Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 17, 2020, 08:20:22
Nekem is volt ilyen probléma, de megoldódott azzal, hogy felvettem ATM-ből az összeget.

Azt engedi?milyen költségei vannak? Itthon van ilyen atm?

Idézetet írta: Hentesáru Dátum november 17, 2020, 15:19:51
Azt engedi?milyen költségei vannak? Itthon van ilyen atm?

Igen engedi. Legutóbb Erste ATM-ből vettem fel 90 000 Ft-ot, ami 1575 Ft-os költséggel járt. Forintos skrillem van és eurós kártyám. Egyébként biztos van olyan aki jobban ért hozzá, nekem az Erste ATM-ek váltak be a készpénzfelvételhez.

Eurót is felvehetsz, Budapesten, a Deákon (OTP Bank).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 17, 2020, 17:17:18
Eurót is felvehetsz, Budapesten, a Deákon (OTP Bank).
+A Flórián téren a nagy OTP-ben is.

A Teve utcában, az OEP-nél is van eurós ATM.

Múltkor azon gondolkoztam, hogy mennyi pénz lehet skrillen "beragadva" úgy, hogy senki sem tud róla, hogy az ott van. Például nekem sem tudja senki, hogy van skrill számlám és van rajta pénz. Aztán ha egyszer feldobom a pacskert hirtelen, akkor azzal a pénzel mi lesz? :D mert nem hiszem, hogy a skrill arról értesítést kap arról, hogy nekem annyi.

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 29, 2020, 23:10:56
Múltkor azon gondolkoztam, hogy mennyi pénz lehet skrillen "beragadva" úgy, hogy senki sem tud róla, hogy az ott van. Például nekem sem tudja senki, hogy van skrill számlám és van rajta pénz. Aztán ha egyszer feldobom a pacskert hirtelen, akkor azzal a pénzel mi lesz? :D mert nem hiszem, hogy a skrill arról értesítést kap arról, hogy nekem annyi.
Ez csak virtuális beragadás, mert nyilván nem tartja a Skrill készenlétben az összes Skrill számlán lévő pénzt.

Egyébként ez a valós életben is így van, csak kíváncsiságból, szerinted nálunk (Mo-n, de máshol is így van) a teljes lakossági vagyon hány százalékát fedezné a kintlévő összes készpénz?
Makroökonómia alapjainál lehet ezt tanulni, sokkoló volt nekem az adat, de lehet, hogy csak nekem. (Ugye az ingó vagyont ne vedd bele, csak a készpénzt és a bankszámlákon lévő összegeket.)
Magyarán ha holnap mindenki ki akarná venni a bankszámlákon tárolt összes pénzét, mennyit lehetne kivenni? (Valahogy így lehet a Skrillnél is, leszarják, ha nem veszed ki, sose fog számítani)

Idézetet írta: zbking Dátum november 29, 2020, 23:47:21
Ez csak virtuális beragadás, mert nyilván nem tartja a Skrill készenlétben az összes Skrill számlán lévő pénzt.

Egyébként ez a valós életben is így van, csak kíváncsiságból, szerinted nálunk (Mo-n, de máshol is így van) a teljes lakossági vagyon hány százalékát fedezné a kintlévő összes készpénz?
Makroökonómia alapjainál lehet ezt tanulni, sokkoló volt nekem az adat, de lehet, hogy csak nekem. (Ugye az ingó vagyont ne vedd bele, csak a készpénzt és a bankszámlákon lévő összegeket.)
Magyarán ha holnap mindenki ki akarná venni a bankszámlákon tárolt összes pénzét, mennyit lehetne kivenni? (Valahogy így lehet a Skrillnél is, leszarják, ha nem veszed ki, sose fog számítani)
Itt a válasz fehér színnel: 10%

jó hát ez nyilvánvaló, hogy nem tárolja minden felhasználó egyenlegét készpénzként. Azért viszont gondolom nem szeretné az adott illető, hogy a pénz ami ott van kárba veszne, még akkor is ugye ha már neki mindegy.

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 29, 2020, 23:10:56
Múltkor azon gondolkoztam, hogy mennyi pénz lehet skrillen "beragadva" úgy, hogy senki sem tud róla, hogy az ott van. Például nekem sem tudja senki, hogy van skrill számlám és van rajta pénz. Aztán ha egyszer feldobom a pacskert hirtelen, akkor azzal a pénzel mi lesz? :D mert nem hiszem, hogy a skrill arról értesítést kap arról, hogy nekem annyi.

Egy idő után elkezdik levonni tétlenség miatt. Legalábbis nekem sok évvel ezelőtt, amikor nyertem rá innen pár eurót, amivel semmit nem tudtam kezdeni, jött egy email, hogy tétlenség miatt levonódott.
Egyébként én is gondolkoztam már ezen, kétlem, hogy lenne olyan opció, hogy halál esetén kiutalják. De nem is csak a skrillnél, hanem az összes fogadóirodánál lévő pénzemről sem tud senki. A halálos ágyamon a bukikkal fogok hadakozni a pénzemért  ;D

Na igen az meg a másik, hogy a fogadóirodánál is lehet bent sok pénze valakinek. Azért ha nagyon akarnak utána tudnak járni, de nem hiszem, hogy foglalkoznak ilyennel, inkább szétosztják prémiumként azt a pénzt lehet. :D

Sziasztok!Igènyeltem en is Visa kàrtyat skrilles befizeteshez.Elfogadtak az adataimat es kaptam emailt,hogy kèszül a kartya. Kb mennyi idõ alatt èrkezik meg?

Idézetet írta: Pippen33 Dátum december 02, 2020, 09:18:38
Sziasztok!Igènyeltem en is Visa kàrtyat skrilles befizeteshez.Elfogadtak az adataimat es kaptam emailt,hogy kèszül a kartya. Kb mennyi idõ alatt èrkezik meg?
Ez igy olyan kerdes, mintha azt irtad volna, hogy vettem egy autot, nem tudjatok mennyit fogyaszt?


Melyik bank?
Milyen Visa? (dombornyomott?)


Uraim! ha valaki segítene egy skrilles ügyletben az kérem privátban írjon rám....

Idézetet írta: Pippen33 Dátum december 02, 2020, 09:18:38
Sziasztok!Igènyeltem en is Visa kàrtyat skrilles befizeteshez.Elfogadtak az adataimat es kaptam emailt,hogy kèszül a kartya. Kb mennyi idõ alatt èrkezik meg?

Én is igényeltem nemrég és megérkezett 1 hét alatt, hamar megérkezik már pörög minden ezerrel úgy hogy emiatt nem kell aggódni  :ok: