Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Nekem időközben megérkezett az összeg. :)

Ritkán használom a skrillt, azt tudom, hogy emelték a díjakat, de most néztem egyet: 566 Ft átküldéséért 157 forintos díjat számoltak fel, tehát több, mint 27%-os vámot nyomtak. WTF?

Ha jól rémlik van egy minimum 0.50Euros költség. Kis összeg átküldése jelentősen drágult viszonta nagyobb összegek olcsóbbak lettek.

Idézetet írta: markymark Dátum december 15, 2017, 03:26:45
Ha jól rémlik van egy minimum 0.50Euros költség. Kis összeg átküldése jelentősen drágult viszonta nagyobb összegek olcsóbbak lettek.

Köszönöm az infót.

Üdv, régebben regisztráltam Skrill-re, de nem igazán használtam, most viszont szükségem lenne rá. A belépésnél azonban azt írja, hogy inaktívvá tették a profilom, majd egy link, hogy ott lépjek kapcsolatba velük, hogy újra aktiválják. A link azonban egy "Page not found" oldalra vezet...Próbáltam egy másik e-mail címmel regisztrálni, de azt írja, hogy az adataimmal már van fiók. Ami igaz is, csak nem tudom használni...
Valakinek bármi ötlete, hogy mi a teendő? Köszi előre is.

Tedd fel az appjukat, ott lépj be és ott aktiváld. 1 percet se vesz igénybe, és roppant egyszerű.

Letöltöttem, de ott sem enged belépni...Mindegy, írtam egy emailt nekik tegnap este, bár választ még nem kaptam...

Gondoltam töltök fel pénzt skrillre,de meglepve tapasztaltam,hogy valami hitelesítési buzisággal kapcsolatos marhaságot kell megcsinálni.
Most akkor le kell tölteni egy appot?!
Utána mi a teendő?

Nálam is megbolondult. Nem lehet pénzt küldeni.

To send money, please enter an amount equal or less than HUF 0.  Ezt írja.  :redchug:

Akkor valaki javasolna másik lehetőséget betfair egyenleg feltöltésre?
Tököm tele a skrillel,ha tényleg ennyit baszakszik,ahogy itt sokan írják!
Köszi előre is!

sziasztok!
Skrillről van lehetőség közvetlen pénzt utalni netellerre? vagy netellerről skrillre?

Ha nem enged belépni a skrillre és "Invalid credentials" üzenet jön, akkor mi a teendő?
Hova érdemes írni?
Egy nap alatt sem az oldalon lévő levelezőben elküldött üzenetre, sem a direkt a [email protected] küldöttre nem reagáltak, így meg ugye használhatatlan a számla.
Lehetne jelszó emlékeztetőt kérni, de ahhoz meg sms megerősítést kér és csak vezetékes telefonszám lett megadva a skrillnek. (nem az enyém a számla, hanem egy másik generációé...  :)  )

Idézetet írta: Tonesz Dátum január 19, 2018, 14:10:15
sziasztok!
Skrillről van lehetőség közvetlen pénzt utalni netellerre? vagy netellerről skrillre?

Igen, van.
Azon a számlán, ahol a pénzt várod, menj a Deposit részre és ott be tudsz fizetni a másik pénztárcával közvetlenül.
3% a díja, illetve ha devizaváltás van, akkor biztos ott is a "szokásos" gyenge árfolyammal számol.


Még egy kérdés skrillel kapcsolatban. Ugye van ez a vip program és ott ha valaki eléri a silver szintet, akkor van ott egy olyan hogy + 1 account. Ez mit takar?Hozzárendelhetek egy új emailt és esetlegesen ugyanahhoz a fogadóirodához befizethetek más számlán?

Idézetet írta: Tonesz Dátum január 19, 2018, 17:02:33
Még egy kérdés skrillel kapcsolatban. Ugye van ez a vip program és ott ha valaki eléri a silver szintet, akkor van ott egy olyan hogy + 1 account. Ez mit takar?Hozzárendelhetek egy új emailt és esetlegesen ugyanahhoz a fogadóirodához befizethetek más számlán?

Emailt most is hozzárendelhetsz másikat a számládhoz, így több emailcímen is fogadhatsz pénzt ugyanarra a számládra, ha meg te utalsz valahova, akkor az elsődlegesként beállítottat használod.
A VIP státusszal járó multi-currency számlának tudtommal az a lényege, hogy több pénznemben vezetik a számlád, így nem kell a váltás költségével számolnod.