Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 15, 2017, 15:55:19
Egy napon belül válaszolt a skrill  :o :o

De a pénzt még mindig nem tették vissza, szóval tényleg tartják azt a 15 napot - gyanús hogy összegfüggő a dolog  :-X Pedig a Budapest Bankos (az ótvaros ATM üzemeltetője) azt mondta hogy elvileg vissza kéne rakniuk miután reklamáltam, majd megvárni a BB akár 45 napig tartó "nyomozásának" eredményét, és ha esetleg én tévedtem és mégis felvettem a pénzt ( :D) akkor gond nélkül beterhelnek megint. Nagy gecik na  :redchug:

Pár évvel ezelőtt egy vásárlásnál duplán terhelték az összeget, akkor nekem vagy két hétig tartott, míg jóváírták, pedig egyből észrevették/elismerték a hibát.

Akitváltatni szerettem volna a kártyámat, meg is jött az összeg a kivonatomban, azonban ez egy forintos kártya, a skrillem meg eurós és itt ugye euróban kérné az összeget. Átváltottam az éppen aktuális skrill árfolyamon forintról euróra de nem fogadta el, és ugye 3 sikertelen után csak holnap próbálhatom újra.
Ilyenkor mi lenne a teendő? Megnéztem a könyvelési szöveget is hátha, ott beirták nekem euróban, de azt üresen hagyták.Lehet, hogy egész egyszerűen csak be kellett volna írnom oda azt a háromjegyű számot? Logikátlannak tűnik, mivel az üres rublika mellett világosan feltünteti, hogy EUR-ról van szó

Idézetet írta: NoCukor Dátum június 16, 2017, 16:58:46
Akitváltatni szerettem volna a kártyámat, meg is jött az összeg a kivonatomban, azonban ez egy forintos kártya, a skrillem meg eurós és itt ugye euróban kérné az összeget. Átváltottam az éppen aktuális skrill árfolyamon forintról euróra de nem fogadta el, és ugye 3 sikertelen után csak holnap próbálhatom újra.
Ilyenkor mi lenne a teendő? Megnéztem a könyvelési szöveget is hátha, ott beirták nekem euróban, de azt üresen hagyták.Lehet, hogy egész egyszerűen csak be kellett volna írnom oda azt a háromjegyű számot? Logikátlannak tűnik, mivel az üres rublika mellett világosan feltünteti, hogy EUR-ról van szó
A bankod számlakivonatát kell megnézni amit (ha) kapsz minden hónapban, mert például én se kapok mert felesleges, vagy ha van hozzáférésed az e-bank részéhez akkor ott kötelező nekik feltüntetni hogy mennyi eurót vontak le.

e-bankon keresztül néztem meg. A probléma az, hogy forintban írja ki az összeget, nekem meg euróban kellene megadnom.
Sberbank egyébként

Idézetet írta: router12 Dátum június 28, 2017, 10:31:20
Nem tudja valaki, hogyan lehet tullelpni a felugro PIN-es ablakon? Eddig ha raklikkeltem a 2 lepcsos szarra, akkor feljott egy uj ablak, aminek a felso sarkaban volt egy X, azzal ki tudtam loni, de most eltunt az iksz, es nem enged tovabb ez a fos.

Kosz

Pl. úgy, hogy beállítod a PIN-t.  ;)

#2690 július 07, 2017, 17:03:07, r.smyth
Én is ezzel a 2 lépcsős cuccal szenvedek. Eddig a telomra nem tudtam letölteni a szükséges appot erre ma sikerült de a harmadik lépcsőnél elakadtam. kéri hogy írjam be a a képen látható szavakat  de itt kettő van és sehogy sem fogadja el ha egybeírom ha külön ha vesszővel akkor mi van ?????
A security tokenhez mit kellet volna beírni? Aki emlékszik

Idézetet írta: r.smyth Dátum július 07, 2017, 16:59:38
Én is ezzel a 2 lépcsős cuccal szenvedek. Eddig a telomra nem tudtam letölteni a szükséges appot erre ma sikerült de a harmadik lépcsőnél elakadtam. kéri hogy írjam be a a képen látható szavakat  de itt kettő van és sehogy sem fogadja el ha egybeírom ha külön ha vesszővel akkor mi van ?????
A security tokenhez mit kellet volna beírni? Aki emlékszik

így helyes:

gasNatural Grünberg

A security token mezőbe pedig előbb generálnod kell a tokened segítségével egy számsort, s azt kell beírnod.

#2692 július 11, 2017, 11:30:46, r.smyth
Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 10, 2017, 15:02:26
így helyes:

gasNatural Grünberg

A security token mezőbe pedig előbb generálnod kell a tokened segítségével egy számsort, s azt kell beírnod.
Köszi és mi az a token? Megoldotott közben  :D

Skrill has changed its account verification policies and now requires all members to complete additional identity verification steps. In order to ensure your account usage will not be interrupted, please complete the additional steps to verify your account.

Sziasztok!Más is kapott ilyen belső üzenetet?Ha rákattintok,akkor csak annyit ír,hogy account verified.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 12, 2017, 13:48:55
Skrill has changed its account verification policies and now requires all members to complete additional identity verification steps. In order to ensure your account usage will not be interrupted, please complete the additional steps to verify your account.

Sziasztok!Más is kapott ilyen belső üzenetet?Ha rákattintok,akkor csak annyit ír,hogy account verified.

Igen, kaptunk mi is. Egyelőre azt írja, hogy az ellenőrző rendszer nem elérhető, s próbálkozzunk 15 perc múlva.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 12, 2017, 14:24:10
Igen, kaptunk mi is. Egyelőre azt írja, hogy az ellenőrző rendszer nem elérhető, s próbálkozzunk 15 perc múlva.

Nekem letiltotta a Skrill a pénzmozgásokat, pedig már verifikáltam.

Megkapom ezt az ablakot hogy további verifikáció kell, de nem tudok rámenni, nem is válaszolnak e-mailben... :bash:

Engem nem enged verifikalni, és most kértem ki pénzt, hogy áttegyem másik irodához bonusz miatt.. Az kiraly lesz ha nem engedi majd áttenni, de verifikálni se enged.. :crazy: :redchug:

Én elküldtem nekik a beszkennelt személyit meg lakcímkártyát,de az a válasz jött hogy alacsony a kép minősége,küldjek olyat ami olvasható   :redchug:

Én simán eltudtam olvasni. Lehet kölcsönadom nekik a szemem amig átnézik  :redchug:

Nekem egy ilyen üzenet is szerepel legfelül, piros keretben:

Please be aware that we no longer accept bank-wire deposits or facilitate bank-wire withdrawals in US dollars.

Na most nekem dollárban van a számlám, ergo bármilyen pénzmozgásom van, dollárban érkezik az meg evidens módon. Nem túl biztató..

Tizen+ eve hasznalom oket, meg moneybookerskent regeltem hozzajuk h. feltolthessek anno a gamebookersre de ez mar a sokadik dolog amivel szepen lassan elerik h. elkeruljem az oldalt.
Egyszeruen nevetseges h. ezalatt az ido alatt kb. tucat alkalommal le lett mindenem verifikalva, mar tobb adatuk van/volt rolam mint a bankomnak, a munkahelyemnek vagy akar a magyar allamnak de ez se eleg.
Hat tenyleg ennyi seggfej dolgozik egy cegnel?
Elhiszem h. harcolni kell a penzmosas, meg multiacc-ok meg mittudomen mi ellen, de ez igy egy szanalomhalmaz es meg csak nem is mukodik nekik a feature.