Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#675 december 27, 2017, 22:34:37, MarkoPolo
Sziasztok. Van itt valakinek Revolut kártyája, tapasztalat hogy ezt a kártyát fogadóirodához lehet-e használni be/kifizetésre?

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 27, 2017, 21:23:24
Sziasztok. Van itt valakinek Revolut kártyája, tapasztalat hogy ezt a kártyát fogadóirodához lehet-e használni be/kifizetésre?

Ha még aktuális a kérdés: igen, lehet.

A Revolut szerény véleményem szerint messze a legjobb a hasonló szolgáltatók között.

Hali egy olyan kérdésem lenne, hogy befizettem egy fogadóirodához bankkártyával X összeget és most van rajta 50000 forint. A kérdésem az lenne ha befizetek skrill számlámról mondjuk 5000 Forintot akkor skrillre magát csak az 5000-et vagy az 55000-et is kitudom utalni(mindkettő az én nevemen van)

Ha ez nem a bet365 akkor szinte biztosan nem. A pénzmosás elleni védelem miatt nem is tehetik, de a beten ezt ki lehet játszani, vagyis inkább néhányszor átcsúszik az ellenőrzés alatt. Viszont tapasztalatom szerint a többi iroda nem ilyen rugalmas..

Amúgy a betre be sem kell fizetni, elég egy kamu befizetés(például többet írsz be összegnek mint amennyid van) és megszakítod amikor kiírja hogy nincs elég fedezeted..

Rendben köszi a választ mindegy megpróbálom veszíteni nem veszítek vele igazándiból.

Sziasztok,
Nyertem egy nagyobb összeget a Melbeten több mint 1,5milla ki akartam többször is fizetni, de visszadobta a kifizetést azzal az ürüggyel, hogy " You should apply to your bank in order to specify this information"
OTP Mastercardról van szó ezzel fizettem be.
Mi a teendőm? Mit tudok csinálni? A bank kártyámmal lenne probléma?
A kifizetésnél csak a bankkártya számot kéri. Másra meg nemtudok kifizetni mert azt mondták hogy ugyanazzal módszerrel kérhetem a kifizetést amilyennel befizettem.
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, remélem van megoldás és kifizetnek.

Orosz kézben van ez is mint az 1Xbet? Miért ilyen helyen játszol? Ha kártyáról betudtál fizetni akkor kifele is menni kéne a dolognak. Írj az ügyfélszolgálatra, hátha megoldják a problémád. Van nekik magyar ügyfélszolgálatuk?

Igen orosz kézben van ez is. Orosz és angol ügyfélszolgálatuk van csak. Ott is és a chaten is azt mondták hogy "You should apply to your bank in order to specify this information"  Mit akarna ezzel amúgy mondani? mert nem tudom értelmezni.
Most megint megprobáltam kifizetni most dokumentumokat kértek. Fizetett már ki valaki innen?

Töltsd akkor fel a dokumentumaidat, lehet utána kifizetnek. Valami bankadatot kér egyébként, megadtál mindent amit kell?

Kissebb összeggel probáltam a kifizetést és akkor azzal dobta vissza hogy küldjem el nekik a passportot elküldtem azt elfogadták aztán hogy egy arcképest is küldjek, elküldtem most várom a válaszukat( pár órája már). A kifizetésnél meg bankkártya számot kér nem bankszámlaszámot lehetséges ez?

Passz, nem tudom. Én csak úgy tudom visára lehet instant utalni pénzt, mastercardra meg hasonlókra nem. Számlaszámra lehet amihez csatolva van a kártya. A bankkártyaszámodat szerintem simán megadhatod, azzal nem nagyon tudnak visszaélni, a 3 jegyű kód, meg a lejárati idő hiányában.

Igen csak az a baj hogy bankkártyaszámot kérnek nem pedig bankszámlaszámot. Megvárom a válaszukat aztán megprobálom a kifizetést. Jobban izgulok mint a fogadásoknál.

Sziasztok.
Mit tudok csinálni ha nem fizetnek ki?
"Send the photo of the bank card of both sides, number of the bank card can be closed leaving first 6 and last 4 numbers and from the back the CVC code can be closed."

Ezt írják mindig, takarjam le az első 6 és utolsó 4 számot illetve a CVC kódot. Elküldtem nekik többször is de ugyanazt írják.
A chaten meg hogy kövessem az utasítást.
Mit tudok tenni?

Idézetet írta: Gabi222 Dátum december 27, 2018, 13:06:04
Sziasztok.
Mit tudok csinálni ha nem fizetnek ki?
"Send the photo of the bank card of both sides, number of the bank card can be closed leaving first 6 and last 4 numbers and from the back the CVC code can be closed."

Ezt írják mindig, takarjam le az első 6 és utolsó 4 számot illetve a CVC kódot. Elküldtem nekik többször is de ugyanazt írják.
A chaten meg hogy kövessem az utasítást.
Mit tudok tenni?
Szerintem pont az első és az utolsó számoknak kell látszania.
Ha ritkán bankkártyára kérek ki pénzt, akkor nekem mindig azt irják, hogy takarjam le a képen a középső 6 (vagy 10) számot és úgy küldjem el.