Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 07, 2021, 20:36:39
Ezzel az a baj, hogy sokaknak nincs skrill befizetési opció.

Azt hiszem az icarddal működik a bet365.

Igen, működik. De csak 1 kártyát enged regisztrálni, nekem pedig sok virtuális kártyára van szükségem. Előnyben van a virtuális kártya, pláne, ha többet is létre lehetne hozni.

Ja hogy pont azt akarod csinalni amiert elvettek a skrillt es a netellert.. Abban nem all modunkban segiteni.

Multiaccozol. Eladasra szanod gondolom.



Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 08, 2021, 17:03:35
Ja hogy pont azt akarod csinalni amiert elvettek a skrillt es a netellert.. Abban nem all modunkban segiteni.

Multiaccozol. Eladasra szanod gondolom.

Nem eladásra, saját használatra. Nem bónuszvadász vagyok, ha erre gondolsz, direkt nem is igénylem a befizetési bónuszt.
A stratégia, amit használok profitos, ezért gyorsan limitálják a fiókomat. Ezért kellenek az új fiókok. De gondolom ezt a problémát mindenki ismeri.

A multiacc az multiacc. Ha mas nevere regelsz akkor plane. Teljesen irrelevans hogy hasznalsz e bonuszt vagy nem. Ettol meg szabalyt szegsz es rajtunk, normalis felhasznalokon csattan az ostor.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 08, 2021, 20:25:26
A multiacc az multiacc. Ha mas nevere regelsz akkor plane. Teljesen irrelevans hogy hasznalsz e bonuszt vagy nem. Ettol meg szabalyt szegsz es rajtunk, normalis felhasznalokon csattan az ostor.

A "normális" felhasználó alatt a veszteséges játékosokat értjük? Én azt hittem, hogy mindenki célja a profit elérése. Ha profitot érsz el, akkor a bet365 mindenképpen limitálja a fiókodat. Csak idő kérdése. Ha veszteséges vagy, akkor örül és bármeddig engedi, hogy téteket tegyél. Gondolom senkinek sem ez a célja, aki itt van a fórumon. Tehát előbb-utóbb jön, hogy új fiókot kell regisztrálnod és akkor már te is a multiacc problémába ütközöl.

Termeszetesen a profit a cel, mi mas lenne. De ez egyaltalan nem igaz hogy aki profitban van azt korlatozzak. Ha nem egy algoritmusok alapjan kiszurheto semat jatszok, tehat nem mindig ugyanarra a sporta, ugyanarra a fogadasi tipusra jatszok hanem kvazi random, amiben eppen erteket erzek akkor nem fognak korlatozni ha egy evig nyeroben vagyok. Igen volt profitos evem a beten, es nem korlatoztak. Mondjuk nem is azt nyomtam hogy reg utan egy virtualis kartyarol befizettem 100kt es egybol allin mentem..

10millio masik iroda van, olyan is ami soha nem korlatoz. Miert nem ott jatszol? Ja azert mert ott nincs az a fogadas tipus amit orrba szajba jatszol?  Jobb ha tudod, azert akkor is tiltanak ha 80.accoddal regelsz be es ugyanazzal a semaval jatszol de eppen.buksz.. Nyilvan tisztaban vagy vele hogy nem az ipt figyelik, kotve hiszem hogy minden egyes uj szamlahoz uj eszkozt hasznalsz, igy ezert is sokkal hamarabb kibasznak mint hogy regular felhasználóként mondjuk egy evig profitban vagy..

Nagyon szepen hangzik amit leirtal, de ez meg nem szentesiti a modszereid.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 08, 2021, 21:14:16
Termeszetesen a profit a cel, mi mas lenne. De ez egyaltalan nem igaz hogy aki profitban van azt korlatozzak. Ha nem egy algoritmusok alapjan kiszurheto semat jatszok, tehat nem mindig ugyanarra a sporta, ugyanarra a fogadasi tipusra jatszok hanem kvazi random, amiben eppen erteket erzek akkor nem fognak korlatozni ha egy evig nyeroben vagyok. Igen volt profitos evem a beten, es nem korlatoztak. Mondjuk nem is azt nyomtam hogy reg utan egy virtualis kartyarol befizettem 100kt es egybol allin mentem..

