Sportfogadas Charity Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 03, 2009, 18:00:12, Milan
Sportfogadas Charity Freeroll

Sikerült megállapodnunk a [bs]Betsson[/bs]-nal egy közös pókerverseny megrendezésében, amely a "Karácsonyi adományozás" projektünk számára jött létre.

A versenyben bárki részt vehet, hogyha befizeti az 5$-os buy-int (eurós számla esetén 3,5€).

A verseny adatai:

Verseny neve: Sportfogadas Charity Freeroll
Dátum: 2009 December 12, 18:00 CET
Nyereményalap: 50$

Ha szeretnél részt venni a versenyen, akkor a milan_at_szaszregen.ro -s Moneybookers címre át kell utalnod 5$-t. Az átutaláskor a megjegyzésbe írd oda, hogy: "Sportfogadás Póker"
Ezek után írd meg nekem privát üzenetben, hogy befizetted az összeget, s küld el a [bs]Betssonos[/bs] azonosítónevedet is.

A versenyre való belépőket egy nappal a verseny előtt fogják kiosztani.

A versenyre jelentkezni December 10 (Csütörtök), 18 óráig lehetséges.

Ne felejtsétek: ez a verseny jótékonysági célokból jött létre, s nem a nyereményalap a fontos, hanem az, hogy sikerüljön összegyűjteni egy összeget amellyel boldogabbá tehetünk valakit, így Karácsonykor!

Ha bármilyen kérdésed van, akkor azt itt felteheted.

Most nem ertem ez a nyeremenyalap pontosan mit takar.

Ez nagyon jó hír. Most ez az 50$ akkor megnyerhető vagy megy a közösbe?
Remélem sokan leszünk.

Az 50$ az megnyerhető. Utána mindenki azt csinál vele amit akar.

Hat...akkor jo esetben vagy 100 dollar fog menni a kozosbe. Az 50 dollar az addon a betsson reszerol?

Már most mondhatom, hogyha én nyerek pénzt, akkor küldöm azt is a közösbe.
ab_aevo hogy jött ki Neked a 100 dolcsi?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 03, 2009, 17:55:23
Hat...akkor jo esetben vagy 100 dollar fog menni a kozosbe. Az 50 dollar az addon a betsson reszerol?

Freeroll verseny lesz, tehát az egész verseny összdíjazása 50$ lesz, amit a [bs]Betsson[/bs] áll.

Az, hogy az adomány alapjába mennyi megy be, az majd attól függ, hogy hányan iratkoznak fel...

Idézetet írta: gyurma79 Dátum december 03, 2009, 18:01:01
Már most mondhatom, hogyha én nyerek pénzt, akkor küldöm azt is a közösbe.
ab_aevo hogy jött ki Neked a 100 dolcsi?

Ugy, hogy azt szamoltam kb 20 ember lesz, tobb nem hiszem.

Milan azt nem lehet(ett) megoldani, hogy ne csak az kapjon belepot aki neked fizet, hanem "kulsosok " is be tudjanak lepni a versenybe 5 dollar fejeben? ugy talan meg par ember beszallna es gyulne a kozosbe.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 03, 2009, 18:08:35
Ugy, hogy azt szamoltam kb 20 ember lesz, tobb nem hiszem.

Milan azt nem lehet(ett) megoldani, hogy ne csak az kapjon belepot aki neked fizet, hanem "kulsosok " is be tudjanak lepni a versenybe 5 dollar fejeben? ugy talan meg par ember beszallna es gyulne a kozosbe.

Ez már bonyolítaná az egész dolgot. Mivel Freeroll versenyről van szó, nem lehet megoldani.

Érdekes, mert én is úgy kértem, hogy 50$ Add-on verseny, de aztán kiderült, hogy ez még sem az...hanem egy Freeroll és egy Buy-inos verseny keveréke.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum december 03, 2009, 18:11:43
Ez már bonyolítaná az egész dolgot. Mivel Freeroll versenyről van szó, nem lehet megoldani.

Érdekes, mert én is úgy kértem, hogy 50$ Add-on verseny, de aztán kiderült, hogy ez még sem az...hanem egy Freeroll és egy Buy-inos verseny keveréke.  :D

Miert bonyolitana a dolgot? tehat egy freeroll verseny lesz es barki beszallhat anelkul, hogy fizetne es elviszi a nyeremenyt amit mi visszaadnank esetleg a kozosbe? Szerintem ez igy nem normalis. Legjobb lenne ha rendes fizetos verseny lenne,mondjuk 50 dollar dijalappal amit a betsson szolgaltat a tobbit meg megkapna Milan ami a belepokbol jonne. Szerintem szerte a vilagbol biztos jo par ember jonne.

Úgy lehetne, hogy többen legyünk 20 főnél, ha minél többen jelentkeznek. Nem hiszem, hogy a póker a lényeg most, hanem minél több pénz gyűljön össze. Aki kicsit is tud pókerezni az jöjjön, hogy minél többen legyünk.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 03, 2009, 18:16:35
Miert bonyolitana a dolgot? tehat egy freeroll verseny lesz es barki beszallhat anelkul, hogy fizetne es elviszi a nyeremenyt amit mi visszaadnank esetleg a kozosbe? Szerintem ez igy nem normalis. Legjobb lenne ha rendes fizetos verseny lenne,mondjuk 50 dollar dijalappal amit a betsson szolgaltat a tobbit meg megkapna Milan ami a belepokbol jonne. Szerintem szerte a vilagbol biztos jo par ember jonne.
Az a baj, hogy a Betsson a befizetett belépőket nem tudja visszautalni nekünk, ezért kell a Moneybookerses befizetés. Tehát ticketet csak az kap a versenyre, aki befizet.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 03, 2009, 18:16:35
Miert bonyolitana a dolgot? tehat egy freeroll verseny lesz es barki beszallhat anelkul, hogy fizetne es elviszi a nyeremenyt amit mi visszaadnank esetleg a kozosbe? Szerintem ez igy nem normalis. Legjobb lenne ha rendes fizetos verseny lenne,mondjuk 50 dollar dijalappal amit a betsson szolgaltat a tobbit meg megkapna Milan ami a belepokbol jonne. Szerintem szerte a vilagbol biztos jo par ember jonne.

ab_aevo...a versenyre csak az lép be, aki kap tikketet...kifizeti valaki az 5 $-t, akkor kap egy belépőt...ha nem fizet, nem kap...s így nem is szerepelhet.

Találtunk egy alternatív megoldást az adományozásra. Aki nem rendelkezik Moneybookers-os számlával, az most banki átutalás által is elküldheti adományát.

Aki banki átutalás által adományoz az kap egy belépőt a December 12-ei Sportfogadas Charity Freeroll-ra, abban az esetben ha December 11, reggel 10 óráig ír nekem egy privátot amelyben elküldi a Betssonos azonosítónevét, s jelzi, hogy elvégezte a banki átutalást.

A banki átutalásra vonatkozó információkat itt lehet elolvasni:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3522.75.html

Előre is köszönjük.

jó ötlet és szép gesztus ez az egész :angel: Milan, ha csütörtökön küldöm a számládra a pénzt, mivel nekem is van MB számlám, nemtudom ez azonnal átmegy vagy kell neki pár óra esetleg nap...?! :beerchug: