Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: Alk Dátum július 13, 2017, 12:21:53
Lakcimrol akkor nem is volt szo egyaltalan? Csak mert en a regit mar nem, az ujat pedig meg nem tudom leigazolni, igy nem is mertem eddig modositani. Nem igazan tudom, mitevo legyek.

Nem,csak ezeket kérik.

Ez valami olyan nevetséges gyerekek, hogy nem találok rá szavakat.... Mi ez!?

Pénzt sem lehet automatából felvenni, amíg ezeket meg nem csináljuk?

Idézetet írta: Lucho Dátum július 13, 2017, 11:06:25
Ha kicsit böngészgetsz az oldalon akkor eltűnik és verified leszel, nekem már háromszor csinálta meg :D
Aztán utána megint jön az üzenet  :bash: ;D

Nekem is :D :D Nagyon gáz

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 13, 2017, 12:42:44
Pénzt sem lehet automatából felvenni, amíg ezeket meg nem csináljuk?

Hát nem tudom pozz, nekem az előbb utaltak rá pénzt, mármint skrillre. És az megjött. Akkor most mi van??

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 13, 2017, 12:42:44
Pénzt sem lehet automatából felvenni, amíg ezeket meg nem csináljuk?

Szerintem jo esellyel menni fog. En pl tudok skrillek kozott utalgatni, nincs semmi korlatozas egyelore.

Én utaltam ki lovét egy irodától, fél óra alatt megjött.

Lehet, engem igazán ez a dolláros baszakodás zavar.. Más nem járt így?

Szép új világ, úgy látszik mohóságukban elvesztik minden maradék agysejtjüket, én már akkor tudtam hogy a skrill is el fog szaródni amikor a neteller (paysafe) felvárásolta őket pár éve. Milyen szép idők is voltak amikor egy egymás közti utalásért max 0.5€-t vontak le (sokezer eurós transfernél is), most már ez akár 20€ is lehet, nem is beszélve arról hogy ugye milyen monopolhelyzetben vannak, a bukiktól is szépen szedik sápot, gondolom azt eddig is tudta mindenki hogy pl : valaki befizet skrillel 1000 eurót a bet365-höz, akkor ők csak kb. 950-et kapnak, a jó irodák lenyelik a sápot, de néhány iroda nem, ők inkább ráterhelik a befizetési költséget a fogadókra (bwin, sportingbet), bár mit hisz az iroda, ki lesz olyan hülye hogy még azért is külön fizessen hogy be tudjon fizetni? Unibet is valószínűleg ezért szüntette meg az ewallett befizetést pár országban, illetve ugye nemrég a bet365 is megszüntette a kezdőbónuszt a skrill/neteller befizetéseknél. Ezzel a szelfis baromsággal csak magukat lövik tökön, ha a sok arberes, akik ugye kényszerből multiaccosok is egyben, nem fognak tudni más számlát használni szelfik híján, akkor majd megcsappan a forgalmuk, bár sajnos kizárt hogy egy idő után visszaállnának megint csak sima ID-s ellenőrzésre.

#2724 július 13, 2017, 15:27:46, nasgur
Kíváncsi leszek meddig fog tartani amíg az összes ügyfelüknek újra átnézik az okmányaikat.  :ok: :redchug:

Ui: Our verification service is currently unavailable, please try again in 15 minutes.

GJ.

Idézetet írta: dzoli Dátum július 13, 2017, 13:18:35
Ezzel a szelfis baromsággal csak magukat lövik tökön, ha a sok arberes, akik ugye kényszerből multiaccosok is egyben, nem fognak tudni más számlát használni szelfik híján, akkor majd megcsappan a forgalmuk, bár sajnos kizárt hogy egy idő után visszaállnának megint csak sima ID-s ellenőrzésre.

Előkerülnek a fiókok mélyéről a régi osztályképek...

Vagy ezentúl a multisok nem csak a személyiről kérnek majd fotót a közreműködőktől, hanem egyből megcsinálnak egy ilyen archoz tartott személyis képet is.
Amíg nem kell az aznapi Népszabadsággal fotózkodni, addig nincsen lehetetlen.

De akkor is túlzásnak érzem, hogy olyanokat is szívatnak, akik ezer éve az ügyfeleik.

Köszi srácok a válaszokat.  :ok:

Délelött még kért azonosítást mostmár azt írja:
- Your identity has been verified
- Thank you for verifying your identity.

Pedig nem csináltam semmit vicces.

Nekem is megjelent napközben ez a verifikálásos izé, de aztán most belépve eltűnt. Sőt, a skrill-es kártyával már 275 ezret tudok felvenni és több, mint 800 ezret tudok levásárolni, a többi limit nem változott. Másnál is előfordult ez, hogy ennyire megugrott a skrill kártyás limit? Eddig az atm-es felvétel 70-80 ezer volt, fura az egész.

Ugyanez, 900, illetve 2700 euro. Vegre valami ertekelheto lepes.