Június 02, 2020, 06:50:59 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 322283 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Tinyo

Re:Skrill Infó
« Válasz #3480 Dátum: Április 23, 2020, 20:23:39 pm CEST »
Sziasztok,

volt egy kis probléma a Skrillel ma még fizetni sem tudtam a kártyával. Azután szerencsére minden működött. Viszont kértem ma két kifizetést kíváncsi voltam melyik a gyorsabb az egyiket bankszámlára a másikat a bankszámlához tartozó bankkártyára(Visa). A bankszámlás már meg is érkezett pedig azt gondoltam az lesz a több idő. Visa-ra mennyi idő alatt szokott megérkezni? Kb ma reggel 8kor indítottam.

Nem elérhető BvB_09

« Válasz #3481 Dátum: Április 23, 2020, 20:32:05 pm CEST »
Sziasztok,

volt egy kis probléma a Skrillel ma még fizetni sem tudtam a kártyával. Azután szerencsére minden működött. Viszont kértem ma két kifizetést kíváncsi voltam melyik a gyorsabb az egyiket bankszámlára a másikat a bankszámlához tartozó bankkártyára(Visa). A bankszámlás már meg is érkezett pedig azt gondoltam az lesz a több idő. Visa-ra mennyi idő alatt szokott megérkezni? Kb ma reggel 8kor indítottam.

Szia!

A bankszámlás kifizetés a gyorsabb, én reggel szoktam kiutalni és délután már a számlámon van. A bankkártyás előfordul(t), hogy csak a második napon érkezett meg.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Tinyo

« Válasz #3482 Dátum: Április 23, 2020, 20:52:36 pm CEST »
Szia!

A bankszámlás kifizetés a gyorsabb, én reggel szoktam kiutalni és délután már a számlámon van. A bankkártyás előfordul(t), hogy csak a második napon érkezett meg.

Köszi az infót!  :beerchug:

Nem elérhető Penguin11

« Válasz #3483 Dátum: Április 29, 2020, 17:07:36 pm CEST »
Be akarok lépni a skrillre, az adatok beírása után meg csak egy Authentication logo jelenik meg, másnál is ez van?

Nem elérhető Penguin11

« Válasz #3484 Dátum: Április 29, 2020, 21:58:47 pm CEST »
Közben megoldódott, a böngészővel volt gond.

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #3485 Dátum: Április 30, 2020, 07:55:33 am CEST »
Szia Penguin11 ! Nekem is ugyanezt dobja fel, de sem firefoxon, sem chromon nem működik. Mit állítottál át a böngészőben?

Nem elérhető Penguin11

« Válasz #3486 Dátum: Április 30, 2020, 20:37:33 pm CEST »
Szia Penguin11 ! Nekem is ugyanezt dobja fel, de sem firefoxon, sem chromon nem működik. Mit állítottál át a böngészőben?

Igazad van, tényleg nem működik, csak én telefonról léptem be utána, arról működött. Asztali számítógépről most sem tudok belépni.

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #3486 Dátum: Április 30, 2020, 20:37:33 pm CEST »
5000 forint értékű ingyenes fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3487 Dátum: Május 18, 2020, 18:21:21 pm CEST »
Sziasztok!

Nektek is jött hasonló?

"Dear Benedek,

Gambling can be an exciting and enjoyable form of entertainment, but it is important to recognise if this changes for you particularly in light of the current pandemic. If you use your Skrill account for gambling transactions, we want to make sure you're aware of how to gamble responsibly.

The Dos & Don'ts of Gambling Responsibly

DO: Ensure that if you are spending funds on gambling, that you can afford it.
DON'T: Think of gambling as a source of income.
DO: Monitor how much money you spend playing or consider setting spending limits.
DON'T: Play continuously to the point you lose track of time and perspective.
DO: Take regular breaks from gambling.
DON'T: If you feel you may have a gambling problem, don’t feel like you need to hide it.
DO: Know that if you need to talk to someone about problem gambling you can contact a support organisation."

Nem elérhető tsabigo

« Válasz #3488 Dátum: Május 18, 2020, 19:00:12 pm CEST »
Sziasztok!

Nektek is jött hasonló?

"Dear Benedek,

Gambling can be an exciting and enjoyable form of entertainment, but it is important to recognise if this changes for you particularly in light of the current pandemic. If you use your Skrill account for gambling transactions, we want to make sure you're aware of how to gamble responsibly.

The Dos & Don'ts of Gambling Responsibly

DO: Ensure that if you are spending funds on gambling, that you can afford it.
DON'T: Think of gambling as a source of income.
DO: Monitor how much money you spend playing or consider setting spending limits.
DON'T: Play continuously to the point you lose track of time and perspective.
DO: Take regular breaks from gambling.
DON'T: If you feel you may have a gambling problem, don’t feel like you need to hide it.
DO: Know that if you need to talk to someone about problem gambling you can contact a support organisation."

Igen, én is kaptam.

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #3489 Dátum: Május 18, 2020, 22:26:09 pm CEST »
Szintén.

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3490 Dátum: Május 18, 2020, 22:58:23 pm CEST »
Akkor jó, már megijedtem, hogy fennakadtam valami függőségi rostán... ;D

Nem elérhető Larsson

« Válasz #3491 Dátum: Május 19, 2020, 11:10:02 am CEST »
Én is kaptam, ugyan ezt!

Nem elérhető saviola8321

« Válasz #3492 Dátum: Május 20, 2020, 09:31:44 am CEST »
olyan kerdesem lenne hogy az megoldhato valahogyan miszerint van egy baratomnak netelleren penze es azt at szeretne kuldeni nekem skrillre. megoldhato ez valahogyan? koszi a valaszt elore is.

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3493 Dátum: Május 20, 2020, 12:07:56 pm CEST »
olyan kerdesem lenne hogy az megoldhato valahogyan miszerint van egy baratomnak netelleren penze es azt at szeretne kuldeni nekem skrillre. megoldhato ez valahogyan? koszi a valaszt elore is.

Elmész te hozzá vagy ő hozzád, aztán belépsz a skrilles fiókodba, ott rámész a deposit-ra. Aztán kiválasztjátok a Netelleres befizetést, megadjátok az összeget, és ő meg megadja az ő adatait aztán kész is.

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #3493 Dátum: Május 20, 2020, 12:07:56 pm CEST »