Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum július 14, 2020, 23:39:03
Az durva. Skrill kártyás atm felvételnél van 1800ft kb 100k-nál..
Igen, eltero valutanemnel meg 3000 Ft korul van a Skrill kartyas felvetel is.
Irtam feljebb, aki megteheti, erdemes osszehozni a Bronze fokozatot, mert ott eltero valutanemnel is fix 608 Ft/ penzfelvetel, osszegtol fuggetlenul.

Sziasztok! A két Visa bankkártya közül melyikkel lehet befizetni skrillre?

Idézetet írta: zbking Dátum július 15, 2020, 08:09:14
Igen, eltero valutanemnel meg 3000 Ft korul van a Skrill kartyas felvetel is.
Irtam feljebb, aki megteheti, erdemes osszehozni a Bronze fokozatot, mert ott eltero valutanemnel is fix 608 Ft/ penzfelvetel, osszegtol fuggetlenul.

És mennyi stexet kellene megmozgatni bronz fokozathoz, mivel az érdemes, meg a lehetőség nem mindenkinél vág egybe.

Mintha arról küldött volna a Skrill emailt két hónapja, hogy már nincs náluk átváltási költsék különféle pénznemeknél.

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 15, 2020, 19:21:17
És mennyi stexet kellene megmozgatni bronz fokozathoz, mivel az érdemes, meg a lehetőség nem mindenkinél vág egybe.
Beirtam feljebb, nem olyan regen.

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 15, 2020, 19:24:10
Mintha arról küldött volna a Skrill emailt két hónapja, hogy már nincs náluk átváltási költsék különféle pénznemeknél.
Nem tudom mit irtak, de nagyon is van.

Idézetet írta: zbking Dátum július 16, 2020, 06:15:51
Beirtam feljebb, nem olyan regen.

Kösz! Két milkát mozgatni 3 hónap alatt (6000 eurót)  :beerchug:

Ha valaki tudna egy konkrét szöveges szabályzatról küldeni linket a pénzügyi díjakról vonatkozóan az megköszönném.
Mert csak a nagy marketinget mutatják , mikor ezeket keresem. Konkrétumokat nem.
Tehát létezik ilyen táblázat egyáltalán náluk?

Mostanában utalással kifizetés működött valakinek? Azóta csak VISA-ra mertem kikérni.


Idézetet írta: Superhero Dátum július 19, 2020, 04:48:04
Mostanában utalással kifizetés működött valakinek? Azóta csak VISA-ra mertem kikérni.

Nem. Két hete kértem kifizetést, azóta nem került a számlámra a pénz. Idén harmadjára szívatnak ezzel.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 19, 2020, 05:27:05
Nem. Két hete kértem kifizetést, azóta nem került a számlámra a pénz. Idén harmadjára szívatnak ezzel.

Úgy nézem valami alternatívát kellene választani.
Egyébként ez a vizás kikérés hogyan működik?
Ha valakinek van skrilles kártyája, akkor minden előzetes kérés nélkül vehet ki ATM-ből ugye?

Igen, berakod a kártyát, kiveszed a pénzt. Simple.

Csak ez a vizás kártya nem volt egyértelmű, hogy ugye minden bank által kibocsátott kártya elméletileg egy bankszámlához tartozik. és hogy kérik ki külön kártyára.

2 lehetőség van.
Ha van Skrill bankkártyád akkor azzal le tudod venni ATMből.
Ha fizettél be Skrillre VISA bankkártyáról akkor arra a VISA kártyára kérhetsz kifizetést.