Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Raiffeisennnel nyitottam Visa kártyás számlát, illetve a Skrillnel is nyitottam számlát. Mindkettő forint alapú, de amikor a kártyát hozzadtam a Skrillhez és Verify gombra rakattintok, Gambling és folytatás, mindig azt írja ki hogy transaction failed. Mi lehet a probléma? Kártya aktivalva van ez is biztos, szóval nem értem. Tud e valaki segíteni? Köszönöm előre is a választ.
(Skrill se válaszol 2 napja contact menü alatt)

Idézetet írta: PREM1Z Dátum április 13, 2016, 07:34:19
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Raiffeisennnel nyitottam Visa kártyás számlát, illetve a Skrillnel is nyitottam számlát. Mindkettő forint alapú, de amikor a kártyát hozzadtam a Skrillhez és Verify gombra rakattintok, Gambling és folytatás, mindig azt írja ki hogy transaction failed. Mi lehet a probléma? Kártya aktivalva van ez is biztos, szóval nem értem. Tud e valaki segíteni? Köszönöm előre is a választ.
(Skrill se válaszol 2 napja contact menü alatt)

A kártyáddal tudnál közvetlenül fogadóirodához befizetni?
Azaz engedi-e egyáltalán a kártyakibocsátó a "gambling" választását?

Azt is megpróbálhatod, hogy minimális összeget befizetsz non-gambling választással a skrillre, ha sikerül, akkor a fent leírt probléma van, ha nem megy úgy sem, akkor lehet faggatni a raiffeisent és a skrillt...

#2477 április 13, 2016, 17:49:54, PREM1Z
Koszi a valaszt!
Igen persze mar siman kartyarol is fizettem mar be kozvetlenul szoval nem ez lehet a problema. Non Gambling valasztasba se engedi verify-olni a kartyam. (Persze van rajta osszeg a verify-hoz)

Nos azota sikerult, Non-Gambling modban a verify-t engedi. Ezutan eleg ha Gambling valasztassal toltom fel a Skrill es tudom b**365n hasznalni?

Idézetet írta: PREM1Z Dátum április 13, 2016, 16:57:43
Koszi a valaszt!
Igen persze mar siman kartyarol is fizettem mar be kozvetlenul szoval nem ez lehet a problema. Non Gambling valasztasba se engedi verify-olni a kartyam. (Persze van rajta osszeg a verify-hoz)

Nos azota sikerult, Non-Gambling modban a verify-t engedi. Ezutan eleg ha Gambling valasztassal toltom fel a Skrill es tudom b**365n hasznalni?

Azt az összeget, amit non-gambling "címkével" töltöttél fel, azt szerintem nem engedik tovább irodához, de a továbbiakban feltöltött összegek ettől függetlenek lesznek...

Idézetet írta: Knapp Dátum április 13, 2016, 21:34:39
Azt az összeget, amit non-gambling "címkével" töltöttél fel, azt szerintem nem engedik tovább irodához, de a továbbiakban feltöltött összegek ettől függetlenek lesznek...
igen, ez igy van

Skrillről bankszámlára utalás aznap megérkezik 16 óra után is (1 órán belül) vagy hosszabb az idő??

ezaz, sikerült válaszolni, a január 6-ai levelemre ma jött a válasz, de ők 48 órát kérnek h mindent elküldjek  ;D

Idézetet írta: Laca87 Dátum április 22, 2016, 16:39:30
Skrillről bankszámlára utalás aznap megérkezik 16 óra után is (1 órán belül) vagy hosszabb az idő??
Következő munkanapon.

Lenne egy olyan kérdésem a Skrill - el kapcsolatban, hogy hol lehet vele fizetni? Mindenhol? vagy csak kijelölt helyeken? Illetve van Skrill ATM magyarország területén? Azt hallottam van pesten. Illetve ha azt használom arra, hogy vegyek fel pénzt és nem számlára utalom akkor kell adózni?

Van a Skrillnek küldön topikja, legközelebb ott kérdezz!
Skrilles bankkártyával mindenhol lehet fizetni, ahol elfogadják a Mastercardot.
Nincs Skrill ATM, de bármelyik ATM-ben tudsz pénzt felvenni. Adózni a törvény szerint így is kell, az más kérdés, hogy a NAV soha nem deríti ki, hogy volt bevételed fogadásból, hacsak nem nyersz milliókat, és költöd el látható módon.

#2485 június 08, 2016, 10:12:43, nasgur
Hali!

3.án fizettem be betre skrillen keresztül raiffeisenes bankártyávval, na most ez mindig instant szokott lenni, ennek ellenére a mai napig nem ment át a pénz betre, a skrilles számlán meg csak annyi látszik hogy a folyamat in progress státuszba van. Nem egy nagy összegről van szó, így annyira nem izgat a dolog hogy a komoly angol tudásommal megpróbáljak egy levelet írni, csak gondoltam megosztom hátha találkozott valaki hasonlóval.   :cya:


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy Ti szoktátok a skrilles számlát banki átutalással feltölteni? Ha valaki próbálta már,kérem jelezze,hogy mennyi nap alatt íródott jóvá? Mert amit ír a skrill (3-5 nap) kicsit sokallom.
/azért nem skrill directel akarom,mert ott lent van a limitem/

 A skrill directe mennyi időre van a limit 30-90 nap? mert ha nincs napi limit akkor akkor egymás után többször is lehet utalni.

Helloka!

Meg tudnátok mondani, hogy banki átutalással pontosan mi a módja a Skrill befizetésnek? Úgy tudom, legutóbb Magyarországon a Commerz Banknál vezetett számlájukra kellett forintot utalni a Skrill azonosító feltüntetésével. Azután pár nap múlva megjelent a pénz a Skrill számlán.Nincs-e változás ami esetleg elkerülte a figyelmemet...

Idézetet írta: Chessmaster Dátum június 09, 2016, 11:37:48
Helloka!

Meg tudnátok mondani, hogy banki átutalással pontosan mi a módja a Skrill befizetésnek? Úgy tudom, legutóbb Magyarországon a Commerz Banknál vezetett számlájukra kellett forintot utalni a Skrill azonosító feltüntetésével. Azután pár nap múlva megjelent a pénz a Skrill számlán.Nincs-e változás ami esetleg elkerülte a figyelmemet...
Biztos nem oda kell. Kattints rá, kiírja