Sportfogadás az életünk > Pénzügyek

Befizetés/Kifizetés Infó

(1/150) > >>

Milan:
Ha bármilyen kérdésed van a bankkártyákkal, banki átutalásokkal, illetve egyéb be- és kifizetési lehetőségekkel kapcsolatban akkor az ide írd.

Megprobálunk minnél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

vinatieri:
Sziasztok!

Én a napokban regisztráltam a Moneybookers-nél, de viszont nem tudtam befizetni még a számlámra! A regisztrálás másnapján valami olyan szöveg jelent meg az oldalon, hogy a kártyát a következő 24 órában nem használhatom! Válasszak egy másik befizetési módot(banki átutalás)! Ez 2-5 nap! Inkább nem! Aztán ma reggel ismét belépve az oldalra, látok egy új lehetőséget! "Use a new credit/debit card". Majd ezalatt-- "We are unable to debit payments from this credit/debit card or an alternative deposit option"! Mastercard dombornyomott kártyám van(Raiffeisen Bank).
Tudna valaki segíteni a probléma megoldásában? Esetleg történt már hasonló valakivel? Előre is köszönöm!

His:
Ha jól értelmezem az OTP hirdetményét https://www.otpbank.hu/static/portal/sw/file/Lakossagi_szla_ktg_H_20100101.pdf , akkor ezután a Net számlacsomagomhoz tartozó virtuális bankkártyám feltöltéséért is kell minimum 115Ft-ot fizetnem? (aminél az volna a cél, hogy csak felhasználás előtt kell feltölteni a szükséges összeget, vagyis sűrűbben)

Jelenleg megint morcos vagyok az OTP-re, ha találnák egy normális bankot lehet váltanák is, mert már kezd betelni a pohár.

klikkbank.hu -t használt valaki (Itt legalább Visa virtuális kártya lenne)? Milyenek a tapasztalatai? Ki és befizetés is menne evvel a virtuális kártyával a sportfogadások felé?

chriss87:

--- Idézetet írta: vinatieri - December 05, 2009, 10:12:27 am CET ---Sziasztok!

Én a napokban regisztráltam a Moneybookers-nél, de viszont nem tudtam befizetni még a számlámra! A regisztrálás másnapján valami olyan szöveg jelent meg az oldalon, hogy a kártyát a következő 24 órában nem használhatom! Válasszak egy másik befizetési módot(banki átutalás)! Ez 2-5 nap! Inkább nem! Aztán ma reggel ismét belépve az oldalra, látok egy új lehetőséget! "Use a new credit/debit card". Majd ezalatt-- "We are unable to debit payments from this credit/debit card or an alternative deposit option"! Mastercard dombornyomott kártyám van(Raiffeisen Bank).
Tudna valaki segíteni a probléma megoldásában? Esetleg történt már hasonló valakivel? Előre is köszönöm!

--- Idézet vége ---

:cya:

Én már jóideje reggelve vagyok moneybookersen....  pontosan ki kell töltened a bankod adataid ahonnan a kártyád van, ha jól emléxem először leemelnek 1 bizonyos összeget  , ha jól tudom nekem 3 $-t vettek le a kártyámról.... ha ez megvan akkor meg kell várnod míg megkapod az a havi számlakivonatot amiben ott lesz az hogy levették  a 3 $-t ( ez csak példa)  és mellette lesz 1 kód...amit a moneybookersen kell majd beírnod, és így tudod csak aktiválni a számládat....legalábbis régebben így volt....nemtudom azóta változott e vmi, remélem azért segítettem vmennyit :ok:

hatja1:
én december elején regeltem MB-re és befizetésnél nem volt semmi hercehurca. csak megadtam a kártya adatait (visa) és pár mp alatt le is emelték a pénzt. ellenőrzés csak a kifizetéshez kellett. mondjuk előrelátó voltam és reg. után azonnal kértem a postai ellenőrzést, a levél két munkanap alatt megjött légipostával. a kártyahitelesítés már szivatósabb, ha forint alapú a számlád, mert azt kell megadni, h centre pontosan hány euro-t hívott le a MB. ha elírod akkor 24 óra pihi... az utalásos kifizetés a valóságban 2-3 munkanap (unicreditre legalábbis), és az állítással ellentétben kártyára sem ingyenes a kifizetés, és ugyanúgy 3 nap. miután sikerült érvényesítenem a kártyám, a kártyás kifizetésnél is ez jelent meg:  Credit Card  (VISA cards only!) 484.53 HU (fee) és ugyanannyi idő volt, mint egy számlaszámra utalás.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése