Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Tonesz Dátum október 26, 2017, 23:00:25
Tomikaa
más nem ha végképp nem oldódik meg az lesz, bár nem tudom hogy fogom neki elmakogni angolul, hogy mi  problémám :D

Nem kell őket felhívni. A mobil alkalmazásukon keresztül tudod aktiválni magad. Ott is végig tudsz menni a 4 lépésen vagy 5 már nem tudom mennyi van. (velük nem kell beszélned)

A limitet hol lehet megnezni? Regebben lattam a napi utalasi meg kiveteli limitet most meg ha ramegyek a Limits & Verifications-ra akkor csak azt irja hogy erositsem meg az adatokat (webkameras fenykepezes) meg hogy Overall Monthly No limit es Overall Lifetime No limit.


Idézetet írta: kri1219 Dátum október 28, 2017, 10:47:08
A limitet hol lehet megnezni? Regebben lattam a napi utalasi meg kiveteli limitet most meg ha ramegyek a Limits & Verifications-ra akkor csak azt irja hogy erositsem meg az adatokat (webkameras fenykepezes) meg hogy Overall Monthly No limit es Overall Lifetime No limit.

végig kell csinálni először a verify-t gondolom és akkor utána lehet megadni

Idézetet írta: kri1219 Dátum október 30, 2017, 13:18:37
Valaki esetleg? :)

Nálam a következő útvonal működik: Settings - Limits and Verification (ott látom a limiteket)

Nekem csak az a 2 van amit irtam. Meg persze keri a megerositest amit probaltam mar de csak irta miutan megcsinaltam a kepeket hogy please wait es semmi nem tortent.

Kozbe megtalaltam milyen limitek johetnek szoba bar igy meg nem tudom nekem melyik ervenyes, de nem tul magasak alapszinten.
Azt szeretnem elerni hogy napi tobb 100.000 vagy akar millios nagysagrendben utalhassak egyik Skrill szamlarol a masikra, de nem tiszta hogy csinalhatnam ezt meg.

Idézetet írta: kri1219 Dátum október 30, 2017, 18:18:05
Kozbe megtalaltam milyen limitek johetnek szoba bar igy meg nem tudom nekem melyik ervenyes, de nem tul magasak alapszinten.
Azt szeretnem elerni hogy napi tobb 100.000 vagy akar millios nagysagrendben utalhassak egyik Skrill szamlarol a masikra, de nem tiszta hogy csinalhatnam ezt meg.

Szoval penzt akarsz mosni  ;)
Komolyra forditva: amig nem vagy verifikalva, limitalva leszel.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 30, 2017, 18:25:05
Szoval penzt akarsz mosni  ;)
Komolyra forditva: amig nem vagy verifikalva, limitalva leszel.

Nem :)
Nagy nyeremeny eseten ha korlatoznak hamar szeretnem ugyanakkora tettel folytatni maserol de igy napokig tart elkuldeni majd.
Aki verifikalta mar a sajatjat megirhatna hogy mennyire sikerult feltornaznia a limitet.


#2845 november 01, 2017, 16:25:35, markymark
Letöltöttem az appot bescanneltem a személyi elülső oldalát, pontosabban tartom a telot a személyim fölé de nem történik semmi. Nincs semmi amire ranyomhatnék, csak tartom de nem történik semmi. Mit kell tenni? Mert nem jöttem rá


Nagy nehezen csak sikerült

Van a mobilappjukba építve egy automatice érzékelő szkenner, amikor úgy érzékeli minden klappol akkor hirtelen elsül.  :D :laugh: Pontosan kell beállítani hogy kitöltse a képet, ne mozgasd közbe, meg mindennek látszódnia kell. Sokat kell gyakorolni, de összejön az. Türelemjáték.  ;)

Idézetet írta: Csenii Dátum november 01, 2017, 16:25:10
Van a mobilappjukba építve egy automatice érzékelő szkenner, amikor úgy érzékeli minden klappol akkor hirtelen elsül.  :D :laugh: Pontosan kell beállítani hogy kitöltse a képet, ne mozgasd közbe, meg mindennek látszódnia kell. Sokat kell gyakorolni, de összejön az. Türelemjáték.  ;)

Igen először az volt a baj hogy túlságosan messze tartottam a telot a képtél, nem töltötte ki teljesen, hanem bőven látszott az asztal. aztán 8.ra véletlenül elsült és akkor esett le hogyan is kell.

Hali
Egy olyan kérdésem lenne a skrillel kapcsolatban hogy:
Aki már elérte azt, hogy VIP tag legyen és mondjuk Silver szinten elérte, akkor ugye azt fent is kell tartani és minden periódusban elkell érni a 15000Euros forgalmat?
Itt vannak ugye a periódusok:
Quarterly periods:
Quarter 1: January – March; Quarter 2: April – June; Quarter 3: July – September; Quarter 4: October – December.
Mondjuk én most Novemberben elérem ezt a szintet, akkor ahogy vége lesz Decembernek akkor automata nem leszek Vip amíg elnem érem megint a 15000Euros forgalmat?
Másik kérdés meg tudom valahol ezt követni, hogy hol tartok vagy nekem kell összeadogatni a forgalmat ha kíváncsi vagyok rá.

Sziasztok! Egy olyan kerdes jutott meg eszembe hogy verifikalatlan Skrill szamlara ha kikerek egy viszonylag nagy osszeget a b365rol (meg 6szamjegyu de mar kozelebb van a 7hez) akkor ezt kifizetik?
Marmint azt tudom hogy igen de egy ilyen szamla tud fogadni egyszerre ennyi penzt? Es utana vissza is tudom rakni egybe ha akarom?