Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Egy olyan kérdésem volna,hogy kell feltétlenül skrill kártya  ahhoz,hogy tudjak pénzt átküldeni fogadóirodához..mert kér tőlem utolsó 6 számot IBAN
Még eddig nem kellett ilyen...több hónapja mondjuk nem használtam.
Help valaki!

Idézetet írta: router12 Dátum április 16, 2017, 20:16:20
Ez csak egy biztonsagi azonositas. Van amikor a skrill kartya utolso 6 szamot is meg lehet adni, ha nincs bankszamla es skrill kartya se, akkor a szuletesi datumot keri.
Ha nem emlekszel ra, mi van megadva, csinalj uj ip cimet es takaritsd ki a gepet, akkor lehet, hogy beenged enelkul is.



köszi a segítséget..működött :beerchug:

 Ha netteler re akarok befizetni egyszer sikerült skrillYour transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact  ről utána ez a hiba üzenet:

Idézetet írta: Larsson Dátum április 18, 2017, 18:11:53
Ha netteler re akarok befizetni egyszer sikerült skrillYour transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact  ről utána ez a hiba üzenet:

Megkérünk fogalmazd újra a kérdésed, mert a fentiekből nem érthető, hogy mit szeretnél.

lYour transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact  ről utána ez a hiba üzenetet kapom
Szóval be vagyok jelentkezve a netteler nél, be akarok hozzájuk fizetni sklrill ről egyszer sikerul de sokszor ez a hibauzenet kapom.

.
#2645 január 08, 2018, 17:39:26, BoTa88
.

Idézetet írta: BoTa88 Dátum április 18, 2017, 23:58:22
Sziasztok!

Mai nap történt egy olyan problémám, hogy Raiffeisen ATM-ből akartam levenni egy kisebb összeget Skrill MasterCardomról.
15:47 és 15:53 között 7-szeri próbálkozásra sem sikerült a pénzt levennem (7 különböző, egyre kisebb összeget akartam levenni), folyamatosan "A tranzakció nem teljesithető (512)" hibakódot kaptam a bizonylaton.
ATM müködött, nem volt hibaüzenet, semmi hasonló.
16:28-kor megpróbáltam újra, már "Készpénzfelvételi limit túllépés" hibaüzenetet kaptam.
Megint nem tudtam igy levenni.
Hazaérve ellenőriztem a Skrill számlámat, zárolva van az összeg, amit leakartam venni.
Felhivtam Raiffeisen ügyfélszolgálatot, 25percig beszélgettünk, megnézték az ATM müködését. Ugyanazt visszajelezték, amit megkaptam a bizonylatokon.
Ügyintézőjük szerint 0 ft került levételre a kártyámról, az ATM nem adott pénz (ki sem nyilt a pénz adó rész ajtaja)
Az automatában lévő pénz megegyezett a próbálkozásaim előtt és után.
Erről csak szóban adtak tájékoztatást, csak a bizonylatok vannak meg.

Skrill-nek valaki segitene megfogalmazni az esetet? Nagyon tartok attól, hogy leveszik az összeget a Skrill számlámról, pedig KP-hoz nem jutottam
A bizonylatokat tudom csatolni, de sajnos magyar nyelvű.
Esetleg segitene valaki angolul megfogalmazni a Skrillnek egy levelet, mert sajnos nem vagyok perfekt angol.

Járt már igy valaki? Ha igen, akkor mi a teendő?
(többször fordult már elő, hogy nem tudtam levenni 1-2ezer ft miatt amit akartam, de akkor ha csökkentettem az összeget, akkor másodjára-harmadjára sikerült)
Köszi előre is a választ.
Pár hónapja volt hasonló gondom egy másik pénzintézetnél.

Nem kell csinálnod semmit, 2-3 napon belül helyreáll a Skrill egyenleged.


Helló.

Nem tudom volt e erről szó, én nem találkoztam vele. Ha a magyar számlához (HUF számla)  "rendelem hozzá" a skrill számlát, akkor tudok rá dollárt fogadni?

Idézetet írta: szag Dátum április 24, 2017, 08:52:51
Helló.

Nem tudom volt e erről szó, én nem találkoztam vele. Ha a magyar számlához (HUF számla)  "rendelem hozzá" a skrill számlát, akkor tudok rá dollárt fogadni?

Szia!

Persze, csak lesz költséged rajta. Mivel a bank nem neked "jó" irányba fogja váltani a dollárt. Vagy, ha esetleg skrill VIP-es vagy, akkor tudsz további valutákat is rendelni egy számlához.

okés köszi a gyors választ.

Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem van, hogy Skrillnél mi számít bele a VIP-hez kapcsolódó egyenleg számításba? Az világos, hogyha Skrillel fizetek, de mi számít Skrillel fizetésbe? Ha befizetek mondjuk bet-re? Ha felveszek készpénzt? Ha withdrawn-olok bankszámlára? Köszi előre is!

