Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Azért köszi csatarid!

Ha esetleg valaki tudna küldeni,visszaküldöm hétfőn (költség esetén azzal együtt). (Akkor tudok berakni cash-t bankba)

Köszönöm ha lesz segítség!  :)

#3031 április 06, 2018, 21:26:42, alexthebest
Idézetet írta: runin Dátum április 06, 2018, 19:37:19
Azért köszi csatarid!

Ha esetleg valaki tudna küldeni,visszaküldöm hétfőn (költség esetén azzal együtt). (Akkor tudok berakni cash-t bankba)

Köszönöm ha lesz segítség!  :)

Megprobalnam en is, hatha te vagy letiltva  ;D Kuldj egy cimet ha meg aktualis.


*nem sikerult

#3032 április 06, 2018, 23:11:42, runin
Azért köszönöm a próbálkozást!
Úgy tűnik,kell annyi a számlán,hogy fee-t tudjon vonni.  ???

A kérés már tárgytalan :)

Sziasztok! Skrillről mennyi idő a visára illetve az utalással történő kifizetés?Köszönöm!

Idézetet írta: Superhero Dátum április 19, 2018, 23:15:29
Sziasztok! Skrillről mennyi idő a visára illetve az utalással történő kifizetés?Köszönöm!

Hi,
Nekem 1 napot szokott igénybe venni.

Sziasztok!

Ti is kaptatok olyasmi emailt, hogy ingyen bronz statuszúvá frissithetitek magatokat?
Elsőre elég átverés gyanúsnak tűnt, de aztán jobban megnéztem az emailt.
Van megszólítás, rendes skrilles email
címről jött, fejlec, stílus minden stimmel stb
Hát nem tudom...

Nekem nem szoktak promocios maileket dobalni, csak akkor irnak ha tranzakciom van vagy T&C valtozas tortenik, szoval legyel azert ovatos.
Esetleg betehetsz egy screenshotot, hatha masnak is jott hasonlo.

Idézetet írta: benedek185 Dátum április 20, 2018, 01:32:12
Sziasztok!

Ti is kaptatok olyasmi emailt, hogy ingyen bronz statuszúvá frissithetitek magatokat?
Elsőre elég átverés gyanúsnak tűnt, de aztán jobban megnéztem az emailt.
Van megszólítás, rendes skrilles email
címről jött, fejlec, stílus minden stimmel stb
Hát nem tudom...
Most nézem, én is kaptam: Ha kitöltök egy survey-t akkor upgradelnek Bonze VIP.re.
Maga a levél skril stílusban íródott, és ha a click here-re húzom az egeret, akkor HTTPS oldalra mutat ami skrill-es / bár news.skrill - és ilyen nem szokott jönni, és egyáltalán skrill newslettert sosem kapok. Gyanús továbbá mert nem írja bele, hogy meddig upgradel (negyenévente lehet elérni a VIP szinteket).

Mindenesetre  jelentettem a skrillnek az adathalász gyanút, ha válasz érkezik megosztom itt is.

Én is kaptam ilyen emailt...

Skrill mobil appba ti be tudtok lépni? Én 2-3 napja nem, csak webes felületen.

Én betudtam lépni az app-on keresztül.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum április 20, 2018, 07:01:44
Most nézem, én is kaptam: Ha kitöltök egy survey-t akkor upgradelnek Bonze VIP.re.
Maga a levél skril stílusban íródott, és ha a click here-re húzom az egeret, akkor HTTPS oldalra mutat ami skrill-es / bár news.skrill - és ilyen nem szokott jönni, és egyáltalán skrill newslettert sosem kapok. Gyanús továbbá mert nem írja bele, hogy meddig upgradel (negyenévente lehet elérni a VIP szinteket).

Mindenesetre  jelentettem a skrillnek az adathalász gyanút, ha válasz érkezik megosztom itt is.
Most érkezett válasz a Skrill supportttól. azt írják, hogy ők bizonyos embereknek tényleg küldtek ki survey-t, amit kitöltve vip státuszt lehet elérni - azt csak én teszem hozzá, hogy negyedév végéig!  :great:

Nálam már aktiválták is a VIP státuszt (június 30-ig).  :great:

WH-re szeretnék befizetni a Skrill opciót használva. Nincs a Skrillemen most pénz, ezért a befizetésnél azonnal a 2. fül nyílik meg, vagyis a Skrilles befizetés bankkártyával (nyilván mindenki tudja miről van szó). Ma viszont már reggel óta ez fogad: "We are unable to process this payment. Please review your payment details and try again."

Évek óta így fizetek már be, de eddig még soha nem volt vele probléma. Vajon ez most mi lehet?

Ezt megtudja nekem valaki mondani mi lenne, esetleg másnak is volt már ilyen?
24/04/2018   Withdrawal   Skrill card POS   Processed   -3730
Exchange rate used:   1 USD = 266.83658 HUF
Amount sent:   13 USD
Location:   R.A.L. Rati Art, Spyrou Kyprianou, CY, Payline +44 2