Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 04, 2017, 22:55:51
Lehet egy skrill és egy neteller számlátok is, más-más pénznemben.
Aztán mindig azt kell használni, amelyik éppen az irodához passzol.
Kártyát is akarok csináltatni, azt meg euro-ban akarom. Legalábbis tartok tőle, hogy hiába ft alapú a skrill és veszek fel ft-ot, csinálnak egy ft-euro-ft konverziót, amivel nem járok jól. (És ezt még megelőzi egy euro-ft a bet365-ről kivétnél.) Ha euro alapú, akkor megúszom egy euro-ft konverzióval.

Idézetet írta: PioDVD Dátum december 06, 2017, 13:39:33
Kártyát is akarok csináltatni, azt meg euro-ban akarom. Legalábbis tartok tőle, hogy hiába ft alapú a skrill és veszek fel ft-ot, csinálnak egy ft-euro-ft konverziót, amivel nem járok jól. (És ezt még megelőzi egy euro-ft a bet365-ről kivétnél.) Ha euro alapú, akkor megúszom egy euro-ft konverzióval.

Erre megfelel az euro neteller számla + euro neteller kártya kombináció is.
Ráadásul az eurós neteller bankkártyát a transferwise oldalon is használhatod, ahol alacsony költséggel és középárfolyamon adhatod el az euródat, ha forintra van szükséged.
Nyitottam neki korábban külön témát, így csak röviden: 0,7-os költsége van, azaz eurónként kb. 2 ft-ot buksz a középárfolyamhoz képest és úgy érkezik az általad megadott forint bankszámlára a pénz.
Nem kell, hogy saját bankszámlára utalj. Nekem mindig megjött 24 órán belül munkanapokon a pénz.

Tudtommal ez a megoldás skrilles euró kártyával nem működik.

Hja és igen, forint alapú kártyát sem a skrillnél, sem a netellernél nem tudsz csináltatni.

Ha van kártya, nekem jó a neteller is.

Annyi a gond, hogy ott is van számlám, ráadásul inaktív. Mivel ők nem beszélnek magyarul, én meg angolul, írtam nekik egy email-t, hogy zárolják már a régit, mert nyitnék egy új eur-t. Egyelőre nem jött válasz.

Idézetet írta: PioDVD Dátum december 07, 2017, 19:35:32
Ha van kártya, nekem jó a neteller is.

Annyi a gond, hogy ott is van számlám, ráadásul inaktív. Mivel ők nem beszélnek magyarul, én meg angolul, írtam nekik egy email-t, hogy zárolják már a régit, mert nyitnék egy új eur-t. Egyelőre nem jött válasz.

Régebben volt arra lehetőség, hogy visszahívást kérj és ha kérted, a beszélgetésbe tolmács is bekapcsolódott.
Nem tudom, ez még működik-e, meg hogy bármilyen esetben lehet-e ilyesmit kezdeményezni - az oldalon nem találom a nyomát - nekem akkor volt rá szükségem, mikor "gyanús" tranzakció miatt zárolták a számlát.
Talán megoldás lehet, hogy rossz jelszavakkal próbálkozol, míg beadja neked is ezt a lehetőséget.    ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 07, 2017, 19:59:26
Régebben volt arra lehetőség, hogy visszahívást kérj és ha kérted, a beszélgetésbe tolmács is bekapcsolódott.
Nem tudom, ez még működik-e, meg hogy bármilyen esetben lehet-e ilyesmit kezdeményezni - az oldalon nem találom a nyomát - nekem akkor volt rá szükségem, mikor "gyanús" tranzakció miatt zárolták a számlát.
Talán megoldás lehet, hogy rossz jelszavakkal próbálkozol, míg beadja neked is ezt a lehetőséget.    ::)

Ezt felajánlotta, de magyart nem. Máshogy meg nem beszélek. :( Ezért próbáltam írásban, azzal kezdve, hogy sorry, I don't speak english. :) Az utána jövő résszel valószínűleg meggyőztem őket, hogy tényleg nem. :))

Valahogy nem lehet kijatszani vagy elkerulni, hogyha skrillrol elinditok egy kifizetest akkor ne ilyen nagy koltseget szamitson fel? 1727 Ftot, vagyis nekem ez az

Idézetet írta: pestigabo Dátum december 08, 2017, 18:21:34
Valahogy nem lehet kijatszani vagy elkerulni, hogyha skrillrol elinditok egy kifizetest akkor ne ilyen nagy koltseget szamitson fel? 1727 Ftot, vagyis nekem ez az
Hát nem.Ez fix költség a kifizetéskor banki utalásnál.Nem tudod elkerülni.

