz! Ez nem a gumiszoba,ezért visszafogom magam.  :bash: :bash: :bash:

Mi a teendő ha meg fog szűnni a skrilles e-mail címem szolgáltatóváltás miatt? Ez az egy Skrill fiókom van csak.

Bocsi, ha volt már, párat visszalapoztam, de 163-at nem szeretnék. Előre is köszi.

Felmerült egy probléma, ha ugyan ez probléma, talán valakinek van személyes tapasztalata erről. Ha egy adott irodához skrillel fizettem be anno, aztán többször kértem is kifizetést skrillre onnan, de most át szeretnék váltani netellerre akkor annak mi a menete, egyáltalán megengedett-e?
Én azt gondolnám, hogy befizetek az irodához netelleres számláról és utána már kikérni is lehet arra, de elképzelhető hogy rosszul gondolom. Lehet simán működik, de azért kérdezem csak mert az irodák néha fura dolgokat csinálnak, szeretném elkerülni, hogy ilyen hülyeség miatt esetleg bezárják a számlámat vagy hasonlók.

Szerintem nyugodtan fizethetsz be Neteller-rel is, ha a befizetéseknél elérhető a Neteller. Én is használtam már a Skrillt is és a Netellert is.

Néhány helyen a kifizetést csak arra engedi amivel az előző befizetés volt, de más irodáknál akár választani is enged, hogy mire kéred ki, ha több féle befizetésed is volt.

Ha valakinek más tapasztalata van, az írja majd meg.

   
We have been unable to process a payment request from bet365.


   
Please note that in order to complete Skrill 1-Tap payments to bet365 you must have sufficient balance in your Skrill account. We cannot automatically charge your credit/debit card or bank account to cover these payments.


   
Please login to your Skrill account and select 'Upload' to add funds.


   
If you wish to cancel this Skrill 1-Tap authorisation, you can do so at any time in the 'All Transactions' section of your Skrill account by clicking 'Stop Recurring' next to your most recent 1-Tap transaction with this merchant.


   
Thank you for using Skrill,


Mit csináljak?

Van elég pénz a számlán? Lehet valami átváltási különbözet miatt pár centtel többet venne le, mint amennyi rajta van. Régebb előfordult ilyen.

Sziasztok! Nekem sajnos valamiért nem érhető el a skrill.com... egy üres fehér lap jön be? Nem tudjátok miért? Már kikapcsoltam a tűzfalat is.. mindent...

Köszi...

Idézetet írta: kiskacsa Dátum március 08, 2016, 13:31:42
Sziasztok! Nekem sajnos valamiért nem érhető el a skrill.com... egy üres fehér lap jön be? Nem tudjátok miért? Már kikapcsoltam a tűzfalat is.. mindent...

Köszi...
Hali!
Nálam működik rendben.

ezt használom én https://account.skrill.com/login

Sziasztok :) lenne egy olyan kerdesem hogy vki tud abban segiteni h kell ilyen skrill felhasznalot letrehozni(esetleg vmi leirast rola).

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum március 13, 2016, 09:43:44
Sziasztok :) lenne egy olyan kerdesem hogy vki tud abban segiteni h kell ilyen skrill felhasznalot letrehozni(esetleg vmi leirast rola).

Szia! https://account.skrill.com/signup/page1?locale=en ezen a linken tudsz regelni, minimális angol tudást igényel. Ez talán még hasznos lehet: http://internetes-fizetes-magyarul.info/skrill/skrillregisztracio.html

Sziasztok!

Rengeteg gondja van mindenkinek ezzel a skrill-el, főleg a support részével. Kérdem én: Miért nem használjátok a netellert, mert hogy az sokkal jobb?
(egyébként én is a skrill-t használom csak, de hogy miért nem használom a netellert azt nemtom) :D

Egyébként mi a kettő között a különbség(ek)? Köszi

Idézetet írta: Tomikaa Dátum március 15, 2016, 20:03:57
Sziasztok!

Rengeteg gondja van mindenkinek ezzel a skrill-el, főleg a support részével. Kérdem én: Miért nem használjátok a netellert, mert hogy az sokkal jobb?
(egyébként én is a skrill-t használom csak, de hogy miért nem használom a netellert azt nemtom) :D

Egyébként mi a kettő között a különbség(ek)? Köszi

Ugyanaz a tulaj.

Mégis 100x gyorsabb a supportja a netellernek. Miért nem azt használja akkor mindenki ha a skrill-el sok a gond?

Idézetet írta: Tomikaa Dátum március 16, 2016, 18:55:01
Mégis 100x gyorsabb a supportja a netellernek. Miért nem azt használja akkor mindenki ha a skrill-el sok a gond?

Ha mindenki elkezdi a netellert használni, akkor majd annak lesz lassú a supportja!   ;D

Én mindkettőt használom (mindkettőre szükségem van) és csak "kényszerből" kommunikálok az ügyfélszolgálattal, mikor probléma van. Inkább az a gond, hogy a skrill néha maga generálja a problémát, amit elég ráérősen oldanak meg.

Üdv!
Skrill számlával kikerülhető a nav 2016-ban?
Azt olvastam hogy a számla létrehozàsa ingyenes, utalás fogadás ingyenes, utalás 1.8 euró. Gondolom ha forint alapu a skrillem akkor ezt az 1.8 eurót aktuális árfolyamon számolja. Ha 500ftot, ha 80 500ftot utalok akkor is 1.8 euró? Várnám tapasztaltabbak hozzászólását.