Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: robmiller Dátum január 22, 2018, 18:08:44
És gondolom kiutalni sem lehet majd onnan Mastercardra..
otp bankszámlára azért remélem kiutalnak. mert február elején tervezek kifizetést


Elegem volt már ebből a Mastercard mizériából, rendeltem az OTP nél online egy Visa classicot, 5 munkanapon belül el is készítették és kipostázták, az éves kártyadíjat a megrendelés után levonták, már korábban meg kellett volna ezt lépnem.

Miért ne történhetne ugyanez a Visa-val?

legegyszerűbb, ha paysafecard-al töltessz fel. bemész egy benzinkútra és veszel, úgy kell mint pl. a telefonfeltöltést. sőt, még paysafe-el skrillre is fel lehet tölteni. persze valamennyi összeget levon, de ha nincs más..

Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 22, 2018, 20:07:40
legegyszerűbb, ha paysafecard-al töltessz fel. bemész egy benzinkútra és veszel, úgy kell mint pl. a telefonfeltöltést. sőt, még paysafe-el skrillre is fel lehet tölteni. persze valamennyi összeget levon, de ha nincs más..

A VISA a legegyszerűbb, mert oda kifizetést is kérhetsz és ki sem kell mozdulnod otthonról.
Persze amíg ez a lehetőség megvan.

A paysafecardról meg még olyan helyeken sem mindig hallottak, ahol a paysafecard weboldal szerint forgalmazzák őket. Kerestem már hiába kisboltokban és benzinkúton is, de ha a benzinkutas nem adott még el ilyet vagy éppen a kisbolt tulaja-eladója nem hallott róla, akkor valószínűleg nem fog kiszolgálni.
(egyik fórumtársunknak azt mondták, hogy "elfogyott"!   ;D   )
Persze a relay, inmedio és OMV hálózatokban valószínűleg nem lesz gond a vásárlással.

Hja és még annyit, hogy - tudtommal - bankkártyával nem vásárolhatsz paysafecardot, tehát plusz macera, ha csak ezért még pénzt is kell felvenned.

én bankkártyával vettem a paysafecardot, nem volt vele gond OMV

Szerintetek a kifizetessel kapcsolatban tehetnek valamit? Nem akarom, hogy bennragadjon a penzem a skrill szamlamon es akkor inkabb kivennem az egeszet meg most  ;D

Idézetet írta: pestigabo Dátum január 22, 2018, 20:42:32
Szerintetek a kifizetessel kapcsolatban tehetnek valamit? Nem akarom, hogy bennragadjon a penzem a skrill szamlamon es akkor inkabb kivennem az egeszet meg most  ;D

Keress valakit, aki megveszi tőled. Átutalja neked az összeget te pedig elutalod neki skrill-re. Persze ez bizalom játék.

Knapp: Ezen jót nevettem. "Elfogyott"  ;D ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 22, 2018, 20:39:58
én bankkártyával vettem a paysafecardot, nem volt vele gond OMV

off!
A relayban a bankkártyát előkészítve mondta az eladó, hogy csak kp-t fogadnak el; ezek szerint járható út lett volna az én tervem is.
off.

Idézetet írta: Tomka Dátum január 22, 2018, 20:49:11
Keress valakit, aki megveszi tőled. Átutalja neked az összeget te pedig elutalod neki skrill-re. Persze ez bizalom játék.

Knapp: Ezen jót nevettem. "Elfogyott"  ;D ;D

Az OMV kutaknál meg van szabva, hogy egy nap mennyi értékben adhatnak el ( asszem ez olyan 250 ezer forint )

Idézetet írta: Tomka Dátum január 22, 2018, 20:49:11
Keress valakit, aki megveszi tőled. Átutalja neked az összeget te pedig elutalod neki skrill-re. Persze ez bizalom játék.

Knapp: Ezen jót nevettem. "Elfogyott"  ;D ;D

azért nem gondolom hogy a kifizetéssel is szarakodnának. nem mindenki szerencsejátékra használja az ilyen internetes pénztárcákat. azokat is meg megszivatnák? a fogadóirodáktól is tudsz pénzt kikérni a bankszámládra, csak a befizetés van tiltva mastercardról. 

Sziasztok, 2 kérdés:

1. Gondolom számlára még mindig lehet majd kifizetést kérni skrillről + számláról is lehet befizetni.

2. Unibetről kérdeznék (eddig bet365, premium, és pokerstarson mozogtam) : Unibetre nem lehet skrillel fizetni, vagy csak én nem találom?

A Válaszokat előre is köszönöm, szép estét

Idézetet írta: Alex10 Dátum január 22, 2018, 21:44:49
Az OMV kutaknál meg van szabva, hogy egy nap mennyi értékben adhatnak el ( asszem ez olyan 250 ezer forint )

Ez akkor vicces: vannak boltok, ahol azért nem adnak, mert azt sem tudják, hogy lehet náluk ilyet vásárolni (egy kandi kamerás tv műsor kijönne az eddigi paysafecard vásárlási kísérleteimből...), máshol meg belefuthatsz, hogy kimerült a napi keretük...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum január 22, 2018, 20:54:21
off!
A relayban a bankkártyát előkészítve mondta az eladó, hogy csak kp-t fogadnak el; ezek szerint járható út lett volna az én tervem is.
off.

Nálam is relay tapasztalat volt. Először azt hittem, hogy én értettem félre és éppen van valami technikai probléma vagy ilyesmi, de nem, több boltjukban többször is megerősítették azóta, hogy nem lehet kártyával fizetni.

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 22, 2018, 20:39:58
én bankkártyával vettem a paysafecardot, nem volt vele gond OMV

Dettó. Azonban azzal már én is találkoztam az esetek kb 20%-ban, hogy elfogyott a napi keret :(

Nem engedne kifizetni amit kétlek, akkor meg igényelsz kártyás és felveszed a pénzed atm-ből és csá.