Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Én nem rég regisztráltam erre a csodára csak azért, mert az a nyomorult Betlcic nem tud másra kifizetni csak erre a fosra. Ugyebár ahhoz, hogy kifizessenek, előbb be kellett fizetni.. Revolut virtuális Visa kártyával utaltam be a skrillre, majd onnan a fogadóirodához.. Persze, ahogy lenni szokott, ez zökkenőmentesen ment, de amint megjött Betclicről a pénz, és kiutaltam volna (bankszámlára, mert 6,5%-os feet nem akartam kifizetni), egyből le is tiltották a számlám..

Azt írja, hogy a credit card statementet töltsem fel. Ezt megtettem már egy hete, de semmi nem változott. Írtam kétszer napos eltérésekkel is az üf-nak de sablon levéllel lepattintottak, hogy emailre nem reagáltam, úgyhogy remélik megoldódott minden. - semmilyen email nem jött azóta.. Legalább azt bírnák leírni, hogy pontosan mi is hiányzik még nekik.. Honnan a br-ből szopjam ki.. ?



Van bárki olyan, aki Revoluttal próbálta meg keresztülverni a validálási folyamatot a skrillen? 2 hete nem jutok dűlőre velük..

Idézetet írta: Schleck Dátum január 16, 2021, 10:06:12
Én nem rég regisztráltam erre a csodára csak azért, mert az a nyomorult Betlcic nem tud másra kifizetni csak erre a fosra. Ugyebár ahhoz, hogy kifizessenek, előbb be kellett fizetni.. Revolut virtuális Visa kártyával utaltam be a skrillre, majd onnan a fogadóirodához.. Persze, ahogy lenni szokott, ez zökkenőmentesen ment, de amint megjött Betclicről a pénz, és kiutaltam volna (bankszámlára, mert 6,5%-os feet nem akartam kifizetni), egyből le is tiltották a számlám..

Azt írja, hogy a credit card statementet töltsem fel. Ezt megtettem már egy hete, de semmi nem változott. Írtam kétszer napos eltérésekkel is az üf-nak de sablon levéllel lepattintottak, hogy emailre nem reagáltam, úgyhogy remélik megoldódott minden. - semmilyen email nem jött azóta.. Legalább azt bírnák leírni, hogy pontosan mi is hiányzik még nekik.. Honnan a br-ből szopjam ki.. ?


Csinálhatsz egy olyat is hogy átküldöd a Neteller számládra ha nincs akkor csinálsz egyet, és utána onnan kiutalod a számládra, vagy választod a 6,5 % levonást

Idézetet írta: Hentesáru Dátum február 01, 2021, 19:44:21

Csinálhatsz egy olyat is hogy átküldöd a Neteller számládra ha nincs akkor csinálsz egyet, és utána onnan kiutalod a számládra, vagy választod a 6,5 % levonást

sajnos mindenféle tranzakció tiltva van a számlámon, amíg nem tudom elfogadtatni ezt a kártya kivonatot. Az kell nekik, hogy rajta legyen az utolsó 2 hónap összes tranzakciója, a nevem, a címem, a kártyám száma kitakarva a középső karakterekkel, a skrill első befizetésem dátummal, leírással. Már a Revoluttal is felvettem a kapcsolatot, de pontosan olyan dokumentumot, amin minden baromság egyszerre rajta van nem tudnak adni.
Úgyhogy most megint próbálkozom a skrill üsz-tal, hogy valami konkrét megoldást mondjanak, ne csak bullshiteljenek. 1000%, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki revoluttal veszi igénybe a "szolgáltatásukat". Kezdem úgy érezni, hogy arra megy ki a játék, hogy megunjam az egészet, ők meg szépen lenyúlják 200k-mat..

Most nekem is az egyik fogadóiroda azt kéri, fotózzam le a virtuális Revult kártya mindkét oldalát  :redchug:
Jól megszívtuk ezzel a Revultal, de ez lesz a Paysafével is már látom..
A skrill bekeményit a konkurenciának :noway:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 01, 2021, 21:44:51
Most nekem is az egyik fogadóiroda azt kéri, fotózzam le a virtuális Revult kártya mindkét oldalát  :redchug:
Jól megszívtuk ezzel a Revultal, de ez lesz a Paysafével is már látom..
A skrill bekeményit a konkurenciának :noway:

ne is mondd.. eszem ágába sem jutott volna beregisztrálni a skrillre.. csak más úton nem tudtam kikérni a betlclickről a pénzt, miután a Revolutos fizikai Mastercardot már nem fogadták el, a Revolutos virtuális Visámat meg papíron igen, gyakorlatban nem.. előtte évekig nem volt semmi gond velük. Sajnos magyar banknál meg csak Maestro kártyám van, az meg nem jó semmire..

#3651 február 01, 2021, 22:15:12, Wonder68
Épp ma nézegettem a hisztorit egy évre visszamenőleg, mert egy másik hülye iroda kitalálta, hogy megint teljes képet akar a tavalyi befizetéseimről...
Mit találtam? Egy 120Eurós pending kifizetést tavaly junius 6,án.. :D
Jó kis könyvelése lehet a Skrillnek,
nem ajánlom, hogy visszanézzétek a tavalyi tranzakciókat, mert nehogy rosszul legyetek  :redchug:

Sziasztok!

