Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#750 július 22, 2020, 09:23:33, rsninja
https://www.erstebank.hu/hu/arfolyamok-table
Tudtommal a vételi árfolyamot kell nézni. Vagy nem?
Az eladási árfolyam az amennyiért te eurot tudsz venni náluk( ez most épp 362 Forint).

http://napiarfolyam.hu/%C3%A1rfolyam/Euro/valuta/

Idézetet írta: rsninja Dátum július 22, 2020, 09:17:40
http://napiarfolyam.hu/%C3%A1rfolyam/Euro/valuta/

Tudtommal a vételi árfolyamot kell nézni.

https://www.erstebank.hu/hu/arfolyamok-table

Az eladási árfolyam az amennyiért te eurot tudsz venni náluk( ez most épp 362 Forint).
Ez csak egy kártyára érkező kifizetés volt Pinnacle-ről.Eddig mindig középárfolyamon váltottak. Ha vételin váltanának az elég nagy pofátlanság lenne.

Értem, akkor ott valami nem stimmel. Érdemes lenne rákérdezni az Ersténél.

Sziasztok!
Egy kis információra lenne szükségem azoktól akik Visa-kártyát használnak ki és befizetéshez.
Raiffeisen Visát használok 2003 óta,a kártyát és a számlát csak játékra használom.A Rafi viszont "nagyvonalúan"(kérdezés nélkül természetesen) változtatott és a Visát megszüntetik a hónap végétől (bár még jövő évben is érvényes)és Mastercardot ajánlottak helyette.Természetesen továbbra is Visát akarok használni,úgyhogy bankot váltok.Mielőtt végigérdeklődném a bankokat megkérdezem az itteni rutinos játékosokat hogy melyik másik banknál van megfelelő Visa kártya a számlához(tehát használható szerencsejátékra és a számla/kártya fenntartása nem túl drága).
Előre is kösz az infókat.

Otp. En pont most kapok Maestro helyett vegre Visat.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 15, 2020, 12:39:07
Otp. En pont most kapok Maestro helyett vegre Visat.
Kösz.Tudod már mennyi az éves díja az eurós Visának?

Eurosnak nem tudom. A forintos olyan 3k korul van azt hiszem. Az euros ennel nyilvan dragabb

#757 december 03, 2020, 20:32:57, csacsi1899
Erste Visa használható be-kifitéshez?
Dombornyomott kell legyen, vagy sima is jó?

Vagy ha az nem, akkor ajánljatok valamit, ami biztosan működik!

Sziasztok!

Unibetnél nincs senkinek skrill kifizetési opció? Netellert írja ami még jó lenne, viszont inaktív miszerint fizessek be először vele. De a befizetés résznél meg nincs felsorolva. Kérdem én miért?   ::)

Idézetet írta: csatarid Dátum december 04, 2020, 16:09:03
Sziasztok!

Unibetnél nincs senkinek skrill kifizetési opció? Netellert írja ami még jó lenne, viszont inaktív miszerint fizessek be először vele. De a befizetés résznél meg nincs felsorolva. Kérdem én miért?   ::)

Nekem van.

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy pár napja tisztázatlan okokból elnyelte az atm az otp-s kártyámat. Ez eddig oké. Szeretnék befizetni valahogyan unibetre. Paysafe nem jöhet számításba, mert a limitemet már ellőttem régebben. Van egy revolut kártyám, de nem tudom hogyan tudnék rá feltölteni így hogy nincs kártyám. Ír banki utalást oda, de nem tudom hogyan működik. Mert letöltöttem ezt az otp smart alkalmazást, az azt írja ehhez is kell a kártyám, hog regisztráljak oda. Vagy személyesen bemegyek az otp be és megadom a revolu számlám számlaszámát h utaljanak arra? Nem nagyon értem hogy van ez. Vagy hogyan lehetne megoldani. Előre is köszi a  segítséget.

