Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 24, 2021, 23:26:30


Sajna nem OTP-s a befizetésem hanem Transferwiseos de igen ilyet szeretnének beszéltem a supportal olyan van amin az utolsó 4 számjegy látható lesz de ezt külön igényelni kellet. Lakcímes meg az ilyen külön adatok persze stimmelnek ezzel geciznek. Megnézem hogy Transferwiseon lehet e külön egy ilyen tranzakcióba belemenni hátha az jó nekik. Köszönöm mindenkinek a segítséget remélem megoldódik.

Érdekes árfolyamon számol ez a skrill... 250 Eut fizettem be egy irodához és 94417 Ft vont le ami ugye 377 Ft-re jön ki egy euro... kifizetésnél meg 344 -el számolnak...

Én már bannoltam a skrilt  :bash:

Nem szeretik ha használjuk őket

Idézetet írta: Betman91 Dátum február 25, 2021, 18:50:34
Érdekes árfolyamon számol ez a skrill... 250 Eut fizettem be egy irodához és 94417 Ft vont le ami ugye 377 Ft-re jön ki egy euro... kifizetésnél meg 344 -el számolnak...


Most már hosszú ideje több penznemben is lehet pénzt tartani náluk. Vagy épp befizetni. Nekem eurós volt mindig is, de pl az innen érkező forintom nem váltodbak át euroba hanem egy másik zsebben forintban maradnak és azzal is tudok fizetni csak a befizetes el ki kell választani. Ezzel kvazi a skrill és atvaltast meg lehet spórolni. Így pl az unibetemre fizetek be forinttal, ha még van Eurom azt betolom Starsra. Aztan tőlük fizetem ki, sokkal baratiabban váltanak.

Vettetek le pénzt mostanában Skrill-ről bankszámlára? Az oldalon azt írják, hogy "2 TO 5 BANK DAYS". Ez tényleg ennyi, vagy instant a kiutalás!?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 08, 2021, 13:52:13
Vettetek le pénzt mostanában Skrill-ről bankszámlára? Az oldalon azt írják, hogy "2 TO 5 BANK DAYS". Ez tényleg ennyi, vagy instant a kiutalás!?

Van némi átfutási idő, szóval ez az info helytálló. Nem kapod meg azonnal, órákon belül.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 08, 2021, 13:52:13
Vettetek le pénzt mostanában Skrill-ről bankszámlára? Az oldalon azt írják, hogy "2 TO 5 BANK DAYS". Ez tényleg ennyi, vagy instant a kiutalás!?

Március 6-án (szombaton) este 8 óra tájékán utaltam át pénzt a bankszámlámra, és ma (9-én) délelőtt jött az SMS a banktól, hogy megérkezett rá a pénz. Ez 2,5 naptári nap, vagy 1,5 munkanap.
Bevallom, volt bennem egy kis félsz, mert gyakran olvasgatom itt a skrill fórumot, és sokszor látom, hogy egyes embereknél nem mindig működik a kifizetés. Ezzel szemben nekem eddig minden alkalommal megérkezett rendesen az átutalt összeg, és mindig az ígért 2-5 napon belül.

Idézetet írta: HT Dátum március 09, 2021, 16:22:03
Március 6-án (szombaton) este 8 óra tájékán utaltam át pénzt a bankszámlámra, és ma (9-én) délelőtt jött az SMS a banktól, hogy megérkezett rá a pénz. Ez 2,5 naptári nap, vagy 1,5 munkanap.
Bevallom, volt bennem egy kis félsz, mert gyakran olvasgatom itt a skrill fórumot, és sokszor látom, hogy egyes embereknél nem mindig működik a kifizetés. Ezzel szemben nekem eddig minden alkalommal megérkezett rendesen az átutalt összeg, és mindig az ígért 2-5 napon belül.

5 éve utalgatok ki havi szinten. Sosem volt belőle probléma, mindig megjött. Nem kell parázni tőle! :beerchug:

Valaki tudja esetleg, hogy olyankor mi az eljárás, ha kértem Skrillről kifizetést bankkártyámra, de most látom, hogy még egy régi, már nem müködő bankszámla kártyájára kértem véletlen a kifizetést. Ilyenkor elúszott a pénz, vagy van esély, hogy visszategyék a számlára?

Ha már nem él, tehát nem létező a bankszámla, szerintem visszakerül Skrillre. Nekem erre volt példa, akkor így volt.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 09, 2021, 16:50:07
Valaki tudja esetleg, hogy olyankor mi az eljárás, ha kértem Skrillről kifizetést bankkártyámra, de most látom, hogy még egy régi, már nem müködő bankszámla kártyájára kértem véletlen a kifizetést. Ilyenkor elúszott a pénz, vagy van esély, hogy visszategyék a számlára?

Ha tényleg úgy van, ahogy írtad, hogy egy régi, már nem működő bankszámla kártyájára kérted a kiutalást, akkor értelemszerűen ezt a skrill nem fogja tudni teljesíteni. Elveszni tehát biztos, hogy nem fog a pénzed, csak azt nem tudom – mivel nem volt még hasonló esetem –, hogy ilyenkor automatikusan visszakerül a pénz a skrill-számládra, vagy neked kell kérvényezned.
De azt továbbra is biztosnak tartom, hogy megvan a pénzed, hiszen ha nincs hova átutalni, akkor nem is kerülhetett "idegen kézbe".

Sziasztok!

Kaptam Skrillre pénzt mástól.
Received from Dmitry Botkov
Today at 7:45 AM
+ xxxxxx HUF

Viszont a felhasználható egyenleg akármit szeretnék csak ~1000Ft. Hogyan tudnék ebből kifizethető pénzt csinálni?

Illetve nem figyeltem erre és próbáltam a Skrill kártyával fizetni neten, a Telekom szerint nem volt sikeres a tranzakció de a Skrill most berakta pendingbe. Mikor fogják feloldani?

Köszönöm!

Idézetet írta: Superhero Dátum március 15, 2021, 08:06:22
Received from Dmitry Botkov

Orosz maffiával nem érdemes sz.rakodni!  :shockwhore_125:


Idézetet írta: Superhero Dátum március 15, 2021, 08:06:22
Sziasztok!

Kaptam Skrillre pénzt mástól.
Received from Dmitry Botkov
Today at 7:45 AM
+ xxxxxx HUF

Viszont a felhasználható egyenleg akármit szeretnék csak ~1000Ft. Hogyan tudnék ebből kifizethető pénzt csinálni?

Illetve nem figyeltem erre és próbáltam a Skrill kártyával fizetni neten, a Telekom szerint nem volt sikeres a tranzakció de a Skrill most berakta pendingbe. Mikor fogják feloldani?

Köszönöm!
4-5 munkanap alatt oldja fel a Skrill a pendinget