Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: feri1969 Dátum április 12, 2021, 12:04:56
Ennél a fizetésnél minden skrilles adatodat küldi.

Hova küldi?

Idézetet írta: six Dátum április 12, 2021, 18:16:39
Ez a Skrill kib@aszott nagy lehuzó,nem elég hogy legomból 5 eurót banki kiutalásnál az összegből,ez még talán rendjén is van,nyilván valamiből nekik is élni kell,de hogy 358 ft-os árfolyamon 346-ot számol az már bicska nyitogató...1000 eurónál az már 12000 ft+1800 ft ugye az 5 euró.1000 eurónál 14000 ft kezelésiköltség az kemény!!
Sztm ez nem a Skrill hibaja, nem a fogadó bank váltja át a fogadó bank árfolyamán?

Amelyik fogadóirodához fizetsz vele.

Idézetet írta: feri1969 Dátum április 12, 2021, 20:25:10
Amelyik fogadóirodához fizetsz vele.

És ezzel mi a gond?

Idézetet írta: zbking Dátum április 12, 2021, 20:13:09
Sztm ez nem a Skrill hibaja, nem a fogadó bank váltja át a fogadó bank árfolyamán?

Szerintem nem,a fogadó bankomnál,nem sokkal igaz,de 5 ft-al jobb volt az árfolyam.Skrillnél ott volt kiírva,amikor utaltam,hogy az árfolyamból legombolnak 3.99%-ot,ilyen olyan indokkal.Számalmas....10000 eurónál,akkor már 120 ezer ft minusz?Az kib@aszott lehuzás...

Idézetet írta: six Dátum április 13, 2021, 13:24:17
Szerintem nem,a fogadó bankomnál,nem sokkal igaz,de 5 ft-al jobb volt az árfolyam.Skrillnél ott volt kiírva,amikor utaltam,hogy az árfolyamból legombolnak 3.99%-ot,ilyen olyan indokkal.Számalmas....10000 eurónál,akkor már 120 ezer ft minusz?Az kib@aszott lehuzás...

Itt van minden:
https://www.skrill.com/en/siteinformation/fees/

Currency conversion
For transactions involving currency conversion Skrill adds a fee of 3.99% to our wholesale exchange rates. The exchange rates vary and will be applied immediately without notice to you.

If your Skrill Account is denominated in a currency other than Euro, your Cryptocurrency Transactions will be subject to currency conversions. In this case, we will apply foreign exchange fee of 1.5%.

Miért lenne gond????


Ne terjesszünk már hülyeségeket. Skrill 1-tap : gyors, egyklikkes befizetés, nem kell beloginolni és így ellenőrző kódokat beírni sem, ennyi a nagy különbség.

Idézetet írta: feri1969 Dátum április 12, 2021, 12:04:56
Ennél a fizetésnél minden skrilles adatodat küldi.

@feri1969 , te írtad ezt. Erre jött a kérdés, hogy ezzel mi lenne a gond?

Én kérdezem,mi lenne ezzel a gond?Ennek mi köze az eredeti kérdéshez???

Idézetet írta: feri1969 Dátum április 13, 2021, 20:41:07
Én kérdezem,mi lenne ezzel a gond?Ennek mi köze az eredeti kérdéshez???

Úgy látom elbeszélünk egymás mellett. Szép estét.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 13, 2021, 14:00:45
Itt van minden:
https://www.skrill.com/en/siteinformation/fees/

Currency conversion
For transactions involving currency conversion Skrill adds a fee of 3.99% to our wholesale exchange rates. The exchange rates vary and will be applied immediately without notice to you.

If your Skrill Account is denominated in a currency other than Euro, your Cryptocurrency Transactions will be subject to currency conversions. In this case, we will apply foreign exchange fee of 1.5%.

Tudom hogy ott van,írtam is,hogy nekem is ott volt a kiutalásnál.A tényen nem változtat...Akkor is lehúzás.

Idézetet írta: six Dátum április 14, 2021, 20:28:07
Tudom hogy ott van,írtam is,hogy nekem is ott volt a kiutalásnál.A tényen nem változtat...Akkor is lehúzás.

Félre ne értsd. Ha elfogadtad az ők feltételeit (a költségeket), akkor az már nem lehúzás.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 14, 2021, 21:48:27
Félre ne értsd. Ha elfogadtad az ők feltételeit (a költségeket), akkor az már nem lehúzás.

Persze ezt értem,tény hogy ott van,láttam én is.Félre ne értsd nem vitázni akarok vagy ilyesmi,csak kicsit idegesítő a dolog.De jobb híján,mivel túl sok megoldás nincs,muszáj ezt használni.Mondjuk az hogy ott van,le van írva,a tényen nem változtat,hogy azért túlzás az a 3.99%.Miközben legombolnak 5 eurót.Azt mondom 1-2% ok,na de 4 %,azért az egy nagyobb összegnél,nem éppen elenyésző..ez van ezt kell szeretni...