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum május 01, 2017, 13:46:12
Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem van, hogy Skrillnél mi számít bele a VIP-hez kapcsolódó egyenleg számításba? Az világos, hogyha Skrillel fizetek, de mi számít Skrillel fizetésbe? Ha befizetek mondjuk bet-re? Ha felveszek készpénzt? Ha withdrawn-olok bankszámlára? Köszi előre is!
A skrill számla feltöltése számít bele pl: bankszámláról, kártyáról ...

Sziasztok,

Több éve dolgozom a számomra megfelelő sportfogadási stratégia kidolgozásán. Eddig néhány sikeres időszakot kivéve tőke hiány miatt nem igazán tudtam komolyabban foglalkozni vele. Az utóbbi időben sikerült viszont kifognom egy olyan szériát amivel megtudtam alapozni a stratégiámat.

Jelenleg ott tartok, hogy forgatott tőkém és a rossz szériákra félre tett többszörös biztonsági pénzem mellett van 1100 EUR hasznom a skrill számlámon. Most már szeretném a sok munka után a lehető leglegálisabb módom megszerezni ezt a pénzt.

A kérdésem az, hogy ha igényeltem egy Skrill bankkártyát és ATM-ből fogom levenni a pénzt a NAV felé kellene közölnöm valamit? Kellene az adóbevallásomban ezt feltüntetni?

A BWIN-nél fogadok (tudom van sokkal jobb és nem ez a megfelelő iroda) azért mert nem akartam olyan fogadó irodánál fogadni ami le van tiltva Magyaországon (a többi lehetséges opciónál pedig kitiltottam magam évekkel ezelőtt a kezdeti kudarcok miatt).

Engem ami igazán érdekel tehát a sport fogadás utolsó lépése a nyeremény leutalása. Bárkinek bármilyen tapasztalata van Skrill számla + bankkártyával kapcsolatban az előre is köszönöm!

Szia!

Elég egyszerű a válasz: igen, ha nem teszed adócsalást követsz el. A skrill-nek ez a lényege, hogy nem követik le. Ennyi erővel kikerülhetnéd a plusz költségeket és utald a pénzt a bankszámládra. A másik pedig, hogy a tiltásokat kilehet kerülni és máris egy tippen többet nyersz, de vannak akik a saját pénztárcájuk ellen játszanak.
Továbbá nem kötelező levenned a pénzt, a skrill kártyával fizess máris kevesebb a költség. A kérdés milyen pénznemű a kártyád, mert arra is figyelni kell (érdemes), hogy olyan ATM-ből vedd fel, ami ugyanazon a valutával dolgozik, ez megint csak kevesebb skrill költséggel jár.

Legkisebb költséggel és legtisztább, ha bankszámlára utalod és beírod az egyéb jövedelemhez. Mellesleg, ha jársz külföldre utazni, nyaralni stb. és netán nem forintban van érdemes ott költeni a skrill-es pénzt. Ott csak felveszed a pénzt és fizeted a szállodát, még csak konverziós díjat sem kell fizetned. Persze ez forintos számla esetén nem igaz.

A lényeg, hogy a skrill kártyák és számlák biztonságosan használhatóak bármely ATM automatából. Több vagy nagyobb probléma nem szokott velük lenni, mint bármely bank kártyájával.

Idézetet írta: Tomka Dátum május 15, 2017, 13:49:43
Szia!

Elég egyszerű a válasz: igen, ha nem teszed adócsalást követsz el. A skrill-nek ez a lényege, hogy nem követik le. Ennyi erővel kikerülhetnéd a plusz költségeket és utald a pénzt a bankszámládra. A másik pedig, hogy a tiltásokat kilehet kerülni és máris egy tippen többet nyersz, de vannak akik a saját pénztárcájuk ellen játszanak.
Továbbá nem kötelező levenned a pénzt, a skrill kártyával fizess máris kevesebb a költség. A kérdés milyen pénznemű a kártyád, mert arra is figyelni kell (érdemes), hogy olyan ATM-ből vedd fel, ami ugyanazon a valutával dolgozik, ez megint csak kevesebb skrill költséggel jár.

Legkisebb költséggel és legtisztább, ha bankszámlára utalod és beírod az egyéb jövedelemhez. Mellesleg, ha jársz külföldre utazni, nyaralni stb. és netán nem forintban van érdemes ott költeni a skrill-es pénzt. Ott csak felveszed a pénzt és fizeted a szállodát, még csak konverziós díjat sem kell fizetned. Persze ez forintos számla esetén nem igaz.

A lényeg, hogy a skrill kártyák és számlák biztonságosan használhatóak bármely ATM automatából. Több vagy nagyobb probléma nem szokott velük lenni, mint bármely bank kártyájával.

Köszönöm szépen a válaszod!

A Skrill számlám és kártyám is euróban van így tisztában vagyok vele, hogy költségesebb lesz itthon ATM-ből levenni a pénzt.
Első körben szerintem maradni fogok a Skrill megoldásnál aztán ha komolyabb lenne a dolog akkor már egyszerűbb lesz beleírni az adóbevallásomba.