Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Skrill forintos számlánál melyik a legköltséghatékonyabb és leggyorsabb mód saját számlára kihozni a pénzt?

Kiutalás bankszámlára.

Tudna valaki segíteni abban hogy tudnám atutalni a pénzt a számlámra?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum április 25, 2021, 23:06:28
Tudna valaki segíteni abban hogy tudnám atutalni a pénzt a számlámra?

Tudok segíteni és milyen számlámra menne?

Már megcsináltam remélem jól
Kereskedelmi bank
De kB hány nap mire fizetik


Február után végre megkaptam a pénzem. Elképesztő vicc ami ment. Konkrétan a bank nem adott olyan pdf-et ami jó lett volna  a skrillnek. Levelezgettünk végül hogy megkapjam a saját pénzem én magam készítettem egy pdf-et ami végre jó volt a skrillnek. Ami ennél is vicesebb hogy 3x írtam nekik levelet a 1,5 hónap alatt mire verify lettem. 7 éve vagyok skrillen soha ilyen nem történt de nem várom meg a következőt. A pénzt kiutaltam 2 perc alatt megjött transferwise számlára. Senkinek nem kívánom ugyan ezt.

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 02, 2021, 12:50:22
2 nap kb



Péntektől még nem kaptam meg de még akkor várok

#3713 május 03, 2021, 17:51:49, MessiÁs
Idézetet írta: borsod1984 Dátum május 03, 2021, 12:25:26



Péntektől még nem kaptam meg de még akkor várok

2 munkanap. Nem naptari nap.


Hello!

Szeretnék skrill számláról bankszámlára kifizetést kérni. Többször csináltam már mindig működött. Ma azonban állandóan jön egy jeges medve vagy mi meg egy hiba üzenet, hogy you were not charged. Valaki légyszíves ha tud valamit segítségét kérném. Előre is köszönöm.

Idézetet írta: tharom2 Dátum május 12, 2021, 20:50:44
Hello!

Szeretnék skrill számláról bankszámlára kifizetést kérni. Többször csináltam már mindig működött. Ma azonban állandóan jön egy jeges medve vagy mi meg egy hiba üzenet, hogy you were not charged. Valaki légyszíves ha tud valamit segítségét kérném. Előre is köszönöm.


Probáld meg törölni az összes cookie fájlt, ha ez sem jó akkor dns lear:https://www.youtube.com/watch?v=bxbUrESWd2c&ab_channel=ChinaCheatsChinaCheats

vagy újra telepiteni a windows-t


Hello!

Nálam sem megy a kifizetes.Letöltöttem az appot , azzal is próbáltam, azr irja General Server Error.Vmi a skrill systemben nem ok.

Az a baj, nálam írja amint belépek h verifikáljam magam. Rámegyek ott meg felhozza h fullra verifikálva vagyok, viszont onnét kilépek megint írja az egészet. Nem értem.   :(