Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: tharom2 Dátum május 13, 2021, 10:41:41
Az a baj, nálam írja amint belépek h verifikáljam magam. Rámegyek ott meg felhozza h fullra verifikálva vagyok, viszont onnét kilépek megint írja az egészet. Nem értem.   :(

Nálam is ír hasonlót, bár a számla ellenőrizve van. Lehetséges, hogy csak valami átmeneti, most hogy bevezették ezeket a dolgokat, hogy: "Skriller, True Skriller stb."

Idézetet írta: tharom2 Dátum május 13, 2021, 10:41:41
Az a baj, nálam írja amint belépek h verifikáljam magam. Rámegyek ott meg felhozza h fullra verifikálva vagyok, viszont onnét kilépek megint írja az egészet. Nem értem.   :(

Valószínűleg náluk van gebasz, nekem is ugyanezt írja. Én pár napja irodából kértem ki skrillre pénzt, az működött.

Igen.Nálam ugyanez volt.Múlt héten is megjelent ez a verification dolog,de a kifizetést nem befolyásolta.Ha applikácion próbálok kifizetést kérni ott a General Server Error, try again later üzenetet kapom.
Ebből gondolom, hogy vmi a rendszerükkel nem okés.

Kis HELP-et kérnék, régen használtam a skrillt.

Banki kifizetésre készülök.

Select bank account-nál ezt látom: OTP x - 000 mellette egy pipa

Igen, régen már használtam, akkor ez most a bankszámlaszámom lenne elmentett állapotban?! Azért szívesen látnám a számaszámot, nem csak ennyit belőle..

Next-ejlek vagy Add a bank account ::)

Jaja nekem is igy volt, az a szamlaszam lesz  :)

Idézetet írta: Latzka Dátum május 22, 2021, 08:21:02
Kis HELP-et kérnék, régen használtam a skrillt.

Banki kifizetésre készülök.

Select bank account-nál ezt látom: OTP x - 000 mellette egy pipa

Igen, régen már használtam, akkor ez most a bankszámlaszámom lenne elmentett állapotban?! Azért szívesen látnám a számaszámot, nem csak ennyit belőle..



Next-ejlek vagy Add a bank account ::)

Igen az a számlaszám,ha nem volt változás a banki adataidban akkor menni kell az utalásnak.

Minden rendben volt :ok:

Szombat késő délután indítottam el a kiutalást, tegnap délelőtt már a számlámon volt a pénz.

Sziasztok!

Valaki tudna abban segíteni, hogy adok Paypal USD-t és küld helyette Skrill USD-t?
Paypalt befizetésre jelenleg csak Tippmixpro fogad el, ha jól tudom, azt pedig kihagynám  :)

Lehet, hogy már volt kérdés, de nincs időm visszaolvasni sok oldalt.

Skrill kártya EUR, számla EUR, de van rajta HUF is. Csak akkor tudok itthon kártyával fizetni, ha a Forintot átteszem EUR-ra, vagy simán levonja a Forint egyenlegből.

Vagy próbáljam ki. 

Nem mondom 100%ra de szerintem igen, csak akkor enged pénzt levenni ha az alap pénznemedben van a pénz.

Én netelleren voltam pénteken úgy 31500 forintom volt fent de nem engedett 29000t se levenni.

Kénytelen voltam horror áron átváltani euróra és így 28kt tudtam levenni és maradt fent 2euróm..

Hello!Van pénz a skrill-en de sehova nem tudok befizetni.Hiába lépek be a codot küldi de kiirja,hogy nem jo.

Lehet hogy gamblingre/szerencsejatekra nem használható. Hogy került a szamladra? Kartyas befizetessel? Valaki kuldte?

Ha csak nem egy iroda fizetett ki es azt kuldened vissza akkor valószínű nongambling a penz.

Vagy csak siman rendszerhiba.


Unibet utalt.Levont 10€ a kártyadijra.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 24, 2021, 13:39:48
Unibet utalt.Levont 10€ a kártyadijra.
A kártyadíjat azt minden évben levonja...

A skrill vonta le.A maraékot nem tudom utalni sehova.