Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában



Idézetet írta: professor25 Dátum augusztus 27, 2016, 19:32:51
Nekem bankkártyával nem enged befizetni. Azt a hibaüzenetet dobja ki hogy belső hibát tapasztaltak de dolgoznak rajta, egy hatalmas 500al (már szerda óta kb). Tapasztalt bárki ilyet mostanában?
Én válaszoltam a múltkor, hogy az új IP cím segít, nos, ez azóta már nem igaz. Teljesen random, hogy mikor fogad el egy kártyás befizetést, most már semmilyen rendszer nincs benne.
Most kipróbáltam, nem sikerült, aztán másodikra igen, aztán most megint ezt írja pirossal:
Your transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact Skrill customer service for assistance.
Már nem segít az új IP, új gép, semmi, Nagy Manitou irányítja fentről a dolgokat (ami kurva szar úgy egyébként)

Ez most komoly? Ha nincs visa kártyám, akkor 1200ft és 2-5 nap míg megkapom a pénzt a bankkártyára? :DD

Idézetet írta: Bucak77 Dátum szeptember 07, 2016, 18:25:16
Ez most komoly? Ha nincs visa kártyám, akkor 1200ft és 2-5 nap míg megkapom a pénzt a bankkártyára? :DD

Akarod mondani ha nincs Skrill Mastercardod.

Bankszámlára a withdraw mennyi idő most? (Skrill kártyával szoktam levenni, de nagyon drága)

Más: bet365=>Skrill    egyik leggyorsabb átfutási idő a reggel 6 környéki bet365 withdraw, ez 10-11 között a Skrillen van. (Máskor nálam 8-10 óra szokott lenni)

A PIN és a mobil appos + védelem ugyanaz, vagy két külön dolog, azért kérdem, mert nekem csak buta telefonom van és nem szeretnék úgy járni ,hogy belövöm a pin-t aztán mivel kell hozzá az app nem tudnék semmit csinálni?

Idézetet írta: Wezli Dátum szeptember 08, 2016, 13:48:45
A PIN és a mobil appos + védelem ugyanaz, vagy két külön dolog, azért kérdem, mert nekem csak buta telefonom van és nem szeretnék úgy járni ,hogy belövöm a pin-t aztán mivel kell hozzá az app nem tudnék semmit csinálni?

nem tudom mi ez, nekem tokenem van, de minden belépésnél felajánlja ezt...
ki szoktam lőni

Idézetet írta: Wezli Dátum szeptember 08, 2016, 13:48:45
A PIN és a mobil appos + védelem ugyanaz, vagy két külön dolog, azért kérdem, mert nekem csak buta telefonom van és nem szeretnék úgy járni ,hogy belövöm a pin-t aztán mivel kell hozzá az app nem tudnék semmit csinálni?
Szerintem buta telefonhoz nem kell.

Tegnap 18:30 körül utaltam el, ma 17:00 előtt pár perccel rá is ment... Szóval 1 nap..

Sziasztok!

Talán egy éve szarakodott folyton a Skrill - nem engedett belépni, mindenféle kódokkal-robot szűrőkkel basztatott....

Ez az idő elmúlt minden zsír lett...
Ma fizettem az egyik irodától ki pénz a Skrillre, minden működött - gondoltam utalok át a bet365-re, de ott megint jött ez a robotkódos faszság....Megjegyzem kb egy hónapja még nem volt ilyen.

Szokásos lett a vége - jelszóváltás, újra be tudtam lépni a fiókba stb...
Aztán megint megpróbáltam bet365-re befizetni és egyszerűen beégetett a rendszer. Itthonról, lehet az gép, teló, vagy laptop, nem jelenik meg a skrill semilyen oldala:
" Az oldal Ön számára nem megjeleníthető" - hát beszarok rajta...
Valakivel hasonló már történt? Mi lesz a következő lépés? Feloldják valaha az IP címemet? Ez csak egy biztonsági baszakodás?

Üdv.: Sound

Szeonkezdési bónuszt kihasználandó szeptember 2-án befizettem 15000-et bet365-re skrill direkttel, amiből 30000 lett 5 és fél perc múlva, de a túloldalon csak 15000 lett, a bank sem írja vissza az összeget.
Történt ugyanis, hogy az egyébként rutin és máskor hibamentes tranzakciós folyamat - a MOBILALÁÍRÁS előtt, ez fontos - megszakadt, újra kellett kezdeni, új mobilaláírás, folyamat sikeresen lezárul. Öt perc múlva levonták és azonnal utalták, végrehajtották az utalást még egyszer, azonos tranzakciós számmal.
Panaszt a bank elutasítja, mondván én utaltam duplán, ők sikeresen teljesítettek. Skrill négy nap elteltével bekérte a képernyőképeket, mondván majd jóváírják manuálisan, de ez újabb 8 és fél nap alatt sem történt meg eddig, hibajegyeket mindig "megoldva" címkével lezárják és újabb és újabb két munkanapnyi türelmet kérnek, pedig a pénz duplán hozzájuk került, mégpedig 10 és fél napja és azonnal, mert átutalási és nem rezervált, kártyás tranzakciós folyamat volt.

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 10, 2016, 13:07:52
Sziasztok!

Talán egy éve szarakodott folyton a Skrill - nem engedett belépni, mindenféle kódokkal-robot szűrőkkel basztatott....

Ez az idő elmúlt minden zsír lett...
Ma fizettem az egyik irodától ki pénz a Skrillre, minden működött - gondoltam utalok át a bet365-re, de ott megint jött ez a robotkódos faszság....Megjegyzem kb egy hónapja még nem volt ilyen.

Szokásos lett a vége - jelszóváltás, újra be tudtam lépni a fiókba stb...
Aztán megint megpróbáltam bet365-re befizetni és egyszerűen beégetett a rendszer. Itthonról, lehet az gép, teló, vagy laptop, nem jelenik meg a skrill semilyen oldala:
" Az oldal Ön számára nem megjeleníthető" - hát beszarok rajta...
Valakivel hasonló már történt? Mi lesz a következő lépés? Feloldják valaha az IP címemet? Ez csak egy biztonsági baszakodás?

Üdv.: Sound

Tegnap csináltam skrill számlát kérdezték az elején milyen pénznemet szeretnék használni .Nem változtatható meg ez volt oda írva .Forintot választottam .Kártya igénylésénél pedig csak Euro ,USD Font található .Ilyenkor forintba lesz az online számlán a pénz és majd átváltja euroba ? Vagy hogy fog történni a dolog ?

Idézetet írta: Pirata Dátum szeptember 12, 2016, 12:52:09
Tegnap csináltam skrill számlát kérdezték az elején milyen pénznemet szeretnék használni .Nem változtatható meg ez volt oda írva .Forintot választottam .Kártya igénylésénél pedig csak Euro ,USD Font található .Ilyenkor forintba lesz az online számlán a pénz és majd átváltja euroba ? Vagy hogy fog történni a dolog ?
Nyilvánvaló, hogy így lesz, igen.

#2534 szeptember 29, 2016, 11:55:33, dister
Sziasztok!

Szeretnék skrill számlát nyitni, csak előtte egy dolgot jó lenne tisztába tenni. Korábban írta valaki, hogy skrill-ről pénzt "utalni" paypal-ra hazai bank kihagyásával úgy lehetséges, hogy ha skrill mastercarddal befizetsz. Ezt úgy kell érteni, hogy paypal-on a "send & request payments" menüpontban létrehozok egy "invoice"-t, ezt elküldöm magamnak és befizetem guest-ként skrill mastercarddal? Ez így szabályos?