Üdv Urak! Egy számomra eléggé érthetetlen problémával szembesültem. Van egy skrill számlám és azon egy összeg. Nem engedte a 22bet oldalra feltölteni, valami olyan ok miatt, hogy mastercardról lett feltöltve. Oké mondom akkor megviccelem őket, egy haverom skrill számlájára elküldtem a lóvét, ő pedig pár óra múlva visszaküldte (oké a fee miatt kicsit kevesebb lett a pénz) Na most az a helyzet, hogy most sem engedi befizetni, ugyanarra hivatkozva! Mit lehet ilyenkor csinálni? ott van a számlámon a pénz de nem tudom befizetni.....

Idézetet írta: Mefisto Dátum december 21, 2020, 22:39:12
Üdv Urak! Egy számomra eléggé érthetetlen problémával szembesültem. Van egy skrill számlám és azon egy összeg. Nem engedte a 22bet oldalra feltölteni, valami olyan ok miatt, hogy mastercardról lett feltöltve. Oké mondom akkor megviccelem őket, egy haverom skrill számlájára elküldtem a lóvét, ő pedig pár óra múlva visszaküldte (oké a fee miatt kicsit kevesebb lett a pénz) Na most az a helyzet, hogy most sem engedi befizetni, ugyanarra hivatkozva! Mit lehet ilyenkor csinálni? ott van a számlámon a pénz de nem tudom befizetni.....

Szevasz, ezt már korábban írták a Skrill infó topic 230. lapján:

"MasterCard-ról nekem sem enged Gambling-re a Skrill. (utalást nem próbáltam még) Viszont van egy módszer kijátszani ezt, bár úgymond költsége van, mert buksz rajta egy minimális összeget. Ha feltöltöd Non-Gambling-re a zsetont, majd a Skrill felületen vásárolsz kriptovalutát, amit aztán visszaváltasz pénzre, akkor az úgy visszakapott pénzt már tudod Gambling-re is használni. Azon a felületen a Skrill-en, ahol ezeket a kriptós váltásokat tudod csinálni, ott szerintem ki is lehet matekozni, hogy milyen összegeknél mennyit bukhatsz ezen.... Az ilyen költségekhez képest szerintem ez jelentős, de kinek mi éri meg, vagy mennyire sürgős... múltkor belementem, mert nem volt más opcióm, és gyorsan kellett:)"

Visa-ról viszont enged Gambling-re. (Erste, CIB,...)

Idézetet írta: dgabesz Dátum december 21, 2020, 23:17:13
Szevasz, ezt már korábban írták a Skrill infó topic 230. lapján:

"MasterCard-ról nekem sem enged Gambling-re a Skrill. (utalást nem próbáltam még) Viszont van egy módszer kijátszani ezt, bár úgymond költsége van, mert buksz rajta egy minimális összeget. Ha feltöltöd Non-Gambling-re a zsetont, majd a Skrill felületen vásárolsz kriptovalutát, amit aztán visszaváltasz pénzre, akkor az úgy visszakapott pénzt már tudod Gambling-re is használni. Azon a felületen a Skrill-en, ahol ezeket a kriptós váltásokat tudod csinálni, ott szerintem ki is lehet matekozni, hogy milyen összegeknél mennyit bukhatsz ezen.... Az ilyen költségekhez képest szerintem ez jelentős, de kinek mi éri meg, vagy mennyire sürgős... múltkor belementem, mert nem volt más opcióm, és gyorsan kellett:)"

Visa-ról viszont enged Gambling-re. (Erste, CIB,...)

Oké ezt értem de ha elküldöm a lóvét, majd valahonnan kapok, arról, honnan tudja, hogy mivel, ki töltötte fel?

Idézetet írta: Mefisto Dátum december 22, 2020, 00:24:32
Oké ezt értem de ha elküldöm a lóvét, majd valahonnan kapok, arról, honnan tudja, hogy mivel, ki töltötte fel?

Én úgy tudom, hogy a befizetett/küldött/kapott pénznek van egy ún. flagje, ami lehet gambling vagy non-gambling. Ez minden egyes tranzakciónál a pénzzel együtt "mozog". Vagyis, ha a haverodnak elküldted, majd ő visszaküldi neked, akkor sem tudsz vele befizetni, mert a flag a pénzzel együtt utazott.
Ha viszont kriptovalutás átváltást választod, akkor utána már bárhova befizetheted. (Legalábbis pár hónapja még így volt)