Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Adam2000 Dátum június 26, 2020, 15:57:28
Valaki tudja hogy hogyan kell feltölteni banki átutalással a skrill fiókom? Annyit tudok hogy a skrill megadja a bankszámla adatait amelyre át kell utalni a pénzt. Ehhez csak be kell mennem a bankba (otp) és kérnem kell hogy erre a bankszámla számra utalják a pénzt? Csak ennyi lenne? Ha itt valaki tud akkor segítsen már nekem. Köszönöm.
Bazzeg, 2020 van. Ha mar bemesz az otp-be, kerjel internetes jelszot. Utana csak le kell toltened az otp appot, es az erdobol is utalhatsz.
Visszaterve a kerdesre, ha nincs ilyened, akkor menj be egy otp-be, vidd a szamlaszamot, azt hogy kinek utalsz, es ne feledd megjegyzesbe beleiratni utalaskor a Skrill ID azonositot, belepeskor latszik.

Varj, mindjart kikeresem neked a szamlaszamot.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum június 26, 2020, 15:57:28
Valaki tudja hogy hogyan kell feltölteni banki átutalással a skrill fiókom? Annyit tudok hogy a skrill megadja a bankszámla adatait amelyre át kell utalni a pénzt. Ehhez csak be kell mennem a bankba (otp) és kérnem kell hogy erre a bankszámla számra utalják a pénzt? Csak ennyi lenne? Ha itt valaki tud akkor segítsen már nekem. Köszönöm.
nem irom be, jobb ha leirod a kepernyorol.
1. Lepj be a Skrillre
2. Katt a Deposit
3. Katt a Brank Transfer
4. Szamlatulajdonos es a szamlaszam kell,valamint kicsit lejjebb ott van zolddel az azonositod, amit be kell irni utalaskor a kozlemenybe.
5. 5 napot irnak, de 1-2 nap alatt kint lesz a zse.


Ui: es intezd el az otpben az internetes azonositot, hogy tudjal utalni barhonnan.

Használd a rapid transfert, kell hozza netbank, mert az azonnali.

Sziasztok! Valami minimális kivételi összeg van ATM-nél?

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 05, 2020, 21:09:19
Sziasztok! Valami minimális kivételi összeg van ATM-nél?
1000 HUF

De az nem nagy biznisz, magas a fajlagos koltsege

#3500 július 07, 2020, 14:57:16, zbking
Idézetet írta: chabialonso Dátum július 05, 2020, 21:09:19
Sziasztok! Valami minimális kivételi összeg van ATM-nél?
Nem tudom irtam-e mar, temaba vag:
Nagyon erdemes elerni legalabb a Bronze fokozatot (ehhez 6000 eurot kell mozgatni 3 honap alatt).

Erdekesseg, hogy csak a fogadoirodahoz bekuldott osszeget vezeti az oldal, de a Skrill kartyas kivet, a Skrill kartyas vasarlas es a deposit is beleszamitott nekem legutobb.
Az Skrill/Skrill kuldes nem szamit bele.

Es amiert jo: olcsobb a deposit es ami a lenyeg, a Skrill kartyas kivet is.

Meg nem egyezo szamlanal is fasza, HUF Skrill vs EUR Skrill Kártya
Kartya kivet is 608 Ft osszegtol fuggetlenul. Legtobb OTP atm 100k-t ad ki egy kivetre max, de meg az is kiralysag.



Sziasztok!
Utalni szerettem volna OTP számlámról Skrill számlámra. Azt az üzenetet kaptam, hogy ez a tranzakció a számomra jelenleg nem engedélyezett. Legutóbb májusban utaltam. Mi lehet ez, másnál is előfordult mostanában?
Köszönöm!

Ebben nem tudok segiteni. De miert nem opció a szamlahoz tartozo kartyaval befizetni? Az sem megy?

Esetleg javaslom a banki atutalas helyett a rapid transfert ha van netbankod.

Sziasztok!

Ma hajnalban kértem ki utalást és még nem jött meg. Korábban aznap megjött. Mostanában mi a módi?

Még mindig semmi, pedig Accepted a státusz és az első e-mailt is megkaptam.

Idézetet írta: Superhero Dátum július 08, 2020, 15:42:00
Még mindig semmi, pedig Accepted a státusz és az első e-mailt is megkaptam.
Még ne aggódj, sztm megjöhet még ma is, de legkésőbb holnap. Egyszer jártam így. Mondjuk általában megjön még aznap, ha 10:00-ig hazaindítom.

Az aznapra vagyok én is szokva azért furcsa 😊

Idézetet írta: Superhero Dátum július 08, 2020, 16:28:57
Az aznapra vagyok én is szokva azért furcsa 😊
Még mindig semmi?

Még mindig. Tegnap nyitottam egy kérést arra bemásolták a sablonválaszt hogy 2-5 nap és ha akkor sem jön meg akkor jelentkezzek.

Idézetet írta: Superhero Dátum július 09, 2020, 12:00:25
Még mindig. Tegnap nyitottam egy kérést arra bemásolták a sablonválaszt hogy 2-5 nap és ha akkor sem jön meg akkor jelentkezzek.

Én utoljára márciusban utaltam skrillről a bankszámlámra, és már akkor is 3-4 nap volt, mire megjött. Azért emlékszem rá, mert napokig tűkön ültem, hogy nem veszett-e el valahol az "éterben". Elvégre elég nagy összeg volt. Szóval 2 nap után még nem kell félned, az (sajnos) benne van még az időben.