Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy EUR skrill számlám van skrill mastercarddal.
Amennyiben pénzt szeretnék felvenni akkor hogyan járok jobban, ha az automatát (OTP) kérem meg, hogy adja ki EUR-ban és majd én valami arabnál átváltom, vagy pedig forintban adja ki az összeget?
Vagy 3. megoldásképpen utaltassam át a Raiffeisenemre forintra.

Kérdés az lenne melyik megoldás lenne a költséghatékonyabb?

Köszönöm.

En transferwiset hasznalnek hozza


Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 27, 2018, 10:27:19
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy EUR skrill számlám van skrill mastercarddal.
Amennyiben pénzt szeretnék felvenni akkor hogyan járok jobban, ha az automatát (OTP) kérem meg, hogy adja ki EUR-ban és majd én valami arabnál átváltom, vagy pedig forintban adja ki az összeget?
Vagy 3. megoldásképpen utaltassam át a Raiffeisenemre forintra.

Kérdés az lenne melyik megoldás lenne a költséghatékonyabb?

Köszönöm.

Attól függ, hogy vált az arab.  :D Ha megsarcol (ami valószínű), akkor forintot kérj le.
Ha viszont nem ragaszkodsz a felvázolt lehetőségekhez, akkor inkább Transferwise, ahogyan a kollégák is javasolták.
Hosszú távon pedig Revolut a megoldás.

Én még ugyan nem próbáltam, de nem az lenne a legkedvezőbb, hogyha egy euros automatabol (Pl. Euronet) vennéd ki az összeget, majd a átváltanád valamelyik arabnál? Pár ezer euro esetén már altalaban belemennek, hogy ne legyen kezelési költség sem. Nekem ez tűnik a legkedvezőbbnek, igaz többiek által említett alternativákat nem ismerem.

Nem tudom, de nekem az Euronet automata nem akart eurót adni eurós kártyáról, csak forintosról.

#3126 szeptember 27, 2018, 22:28:43, MarkoPolo
Nem tudom mi ez az Euronet automata, de gondolom olyan elven működik mint ezek a nagy betűkkel ellátott EUR/HUF gusztustalan ATM-ek. Itt az a lényeg hogy a nem forintos kártyáról forintot, míg az eurós kártyáról forintot rudsz kivenni. Természetesen az atm üzemeltető saját árfolyamon dolgozik ami miatt megy a sarc rendesen.
Az eredeti kérdésre még lehetőségként a váltó mellett mondanám a napiarfolyam.hu oldalt ahol régebben lehetett elado eurot meghirdetni kózép árfolyamon, meg voltak eurot kereso hirdetések is.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum szeptember 27, 2018, 22:26:29
Nem tudom mi ez az Euronet automata, de gondolom olyan elven működik mint ezek a nagy betűkkel ellátott EUR/HUF gusztustalan ATM-ek. Itt az a lényeg hogy a nem forintos kártyáról forintot, míg az eurós kártyáról forintot rudsz kivenni. Természetesen az atm üzemeltető saját árfolyamon dolgozik ami miatt megy a sarc rendesen.
Az eredeti kérdésre még lehetőségként a váltó mellett mondanám a napiarfolyam.hu oldalt ahol régebben lehetett elado eurot meghirdetni kózép árfolyamon, meg voltak eurot kereso hirdetések is.

Ezekre az ATM-ekre gondoltam én is. Még nem próbáltam őket, de azt hittem, hogy EUR-os kártyával is kivehetem az EUR-ot, de ezekszerint nem.
Akkor a többiek által elmondottak lesznek a legjobb megoldások. Esetleg még ha nincs olyan messze kimehetsz határon túlra is pénzt felvenni és otthon átváltani, bár ez a pénzfelvételi limit miatt valószinűleg nem kifizetődő

Hali!

Skrilléknek nincs chat-es supportjuk?
Sehova se tudok befizetni , nem tudom mi lehet a gond...


Idézetet írta: Zsoca Dátum október 03, 2018, 16:41:04
Hali!

Skrilléknek nincs chat-es supportjuk?
Sehova se tudok befizetni , nem tudom mi lehet a gond...

Most a felületújítással van náluk egy ilyesmi: My Cases

Próbáld ki.  ;)

Sziasztok!
szeretnék pénzt levenni Skrill-ről de még nincs azonosítva a skrillem.
eljutottam odáig hogy töltöttem fel képet a személyi első és hátsó oldaláról.
de nem fogadták el.
valaki tud abban segiteni hogy milyen képet töltsek fel.
ja még annyit hogy a lassú folyamatot választottam és nem az app-osat.
előre is köszönöm a segítséget

Az appos sokkal gyorsabb..

Amugy ha nem fogadtak el, írták hogy miert nem? Homalyos? Lejart? Nem latszik a 4sarka? Nem fenykep hanem scannelt? (photocaptured legyen, ahogy ok mondjak.)

csak annyit  irtak hogy nem fogadják el.
szerintem a kép az jó (esetleg megpróbálok még ennél is jobbat csinálni)
arra gondolok hogy amikor valami olyat kértek hogy egy arcképek küldjek ahol az arc mellett van az azonosítóm én oda is a személyimet küldtem el és lehet hogy nem az kellett volna.
de viszont ha nem az kell akkor mi?

Az nem baj ha ugyanaz. Személyi elso es hatso oldala plusz selfie a szemelyivel teljesen jo. A lenyeg hogy full tiszta legyen, jo felbontasu, a szelfin latszodjon jol a szemelyi. Közeli kép legyen.