Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomikaa Dátum szeptember 02, 2017, 00:36:17
Sziasztok,
Szerintetek miért nem tudok Skrill-es Mastercard-as kártyával befizetni Unibet-re? (a kártyát aktiváltam, de még sose fizettem vele. Régi lejárt, kaptam egy újat, de azt még sose használtam)
Köszönöm!

Régen próbáltam, de a skrill és a neteller nem engedte, hogy a bankkártyájával fogadóirodához befizethessünk.
Ezt a kártya kibocsátója tilthatja, korlátozhatja, magyar bankoknál is előfordul.
Talán az van a háttérben, hogy jobban megéri nekik, ha te kártya használata nélkül fizetsz be a skrilledről. (csak ugye az unibetnél ez nem működik)

Sziasztok! Többen írtátok, hogy a no limit beállításhoz kért személyazonosság ellenőrzéséhez skrill applikációt használtatok és úgy simán ment. Röviden leírná valaki, hogy abban mit kell csinálni és honnan tölthető le androidos telóra?? Pl google playről letölthető? Előre is köszi!

Idézetet írta: Pippen33 Dátum szeptember 19, 2017, 12:37:21
Sziasztok! Többen írtátok, hogy a no limit beállításhoz kért személyazonosság ellenőrzéséhez skrill applikációt használtatok és úgy simán ment. Röviden leírná valaki, hogy abban mit kell csinálni és honnan tölthető le androidos telóra?? Pl google playről letölthető? Előre is köszi!

Android.: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moneybookers.skrillpayments&hl=hu

IOS.: https://itunes.apple.com/hu/app/skrill/id718248239?mt=8


                  Sziasztok!

   Érdeklődöm,tudnátok-e segíteni ,hogy lehet elküldeni a
  SKRILL-re az azonosítót.
   Kamera nincs.

                  Köszi

Idézetet írta: baluk58 Dátum szeptember 25, 2017, 20:58:19
                  Sziasztok!

   Érdeklődöm,tudnátok-e segíteni ,hogy lehet elküldeni a
  SKRILL-re az azonosítót.
   Kamera nincs.

                  Köszi

Sehogy. Esetleg próbáld meg, hogy csinálnak rólad képet az igazolványoddal.
Esetleg telefonon is lehet, van hozzá applikáció.

Sziasztok!
Nekem most nagyon elegem lett belőlük! Egyszer már azonosítottam magam,azóta használtam is a számlám befizetésre,illetve kifizetésre! Akkor az első azonosításnál,volt is probléma,levonta az összeget,de az átutalt számlán nem jelent meg! Hiába leveleztünk,azt a pénzt benyeltem! Erre most eljátsszák ugyanazt! Pénz sehol,azonosítsam magam! Megtettem applikációban + simán el is küldtem! Rohadt unalmas,ezt megcsnálni a saját pénzemért 2 havonta! :(

December 14-től változik a számlák közötti utalás költsége a skrillnél és a netellernél is, az eddigi 1,9% , max. 20 EUR helyett 1,45%, minimum 0,5 EUR lesz a díj, felső határ nélkül.

Így a 26 euró alatti- és az 1050 euró feletti tételek drágulnak (az ez feletti összeg lényegében ingyenesen volt utalható), a kettő között meg kicsit olcsóbb lesz.

Ugyanakkor a neteller is bevezeti december közepétől a 10 dolláros éves kártyadíjat...

Annyira "jó", hogy nem kell már versenyezniük egymással.  :)


Idézetet írta: Knapp Dátum október 12, 2017, 23:58:13
December 14-től változik a számlák közötti utalás költsége a skrillnél és a netellernél is, az eddigi 1,9% , max. 20 EUR helyett 1,45%, minimum 0,5 EUR lesz a díj, felső határ nélkül.

Így a 26 euró alatti- és az 1050 euró feletti tételek drágulnak (az ez feletti összeg lényegében ingyenesen volt utalható), a kettő között meg kicsit olcsóbb lesz.

Ugyanakkor a neteller is bevezeti december közepétől a 10 dolláros éves kártyadíjat...

Annyira "jó", hogy nem kell már versenyezniük egymással.  :)



SB és társa esetén az 5% be és kifizetési ktsg. hogyan minimalizálható szerinted?

Nálam mindkettő HUF, és mivel €-ra váltanak ha bankszámlára utalsz, talán mehetne egy min. depo eurós Netellerről, majd az ingyenes kártyás befizetések után Netellerre kikérni és Transferwise által hazaküldeni.

Netellertől én is megkaptam a levelet, a kártyán szereplő fordulóhónapon vonják a 10€-t, ha jól értelmeztem.