Szopat a skrill. Lekértem minden pénzt oda erre küldjek hitelkártya verifikaciót oké. Elküldtem nem jó. Küldtem nekik másikat és hozzá tették küldjek befizetésről szóló bizonylatot is 90 napon belülről. Hát kb 120 napja ha befizettem skrill-re írtam nekik hogy wtf van akkor. Nektek ötlet volt már valakinek hasonlo?

Hello!    A kérdésem az, hogy minden müködik de a Rapid transfer befizetésnél nem boldogulok:transaction failed. You have not been charged.You should access your account the regular IP assigned to you Internet Service Provider only.  Mindig ugyanezt az ip cimet használtam

Idézetet írta: Larsson Dátum február 12, 2021, 09:09:06
Hello!    A kérdésem az, hogy minden müködik de a Rapid transfer befizetésnél nem boldogulok:transaction failed. You have not been charged.You should access your account the regular IP assigned to you Internet Service Provider only.  Mindig ugyanezt az ip cimet használtam



sikerült mostmár megy a Rapid Transfer :)    IP flush clear mind windowsról mind chrome-ról                                           

Sziasztok ha valaki megfejti hogy mi baja van azzal hogy elküldöm a banki kivonatom vendégem 10 EUR-ra. Minden szart elküldtem már nekik semmit nem fogadnak el.

Egyik levélben azt mondják nembaj ha nincs ott a szám csak látszódjon az utalás de mégse fogadják el. Várom az ötleteket hátha valaki járt már így.

Dear Simon Krisztian,
Thank you for sending your documents, however, due to company policy Skrill does not accept verification documents submitted via e-mail.

Instead, to upload your documents, follow the instructions on your dashboard upon your next login.

In addition, we would like to point out that you statement was rejected due to missing information on it (first six and the last four digits ; transaction details to Skrill). Please submit alternative one and ensure the following:

• Please submit the full page of your document, displaying all outer edges of the paper. The document should be legible.
• Please ensure that your full name is present on the document.
• The statement should have been issued in the last 90 days.
• You should block out the middle of your credit/debit card number so that only the first six and the last four digits are visible (e.g., 123456******0000). Due to PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard ) compliance requirements we cannot accept or process credit/debit card statements or any other documents with full credit card numbers present on them.
• Please send your card statement in one of the following formats: *.jpg, *.jpeg, *.bmp, *.gif, *.png or *.pdf.
• Please be aware that we cannot accept images of the card itself for the purpose of verification.

We hope this information was helpful.


Kind regards,
Martin
Skrill Help Team

Ez a Martin egy ritka köcsög.
Tőlem olyan bankszámlakivonatot kérnek, amin rajta van a bank logója. Na a KandH-nak nincs rajta. Nem akartam ráphotoshoppolni eddig, mondom bemegyek a bankba lepecseteltetem. Kérdezem úgy jó lesz, erre ez b.zi Martin azt válaszolja, hogy már megírta mi kell.

150 eurot levontak csak úgy a számlámról, december óta küzdök velük...

#3657 február 24, 2021, 16:09:34, MessiÁs
Ha jol ertem, kérnék egy banki kivonatot, ami 90 napnál nem régebbi hogy töltsd fel nekik az oldalon(ne emailben) amin látszik a kártyás tranzakció amivel feltoltottel skrillre. Latszodnia kell a kivonaton a kártya számnak aminek a kozepso részét kitakarhatod, és a tranzakcio részleteinek. Tehát feltoltes dátuma, összege, azonositoja.

Az otpnel lehet ilyet letolteni, láttam már ilyet a saját bankszamlakivonatomon, igaz sose kértek ilyesmit.

A lényeg, a login után kell az oldalon belül elkuldelni, legegyszerubb pdfben, a banktól letoltve.



De gyanitom igy csinaltad.


Az fontos, hogy mindenképpen ki kell takarod a kartyaszam of közepét mert nem fogadhatjak el ha minden látszik, illetve magát a kártyát sem kuldheted el.

Esetleg este privátban tudok küldeni egy mintát a sajatomrol ami szerintem megfelelő.

Szia!
Nem volt esetleg lakcím változásod,mert nekem azért dobálták vissza mert nem egyezett az OTP-s banki kivonaton látszódó címem az ő rendszerükben lévővel...  :crazy:
Csak egy tipp volt,lehet semmi köze ehhez!  :beerchug:

Szerintem egy ilyet kéne nekik küldeni. Nem tudom otps vagy e vagy nem, ha igen akkor nem az egész havi bankszámlakivonatot kéne elküldeni, hanem csak arról a tranzakcióról, amin a skrilles befizetésról szól.

Én most egy unibetest mutatok. A közleményben a dátum mellett van a kártyaszám, de az első 6számjegy nem látszik csak az utolsó 10. Elküldhetnéd, hátha elfogadják így és leírhatnád nekik hogy így jeleníti meg a bankod. PDFben le lehet tölteni.

(Ha sikerül a 10eurót is megtarthatod, nem azért segítek)

https://imgur.com/a/WAoeXMP