Sziasztok!
A kovetkezo kerdesem lenne.
Kafeteria kartyara kaptam lovet par hete. Mindenfele online vasarlashoz jo, MasterCard alapu a tortenet, de kp-t nem lehet felvenni rola.
Ha befizetnek Skrillre ezzel a kartyaval, mert utalni nem lehet rola... legyen a pelda szerint 200 e Ft, akkor annak a feltoltese kb. 4500 Ft-omba kerulne.
Viszont ha ez az osszeg fel van toltve, akkor kiutalni bankszamlara mennyi lenne? 1750 Ft -ot latok ott, de nem tudom, hogy ez valtozik e osszegenkent. Ha megusznam 4-5-6 ezerbol, hogy kp legyen belole, es igy az lenne, akkor oke lenne a dolog, de ha 10-15-20 ezerbe kerulne, akkor hagynam.
Koszonom.

Nem tartom valoszinunek hogy azzal a kartyaval igy tudsz fizetni

Idézetet írta: staker Dátum december 12, 2017, 14:04:34
Sziasztok!
A kovetkezo kerdesem lenne.
Kafeteria kartyara kaptam lovet par hete. Mindenfele online vasarlashoz jo, MasterCard alapu a tortenet, de kp-t nem lehet felvenni rola.
Ha befizetnek Skrillre ezzel a kartyaval, mert utalni nem lehet rola... legyen a pelda szerint 200 e Ft, akkor annak a feltoltese kb. 4500 Ft-omba kerulne.
Viszont ha ez az osszeg fel van toltve, akkor kiutalni bankszamlara mennyi lenne? 1750 Ft -ot latok ott, de nem tudom, hogy ez valtozik e osszegenkent. Ha megusznam 4-5-6 ezerbol, hogy kp legyen belole, es igy az lenne, akkor oke lenne a dolog, de ha 10-15-20 ezerbe kerulne, akkor hagynam.
Koszonom.

Ha befizetni tudsz vele a skrillhez, akkor a kifizetést biztos megoldható majd valahogy.
Szerintem tegyél egy alacsonyabb összeggel egy próbát!

Idézetet írta: markymark Dátum december 12, 2017, 15:16:39
Nem tartom valoszinunek hogy azzal a kartyaval igy tudsz fizetni

A szándék biztos nem az, hogy lehessen így használni, de az nem biztos, hogy minden ilyen lehetőséget le is tiltottak.
Sok-sok évvel ezelőtt én is vettem fel hasonló módszerrel pénzt a hitelkártyám azon részéről, amelyet csak vásárlásra engedett volna használni.

Sziasztok!
Amióta nem lehet a bet365-re Mastercard-dal befizetni, azóta a Skrill-t használom, banki átutalásos feltöltéssel.
Igenám, csakhogy most próbálkoztam újra befizetni, az összeget levonták a számlámról, a Skrill-en viszont nem jelentkezett az összeg, ráadásul még ki is írta, hogy a tranzakció sikertelen, próbálkozzak újra. Csak úgy a semmibe nem tűnhetett el a pénzem. Valakinek valami ötlet esetleg?

Idézetet írta: Thomka Dátum december 13, 2017, 16:45:29
Sziasztok!
Amióta nem lehet a bet365-re Mastercard-dal befizetni, azóta a Skrill-t használom, banki átutalásos feltöltéssel.
Igenám, csakhogy most próbálkoztam újra befizetni, az összeget levonták a számlámról, a Skrill-en viszont nem jelentkezett az összeg, ráadásul még ki is írta, hogy a tranzakció sikertelen, próbálkozzak újra. Csak úgy a semmibe nem tűnhetett el a pénzem. Valakinek valami ötlet esetleg?

Szia,

Én amióta használom a skrill-t, (kb. 7 éve) azóta csak úgy töltöttem fel a skrill számlám, hogy a magyar bankszámlájukra utaltam. MINDEN esetben a 2. munkanapon íródott jóvá! Se előbb, se később!

Idézetet írta: Tomikaa Dátum december 13, 2017, 17:20:15
Szia,

Én amióta használom a skrill-t, (kb. 7 éve) azóta csak úgy töltöttem fel a skrill számlám, hogy a magyar bankszámlájukra utaltam. MINDEN esetben a 2. munkanapon íródott jóvá! Se előbb, se később!

Szia!
Értem, nekem azonnal meg szokott jelenni, ezért pánikoltam be egy kicsit.
Akkor várok egy keveset, hátha megérkezik.
Köszi a gyors választ! :)

#2893 december 14, 2017, 14:25:30, BvB_09
Idézetet írta: Thomka Dátum december 13, 2017, 16:45:29
Sziasztok!
Amióta nem lehet a bet365-re Mastercard-dal befizetni, azóta a Skrill-t használom, banki átutalásos feltöltéssel.
Igenám, csakhogy most próbálkoztam újra befizetni, az összeget levonták a számlámról, a Skrill-en viszont nem jelentkezett az összeg, ráadásul még ki is írta, hogy a tranzakció sikertelen, próbálkozzak újra. Csak úgy a semmibe nem tűnhetett el a pénzem. Valakinek valami ötlet esetleg?

Nálam is hasonló a helyzet. Tegnap kiírta hogy sikertelen, de a pénzt levonta. Az összeg viszont nem jelent meg a számlán.

Srácok, ti mit csináltok? Hogy csináljátok? Mi írja ki hogy sikertelen? Nem értem :(