Idézetet írta: Debra Dátum október 13, 2017, 11:10:40
SB és társa esetén az 5% be és kifizetési ktsg. hogyan minimalizálható szerinted?

Nálam mindkettő HUF, és mivel €-ra váltanak ha bankszámlára utalsz, talán mehetne egy min. depo eurós Netellerről, majd az ingyenes kártyás befizetések után Netellerre kikérni és Transferwise által hazaküldeni.

Netellertől én is megkaptam a levelet, a kártyán szereplő fordulóhónapon vonják a 10€-t, ha jól értelmeztem.

Többektől hallottam, hogy a sb végül nem számította fel kiutalásnál az "ígért" 5%-ot, de én még nem próbáltam.
Ha eurós netellerre kéred ki forint számláról, azzal szerintem csak növeled a költségeidet, mert tudtommal ott is vonják a kiutalásnál a 4,9%-ot és ha utána még a neteller vált, az nagyon drága mulatság.
Azzal kapcsolatban viszont nincs tapasztalatom, hogy a sb milyen árfolyamot használ és hogy engedi-e euróra váltani a pénzt kiutalás előtt.

Szerintem most a VISA kártyás közvetlen irodai be- és kifizetés a legjobb azoknál az irodáknál, ahol a skrillt és netellert büntetik (bwin, sportingbet) illetve ahol nem is elérhető. (unibet)
Azt kell kimatekozni, hogy megéri-e VISA kártyát is tartani vagy arra cserélni a meglévő MasterCardunkat.

Befizetésnél esetleg a paysafecard is jó megoldás a sb és bwin esetében


Sziasztok!

Mennyire nézik a banknál, jelen esetben OTP, hogy milyen számlaforgalmad van? Ma jött le unibetről "x" forint holnap jön bet365ről "x" forint plusz 1,6x forint van skrillen. Ha mindig csak Skrillről szedem le az nem olyan feltűnő? Tudom, hogy fel lehet venni atmből is skrill kártyával de azt drágának találom. Illetve aki kicsit nagyobb pénzben játszik az, hogyan szokta a pénzfelvételt, utalást intézni?

Köszi a válaszokat!

Idézetet írta: Csabi05 Dátum október 16, 2017, 23:08:21
Sziasztok!

Mennyire nézik a banknál, jelen esetben OTP, hogy milyen számlaforgalmad van? Ma jött le unibetről "x" forint holnap jön bet365ről "x" forint plusz 1,6x forint van skrillen. Ha mindig csak Skrillről szedem le az nem olyan feltűnő? Tudom, hogy fel lehet venni atmből is skrill kártyával de azt drágának találom. Illetve aki kicsit nagyobb pénzben játszik az, hogyan szokta a pénzfelvételt, utalást intézni?

Köszi a válaszokat!

Szerintem aki kicsit nagyobb pénzben játszik annak nem drága a skrill kártya.

Idézetet írta: Csabi05 Dátum október 16, 2017, 23:08:21
Sziasztok!

Mennyire nézik a banknál, jelen esetben OTP, hogy milyen számlaforgalmad van? Ma jött le unibetről "x" forint holnap jön bet365ről "x" forint plusz 1,6x forint van skrillen. Ha mindig csak Skrillről szedem le az nem olyan feltűnő? Tudom, hogy fel lehet venni atmből is skrill kártyával de azt drágának találom. Illetve aki kicsit nagyobb pénzben játszik az, hogyan szokta a pénzfelvételt, utalást intézni?

Köszi a válaszokat!

Itt azt kell figyelembe venned, hogy a szabadságod mennyit ér meg :D Nekem a nyugodt alváshoz megéri a skrill kártyáról levenni.

Érdemes a Skrill VIP programját tanulmányozni. Silver státusz esetén a kp felvétel ingyenes. Természetesen nem forint számla esetén váltási különbözet miatt lehetnek ráfizetések. Sajnos Magyarországon nem működik a cashback, pedig nagyon hasznos lenne ilyen esetekben is. Ha jól emlékszem ilyen 3 pár éve még a Penny Market-nél működött, de utána rájuk szálltak, és megszüntették ők is.

Idézetet írta: sleve Dátum október 17, 2017, 19:32:33
Szerintem aki kicsit nagyobb pénzben játszik annak nem drága a skrill kártya.

Jogos!

Idézetet írta: Tomikaa Dátum október 17, 2017, 20:27:39
Itt azt kell figyelembe venned, hogy a szabadságod mennyit ér meg :D Nekem a nyugodt alváshoz megéri a skrill kártyáról levenni.

Hát igen, meg ugye mastercard, sok helyen lehet vele fizetni is. :)