Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nekem ma jött egy email tőlük hogy holnaptól módosul a limit ha nincs megerősítve a számla

Az oké, hogy módosul, de sehol nem írják hogy mennyire...

amikor rámegyek hogy verify és kiválasztom hogy személyi utána vissza dob a verify your  id-re ahol a 4 verify van azaz nem tudom feltölteni a képet

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 09, 2017, 18:56:13
amikor rámegyek hogy verify és kiválasztom hogy személyi utána vissza dob a verify your  id-re ahol a 4 verify van azaz nem tudom feltölteni a képet

Kuldd el nekik mailban a dokumentumokat, nekem ezt javasoltak ha gond lenne a webcames azonositassal, vagy egy file feltoltessel. Amugy mostanaban egy nap alatt valaszoltak.

Na most akkor mi a teendő, amíg nem sikerül az azonosítás? Próbáltam, de nem ismeri fel a kamerámat. Befizetni nem érdemes gondolom.

Idézetet írta: prince62 Dátum augusztus 10, 2017, 13:46:42
Na most akkor mi a teendő, amíg nem sikerül az azonosítás? Próbáltam, de nem ismeri fel a kamerámat. Befizetni nem érdemes gondolom.

Eggyel feletted egy kezenfekvo megoldas  ::)

A számlamegszűnés és a limitmódosulás között azért van különbség. Mégis melyik e-mail címükre kell küldeni igazolványképet? És a személyimet tartsam magam mellé és mosolyogjak? Beteg dolog ez.

Beteg dolog ez, de (beteg a vilag is) sok helyen kerik mar.

"Alternatively, if you are experiencing difficulties verifying your documents by clicking on the orange banner at the top of your Skrill account please send your documents to [email protected]"

Ott a mailcim, erre nekem mindig egy nap alatt valaszoltak.

Jó, akkor elküldöm nekik ugyanazt, amit 4 éve! Már mindenféle ,,verify"-n túlvagyok, levél, mobil, már csak ujjlenyomat nincs.

Nekem már csak a webkamerás, személyis azonosítás kell. Mivel jár, ha ezt nem teszem meg?
Így is no limites mindenem, a bankkártyás limiteket is fentebb tolták jó sokszorosára. Szóval nem is értem az egészet...  :D

Én még nem kaptam semmilyen mailt, hogy ismét verify-oljam magam. Ellenben belépve csak most vettem észre, hogy ezt kéri a rendszer.
Holnaptól szükségem van a kártyára, nem szeretnék padlóra esni, hogy nem tudom használni. Nagyon kellemetlen lenne. Valaki találkozott már olyannal, hogy ez miatt nem tudott fizetni vagy pénzt felvenni? A VIP státuszom: Silver.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum augusztus 10, 2017, 22:07:16
Én még nem kaptam semmilyen mailt, hogy ismét verify-oljam magam. Ellenben belépve csak most vettem észre, hogy ezt kéri a rendszer.
Holnaptól szükségem van a kártyára, nem szeretnék padlóra esni, hogy nem tudom használni. Nagyon kellemetlen lenne. Valaki találkozott már olyannal, hogy ez miatt nem tudott fizetni vagy pénzt felvenni? A VIP státuszom: Silver.

Szerintem simán tudod majd használni.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 10, 2017, 22:08:00
Szerintem simán tudod majd használni.
Én is ebben bízom, de a kártyát nem használtam május óta. Ha valami rossz élmény ér, majd megosztom.

Látom többeknek nem világos, hogy mi a helyzet. Nekem se. Enged feltölteni, amíg nincs meg a ,,verify", vagy nem? Lehet-e átutalni a meglévő egyenlegről bárhová? Bent lévő pénzt ki lehet-e kérni saját számlára? Mondjuk kiírhatták volna a főoldalra, hogy amíg nem történik meg az újbóli azonosítás, senki ne töltsön fel pénzt. Vagy ahogy itt többen írják, mi van a kártyákkal? Sose használtam kamerát, régi PC-m van, nem laptopom, mobilon utálok netezni, ehhez jogom van gondolom. Szelfit kérnek úgy, hogy a 6 pontos betűk látszódjanak az igazolványomon? Nevetséges. Nem kértem ,,no limit"-et, mégis az van. A születési dátumom beállítottam a menüben, küldtek is róla e-mailt, hogy tudomásul vették, erre a következő belépésnél már megint nem volt ott. Saját bankszámláról nyilván csak az utalhat nekik, akié a számla, ha van kifizetési kérelem, akkor csak ugyanoda lehet kérni. Évente 2-3-szor ha használom a Skrill-t nem nagy összegekkel, másik Skrill számlára sose utalok, csak fizetek vele különböző oldalakon, akikkel szerződésük van... nem értem, mi ez nagy biztonságra való törekedés.

Én már belépni sem tudok. Még szerencse hogy előtte pár nappal leszedtem a pénzt ami rajta volt.