Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Valaki elmagyarázná nekem hogy mi a különbség a visa electron és a visa classic kártya között? Melyikkel lehet feltölteni a skrill számlát?

Hi!
Nem tudok befizetni a skrill kártyámról se a bet365 re se az 1xbetre, pedig Visa kártyáról töltöttem fel es próbáltam a crypto valuta váltást is, ráadásul regisztracional kiválasztottam a gamblinget. Irtam a supportnak de válasz nem igen akar jönni. Kínomban már próbáltam Netellert is arról sem enged. Kezd már teljesen káosz lenni ez nekem. Ötlet valakinek?

Idézetet írta: Marki1337 Dátum március 30, 2020, 18:40:51
Hi!
Nem tudok befizetni a skrill kártyámról se a bet365 re se az 1xbetre, pedig Visa kártyáról töltöttem fel es próbáltam a crypto valuta váltást is, ráadásul regisztracional kiválasztottam a gamblinget. Irtam a supportnak de válasz nem igen akar jönni. Kínomban már próbáltam Netellert is arról sem enged. Kezd már teljesen káosz lenni ez nekem. Ötlet valakinek?
Fogadoirodakhoz nem a Skrill kartyaval kell befizetni, hanem valasztani kell a Skrill befizetest, es majd automatikusan bedobja a Skrill oldalat.
Ha jol ertettem amit irtal es mar a Skrillen van a penz.

Idézetet írta: zbking Dátum március 30, 2020, 19:05:17
Fogadoirodakhoz nem a Skrill kartyaval kell befizetni, hanem valasztani kell a Skrill befizetest, es majd automatikusan bedobja a Skrill oldalat.
Ha jol ertettem amit irtal es mar a Skrillen van a penz.

Köszi a vàlaszod!
Én is így akartam, ahogy irtad de a Bet365 nem dob fel ilyen lehetőséget. Rámegyek a Befizetés opcióra és ott csak csekk-bank utalas- hitelkártya/bankkártya- paysafecard fülek közul tudok válsztani... viszont az 1xbetnel ahol kilehet választani most mar siker..

Idézetet írta: Marki1337 Dátum március 30, 2020, 20:08:11
Köszi a vàlaszod!
Én is így akartam, ahogy irtad de a Bet365 nem dob fel ilyen lehetőséget. Rámegyek a Befizetés opcióra és ott csak csekk-bank utalas- hitelkártya/bankkártya- paysafecard fülek közul tudok válsztani... viszont az 1xbetnel ahol kilehet választani most mar siker..
a Bet365-nel eloszor kell egy befizetes a sima bankkartyadrol, csak utana lesz Skrill befizetes lehetoseg.

Rég csináltam ilyet, mert a bankkártyás útvonal sehogy sem akart összejönni, szóval amolyan információként leírom.

Banki átutalással Skrill feltöltés

Utalás időpontja: 2020.03.27. (péntek kora délután)
Pénz megérkezése Skrillre: 2020.03.30 (hétfő dél körül)

Ha nincs közte a hétvége, ez egy nap alatt meglett volna.

Idézetet írta: TiB Dátum március 30, 2020, 23:35:00
Rég csináltam ilyet, mert a bankkártyás útvonal sehogy sem akart összejönni, szóval amolyan információként leírom.

Banki átutalással Skrill feltöltés

Utalás időpontja: 2020.03.27. (péntek kora délután)
Pénz megérkezése Skrillre: 2020.03.30 (hétfő dél körül)

Ha nincs közte a hétvége, ez egy nap alatt meglett volna.

Szia! Amit írsz az a Skrill menüben a Manual bank transfer kategória szerinti befizetés? (1% díjjal)

Sziasztok!

Szeretnék befizetést kezdeményezni Skrillre bankszámlán keresztül. Szeretném kérdezni, hogy a "Rapid transfer" és a "Manual bank transfer" között mi a különbség? (azon kívül, hogy egyik díja kevesebb, mint a másik)
A számlavezető OTP Rapid transfer esetén számol fel extra költséget? Ha igen megköszönöm ha valaki kisegíteni azzal, hogy be linkeli az erre vonatkozó díjszámítási táblát.

Segítségeteket köszönöm!
Üdv:
Ákos


Régen volt valami viber utalás, az 10k+ minimum aztán százalékosan. Nem tudom, hogy ez annak az utóda vagy sem, de komolya költséggel járt.

Idézetet írta: sarkanyolo2 Dátum április 02, 2020, 17:51:41
Régen volt valami viber utalás, az 10k+ minimum aztán százalékosan. Nem tudom, hogy ez annak az utóda vagy sem, de komolya költséggel járt.

Szia!

Köszönöm a hozzászólásod Sárkányölő! Én is emlékszem erre (sose használtam annak borsos díja miatt és nem is volt indokolt). Azt nem tudom, hogy ez most egy és ugyanaz vagy más történet...

A rapid transfer azonnal megjelenik a szamladon. Banki idon kivul kvazi azonnal megelolegezi a skrill a bankszamlad terhere. Aztan majd nehany nap mulva lekonyvelik.
Banki idoben meg azonnal zarolva lesz az összeg a netbankodon keresztul.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 02, 2020, 18:34:05
A rapid transfer azonnal megjelenik a szamladon. Banki idon kivul kvazi azonnal megelolegezi a skrill a bankszamlad terhere. Aztan majd nehany nap mulva lekonyvelik.
Banki idoben meg azonnal zarolva lesz az összeg a netbankodon keresztul.

Szia Messiás!
Köszönöm az információt! Arról van tapasztalatod, tudomásod, hogy milyen díjjal kell számolni? Feltételezem, hogy valamit pluszba kell fizetni azért, hogy a Skrill ezt megelőlegezze + szemben a normál banki transzferrel, ahogy írva vagyon ez azonnal fent lesz a számlán >>> ezért gondolom, hogy nem adják ingyen. Ha ingyen lenne akkor biztos többen ezt választanák a normál banki átutalás helyett.
Válaszod köszönöm!
Üdv:
Ákos

Idézetet írta: marcovan82 Dátum április 02, 2020, 17:39:30
Szia! Amit írsz az a Skrill menüben a Manual bank transfer kategória szerinti befizetés? (1% díjjal)

Szia, igen ez a kategória volt, és 1%-os díjjal. A rapid transfer most promóció miatt csak 0.5% és egyből rákerül a Skrillre a pénz, de bevallom őszintén siettem, így észre sem vettem ezt a lehetőséget.

Idézetet írta: TiB Dátum április 03, 2020, 00:47:38
Szia, igen ez a kategória volt, és 1%-os díjjal. A rapid transfer most promóció miatt csak 0.5% és egyből rákerül a Skrillre a pénz, de bevallom őszintén siettem, így észre sem vettem ezt a lehetőséget.

Szia Tib!

Köszönöm a válaszod!
Üdv:
Ákos

Sziasztok,a skrill visszautasítja a befizetést a sportingbullhoz.Most beléptem és pénzt küldeni sem enged.Valami technikai gond lehet?Más is tapasztalt ma ilyet?