Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 25, 2021, 20:29:07

Most már hosszú ideje több penznemben is lehet pénzt tartani náluk. Vagy épp befizetni. Nekem eurós volt mindig is, de pl az innen érkező forintom nem váltodbak át euroba hanem egy másik zsebben forintban maradnak és azzal is tudok fizetni csak a befizetes el ki kell választani. Ezzel kvazi a skrill és atvaltast meg lehet spórolni. Így pl az unibetemre fizetek be forinttal, ha még van Eurom azt betolom Starsra. Aztan tőlük fizetem ki, sokkal baratiabban váltanak.

ezt hol lehet beállítani, hogy kétféle pénznemben legyen a számla?

Automatikusan a befizetési/küldési pénznemben tartja a pénzt.
Fizess be pl. paysafecarddal és kiválaszthatod a pénznemet, ami forint. A tranzakció végén ott figyel az EUR zseb mellett a HUF is.

Idézetet írta: robmiller Dátum március 15, 2021, 09:59:14
Orosz maffiával nem érdemes sz.rakodni!  :shockwhore_125:

Bolgár lesz az, szerintem.  :D

Megvárták a 7. napot de a 7 nap leteltekor feloldották.

Üdv!
A tegnapi OTP bankos hiba során a Skrillre való utalásomat levonta a bank,viszont a Skrill számlámon nincs rajta a pénz.Járt-e már valaki hasonlóan és mi a teendő ilyenkor??Köszönöm a segítséget!

én csak átutaltam haveromnak, de neki nem érkezett meg, tőlem meg levonta, szal sztem otp lesz a ludas

Idézetet írta: Tusky0818 Dátum április 02, 2021, 15:06:21
Üdv!
A tegnapi OTP bankos hiba során a Skrillre való utalásomat levonta a bank,viszont a Skrill számlámon nincs rajta a pénz.Járt-e már valaki hasonlóan és mi a teendő ilyenkor??Köszönöm a segítséget!
Visszakerül majd, én kb. egy hetet tippelnék, nekem annyi volt régebben, de az CIB volt.

Sziasztok!Eddig tobbnyire egyenesen bankiutalassal vagy kartyara kertem kiutalast,de tegnap bevontam Skrillt is,Betfairrol kuldtem penzt,a Betfair  szamlamrol  eltunt,de Skrillre nem erkezett meg.EZ igy szokott zajlani masnal is?Bocsi az ekezet matt,angol a billentyu.Koszonom elore is az infot

Idézetet írta: six Dátum április 04, 2021, 08:39:30
Sziasztok!Eddig tobbnyire egyenesen bankiutalassal vagy kartyara kertem kiutalast,de tegnap bevontam Skrillt is,Betfairrol kuldtem penzt,a Betfair  szamlamrol  eltunt,de Skrillre nem erkezett meg.EZ igy szokott zajlani masnal is?Bocsi az ekezet matt,angol a billentyu.Koszonom elore is az infot
Előtte fizettél be Skrillről?

Igen még régebben,de az utóbbi időben kártyával intéztem a tranzakciókat.

Esetleg lehet az ünnepek és a hétvége miatt?

Idézetet írta: zbking Dátum április 04, 2021, 12:04:27
Előtte fizettél be Skrillről?

Közben próbáltam banki utalást is,oda meg azt írta,hogy a pénzmosás elleni védelem stb duma miatt nem engedélyezett, először Skrillre utaljak 125 eurót...ezt nem egészen értem.Egyben vagy összesen ha azon keresztül utalok,akkor engedélyezett a banki?

a skrill 1 tap, az mennyiben különbözik az original skrilltől?

Ennél a fizetésnél minden skrilles adatodat küldi.

Ez a Skrill kib@aszott nagy lehuzó,nem elég hogy legomból 5 eurót banki kiutalásnál az összegből,ez még talán rendjén is van,nyilván valamiből nekik is élni kell,de hogy 358 ft-os árfolyamon 346-ot számol az már bicska nyitogató...1000 eurónál az már 12000 ft+1800 ft ugye az 5 euró.1000 eurónál 14000 ft kezelésiköltség az kemény!!