Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: starke Dátum augusztus 18, 2016, 10:28:47
Üdv

Én se tudok belépni, sőt az oldalt se hozza be, azt írja h nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez.
A hozzáférés megtagadva...
Másnál ilyen mostanában?

Nálam rendben működik.

Idézetet írta: starke Dátum augusztus 18, 2016, 10:28:47
Üdv

Én se tudok belépni, sőt az oldalt se hozza be, azt írja h nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez.
A hozzáférés megtagadva...
Másnál ilyen mostanában?

detto.. tegnap is csinalt ilyet , és most is

Tagnap nekem is volt de ma már jó.

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum augusztus 18, 2016, 10:41:50
detto.. tegnap is csinalt ilyet , és most is

Valami hozzáférés vagy beállítás probléma van az tuti. Valamit tilt a gép vagy a böngésző, mert a mobil alkalmazásuk wifiről szintén nem elérhető meg hiba, de pl mobilnetről meg simán be lehet lépni....  :crazy:

Én gond nélkül be tudok lépni.

Idézetet írta: starke Dátum augusztus 18, 2016, 10:49:20
Valami hozzáférés vagy beállítás probléma van az tuti. Valamit tilt a gép vagy a böngésző, mert a mobil alkalmazásuk wifiről szintén nem elérhető meg hiba, de pl mobilnetről meg simán be lehet lépni....  :crazy:

Akkor inkább a skrill tilthatja az IP-t, nem?

Idézetet írta: Irtis Dátum július 18, 2016, 08:48:03
Jó, hogy nem válaszoltam, mert most láttam csak, hogy a [email protected] címről jött a levél, szóval nem a Skrill küldte. Gyanús volt, na. Mondjuk azt nem tudom, hogy ezzel mi a célja a feladónak, és hogy honnan tudta a nevemet, és hogy van Skrill számlám.

Érdekes, mert újra kaptam egy levelet, ezúttal már a [email protected] címről, hogy már 30 napja nem válaszoltam, és addig felfüggesztik a Skrill számlám, amíg ezt nem teszem meg. Viszont eddig nem függesztették fel. Mindenesetre benne volt a levélben a nevem és a skrilles azonosítószámom is. A fene se tudja, hogy tényleg a Skrilltől jött-e (szerintem inkább nem), de biztos ami biztos, ezúttal válaszoltam. Nyilatkoznom kellett, hogy honnan származik a Skrillre feltöltött pénzem. A sportfogadást válaszoltam, mert ezt a legkönnyebb igazolni. Egy Bet365 számlaadatokat (név, cím) és fogadási történetet ábrázoló képernyőképet küldtem. Meg digitálisan alá is kellett írni, ami annyi volt, hogy egérrel firkantottam alá, mintha Paintben rajzolnék.
Nagyon furcsa ez az ügy, de végül is semmi olyat nem küldtem el a rejtélyes feladónak, ami érzéken adat, vagy visszaélhet vele.

Mégis csak a Skrill küldte a levelet, mert valóban felfüggesztették a számlámat. Ugyan be tudok lépni, de befizetni már nem tudok fogadóirodához.

Nekem bankkártyával nem enged befizetni. Azt a hibaüzenetet dobja ki hogy belső hibát tapasztaltak de dolgoznak rajta, egy hatalmas 500al (már szerda óta kb). Tapasztalt bárki ilyet mostanában?

Idézetet írta: professor25 Dátum augusztus 27, 2016, 19:32:51
Nekem bankkártyával nem enged befizetni. Azt a hibaüzenetet dobja ki hogy belső hibát tapasztaltak de dolgoznak rajta, egy hatalmas 500al (már szerda óta kb). Tapasztalt bárki ilyet mostanában?
Igen. Nekem is van ilyen sokszor. Nem a kártyával van baj, a Skrillnél szarakszik valami. Nekem úgy szokott megjavulni, hogy csinálok új IP címet, kitakarítom a gépet, és olyankor engedi. (5-ből 4-szer:-)

Emlékeztek néhány éve hogyan szenvedtünk a kommunikációval velük? basztak napokig válaszolni, elfogadni egy-egy dokumentumot.

Jelentem egy perc alatt verified lettem.

hello

tegnap levettek valami éves karbantartási díjat 12 usd

hmmm

mia facc

Nem az éves skrill kártyadíjad?

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 03, 2016, 18:18:16
Nem az éves skrill kártyadíjad?

nem tudom, lehet (a kártyám 2014.09 hótól 2017 09-ig érvényes)
ezt írja:

   01/09/2016 01:27   Fee   Annual maintenance fee   Processed   -11.16   

lehet ennyi és minden évfordulón leveszik... már nem emlékszem