Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Üdv.
Régen használtam már, most újra használnám:)
Emlékszem rá hogy régen mikor befizettem MB-re megkérdezte mire akarom ezt a pénzt használni, de most nem kérdezte meg. Aktiváltam a kártyát, befizettem MB-re. Raknék egy kis lóvét sportfogadó irodába de nem engedi.
Kérdésem hogy át tudom állítani mire akarom használni a pénzem vagy nem?
Ha nem tudom akkor hogy fizessek be úgy hogy sportfogadásra is engedje használni?

Ha minden igaz ha átküldöd valakinek és ő visszaküldi(kis veszteség lesz)  akkor már engedni fogja.

Valami más ötlet?:)
Fogalmam sincs kinek küldjem át:)

Máshogy nem fogod tudni megoldani, ez majdnem biztos.

Csinálj egy kamu accot, arra átküldöd aztán onnan vissza. Persze van limit, talán 80k körül van, de ha a 80k körüli nem elég akkor csinálj még egyet :D

Oké mondjuk azt hogy at küldöm valakinek aztán vissza. De legközelebb ha rakok ra pénzt hogy tudok úgy befizetni hogy használhassam sportfogadásra is?

#3096 szeptember 02, 2018, 13:32:21, Labs
Keress egy megbízható embert, aki tele van skrillel, te átküldöd neki a bankszámlájára a pénzt, ő meg átküldi skrill-en. Vagy esetleg ha átváltod bitcoin-ba és onnan vissza a skrillen, az átváltott összeget már el tudod küldeni talán (nem teszteltem, de talán működik).

Segítséget kérnék. Be akarok fizetni bet365re de befizetéskor piros ablakban ezt a hibaüzenetet kapom.
Your transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact Skrill Customer Service for assistance.

Mi a teendő ilyenkor? A kellő pénz megvan a számlán szóval az nem lehet gond.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 03, 2018, 12:56:22
verifikálva van a számlád?
Igen. Már nagyon régóta használom és eddig semmi probléma nem volt vele.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum szeptember 03, 2018, 14:09:08
Igen. Már nagyon régóta használom és eddig semmi probléma nem volt vele.

Legutóbbi feltöltésedkor nem jelöltél be egy olyan dobozt, hogy a feltöltött összeget non-gamblingre (nem szerencsejátékra) használod?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum szeptember 03, 2018, 12:51:09
Segítséget kérnék. Be akarok fizetni bet365re de befizetéskor piros ablakban ezt a hibaüzenetet kapom.
Your transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact Skrill Customer Service for assistance.

Mi a teendő ilyenkor? A kellő pénz megvan a számlán szóval az nem lehet gond.

Nálam is hasonló a probléma!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 04, 2018, 16:09:35
Legutóbbi feltöltésedkor nem jelöltél be egy olyan dobozt, hogy a feltöltött összeget non-gamblingre (nem szerencsejátékra) használod?

Gambling lett bejelölve ez 100%!

Szerintetek mi lehet a gond?

Sziasztok!

A skrill számlám igazolásához feltöltöttem nekik a személyi igazolványom másolatát,majd kaptam is tőlük egy emailt hogy elfogadták,acceptálták. Viszont a számlámon továbbra se tudom használni a send,withdraw stb funkciót.Írtam nekik egy emailt ezzel kapcsolatban két napja,de még nem jött válasz.ennyire lassúak vagy esetleg tud vki vmi gyorsabb megoldást erre?

Köszönöm!
:cya:

Idézetet írta: Hool80 Dátum szeptember 05, 2018, 14:18:54
Sziasztok!

A skrill számlám igazolásához feltöltöttem nekik a személyi igazolványom másolatát,majd kaptam is tőlük egy emailt hogy elfogadták,acceptálták. Viszont a számlámon továbbra se tudom használni a send,withdraw stb funkciót.Írtam nekik egy emailt ezzel kapcsolatban két napja,de még nem jött válasz.ennyire lassúak vagy esetleg tud vki vmi gyorsabb megoldást erre?

Köszönöm!
:cya:

Ha a kérdésed az ügyfélszolgálat gyorsasságára vonatkozik, akkor azt jó tudni, hogy ők nem napokban számolják a válaszidőt, hanem hetekben.  :D

Régen valóban igy volt, most mar nem jellemző. 1 max 2nap.