10millio masik iroda van, olyan is ami soha nem korlatoz. Miert nem ott jatszol? Ja azert mert ott nincs az a fogadas tipus amit orrba szajba jatszol?  Jobb ha tudod, azert akkor is tiltanak ha 80.accoddal regelsz be es ugyanazzal a semaval jatszol de eppen.buksz.. Nyilvan tisztaban vagy vele hogy nem az ipt figyelik, kotve hiszem hogy minden egyes uj szamlahoz uj eszkozt hasznalsz, igy ezert is sokkal hamarabb kibasznak mint hogy regular felhasználóként mondjuk egy evig profitban vagy..

Nagyon szepen hangzik amit leirtal, de ez meg nem szentesiti a modszereid.

Amikor profitos éved volt bet365-n, mekkora profitot értél el? A bet365 tipikusan korlátoz ha elértél olyan 4-7000 EUR profitot. Ha e fölé tudsz menni, akkor valamit nagyon ügyesen csinálsz. Vagy pár nagy tétet fogadással érted ezt el.
Az "edge", amit használok a tipster követéséből jön és korlátozott bizonyos sportra és piacra. Rés piac, tehát nem tudom máshol tenni, csak a bet365-n. Miért mennék random meccsekre, ha ebből nagyon szép stabil profitot tudok elérni?
Minden számlához új eszközt használok.
A multiacc módszer persze nem szép, de az irodákat sem kell félteni. Minden módon megoldják, hogy, aki nyer náluk, az ne tudjon és agyon korlátoznak. Az szerinted korrekt viselkedés?

Idézetet írta: bestprofit Dátum február 08, 2021, 22:35:17
A multiacc módszer persze nem szép, de az irodákat sem kell félteni. Minden módon megoldják, hogy, aki nyer náluk, az ne tudjon és agyon korlátoznak. Az szerinted korrekt viselkedés?

Az "all you can eat" vendéglő célja az, hogy mindent felzabálj?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 09, 2021, 17:57:26
Az "all you can eat" vendéglő célja az, hogy mindent felzabálj?

Értem, hogy mire akarsz kilyukadni, de nem jó a hasonlat szerintem.
Sportfogadásban természetesen az a cél, mint minden más befektetésnél, hogy maximalizáld a profitodat.
Ha nem befektetésként tekintesz a sportfogadásra, hanem szórakozásként, akkor értelek.
Én mindig befektetésként tekintettem rá. Tipster portfolióval dolgozom és a kiegyensúlyozott havi profitra megyek.
A téma viszont nagyon elment más irányba, én nem szeretném tovább offolni. Más szálon szívesen folytatom, de itt a pénzügyek a téma.
Elnézést az eddigi offért.

Személy szerint teljes mértékben meg tudom érteni, hogyha valaki nem hagyja veszni a nem fair módon elvett előnyét (korlátozás). Sokan arról álmodoznak, hogy szert tudjanak tenni egy előnyre, ebből élni, esetenként jobban, mint bármikor életükben. Erre valaki az irodánál úgy dönt, hogy mivel nyereséges, nincs rá szükség, és elveszi az évek óta dédelgetett álmát, és nem utolsó sorban egy rakat jövőbeli nyereséget. Hogy szabályos vagy etikus-e a multiacc? Nem.

Sziasztok!

Bet365-re a K&H bankos átutalásos befizetés működik!

Sziasztok! Mi történik ha egy irodához nem a saját számlámról küldök pénzt?

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 15, 2021, 11:50:06
Sziasztok! Mi történik ha egy irodához nem a saját számlámról küldök pénzt?
Jo esetben szolnak, hogy ilyet nem szabad.
Rossz esetben bezarjak a szamlat. 90/10 aranyban az elso.

Köszi. Akkor megpróbálom máshogy

Sziasztok!

Segítségetek kérném kifizetéssel kapcsolatban.  A winmasters nevű irodától kifizetést igényeltem a bankszámlámra. A kifizetést e-mailben jóváhagyták, és elindították a tranzakciót. Azt írták, hogy 3-7 nap az utalás ideje. Ma a kifizetéstől számítva a 10. napon járunk, és még mindig nem jött meg a pénz. Írtam nekik e-mailt, azt válaszolták, hogy ők elindították a tranzakciót, érdeklődjek a banknál. Megkérdeztem a bankot, ők azt mondják, hogy a  pénz még nem jött meg. Korábban már igényeltem kifizetést ugyanerre a bankszámlára ettől az irodától, akkor nem volt semmi gond. Azóta nem  módosítottam semmit.   Ilyenkor mit lehet tenni??