Sportfogadas Charity Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: chriss87 Dátum december 06, 2009, 23:10:26
jó ötlet és szép gesztus ez az egész :angel: Milan, ha csütörtökön küldöm a számládra a pénzt, mivel nekem is van MB számlám, nemtudom ez azonnal átmegy vagy kell neki pár óra esetleg nap...?! :beerchug:


Elméletileg egyből átmegy... ;)

Idézetet írta: chriss87 Dátum december 06, 2009, 23:10:26
jó ötlet és szép gesztus ez az egész :angel: Milan, ha csütörtökön küldöm a számládra a pénzt, mivel nekem is van MB számlám, nemtudom ez azonnal átmegy vagy kell neki pár óra esetleg nap...?! :beerchug:


Moneybookersről moneybookersre az átutalás azonnali  :ok:

Már csak egy nap maradt, ameddig lejár a jelentkezési határidőpont a Sportfogadás Charity Freeroll-ra , ezért megkérek mindenkit, hogyha szeretne jelentkezni a versenyre akkor az tegye meg ebben az utolsó, 24 órában, s ne halassza...

A versenyre való belépés feltétele, hogy 5 dollárt küldjön Moneybookers-on keresztül a [email protected] címre, vagy banki átutalásal utaljon át minimum 5$-t, az alábbi bankszámlára:

Bankszámlaszám: 11600006-00000000-31594068
Nemzetközi bankszámlaszám: HU12 1160 0006 0000 0000 3159 4068
SWIFT Kód: GIBAHUHB
Számlatulajdonos neve: SOMODI ZSOLT
Bank neve: ERSTE BANK HUNGARY NYRT.
Bank címe: 1138 Budapest, Népfürdő u. 24-26.

Bármelyik megoldást válasszátok a megjegyzésbe írjátok oda, hogy: SPF Adomány és a fórumos felhasználóneveteket

Miután megtörtént az átutalás azután jelentsétek ezt nekem privát üzenetben, illetve adjátok meg a [bs]Betssonos[/bs] azonosítótokat.

A belépőket a versenyre pénteken fogjátok megkapni.  ;)

Szia Milan!

Megkérdezhetem, hogy eddig mennyien jelentkeztek?

Idézetet írta: gyurma79 Dátum december 09, 2009, 16:35:20
Szia Milan!

Megkérdezhetem, hogy eddig mennyien jelentkeztek?

6-on. A minimum 10 meg kell legyen, másképp nem lehet verseny.

Kicsit szomorú, hogy 6-an vagyunk eddig, pedig jó ötletnek tünt elsőre.

Idézetet írta: gyurma79 Dátum december 09, 2009, 16:56:09
Kicsit szomorú, hogy 6-an vagyunk eddig, pedig jó ötletnek tünt elsőre.

Remélem azért, hogy a minimum 10 csak meglesz.

Még három órátok van, hogy jelentkezzetek a szombati versenyre. Aki nem tette meg eddig az siessen.... ::)  ;)

Légyszi Milan, meg tudnád mondani, hogy hányan leszünk a versenyen? Előre is köszi.

Ilyen kevés a jelentkező?  Most nagyon szomorú vagyok  :'(

Mi van veletek? Játszani egyet azután fölajánlani a nyereményt ennyi az egész.

Én csak emiatt a verseny miatt töltöttem le újra a betsson póker kliensét.

Idézetet írta: gyurma79 Dátum december 09, 2009, 16:56:09
Kicsit szomorú, hogy 6-an vagyunk eddig, pedig jó ötletnek tünt elsőre.
Az ötlet másodikra, sőt harmadikra (és sorolhatnám tovább) is jónak tűnik, de..... Van itt egy kis "bibi". Zsebbe kell nyúlni! Cirka kb. 1000 forintot onnan elő kell venni! Na ez már sokaknak nem smakkol.  .... és miért van az, hogy én ezen egyáltalán nem lepődök meg? Nah, mindegy.
Hátha leszünk 10-en, legalább az az 50$ is lökne az amúgy igen csak siralmasan álló Karácsonyi Adomány egyenlegén.

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 11, 2009, 07:11:14
Az ötlet másodikra, sőt harmadikra (és sorolhatnám tovább) is jónak tűnik, de..... Van itt egy kis "bibi". Zsebbe kell nyúlni! Cirka kb. 1000 forintot onnan elő kell venni! Na ez már sokaknak nem smakkol.  .... és miért van az, hogy én ezen egyáltalán nem lepődök meg? Nah, mindegy.
Hátha leszünk 10-en, legalább az az 50$ is lökne az amúgy igen csak siralmasan álló Karácsonyi Adomány egyenlegén.

Engem például meglep, hogy 1000Ft ekkora összeg lenne a " magyar sportfogadó közösség krémjének " mérhetetlenül szomorú vagyok  :'(

Idézetet írta: gigazo Dátum december 11, 2009, 07:57:18
Engem például meglep, hogy 1000Ft ekkora összeg lenne a " magyar sportfogadó közösség krémjének " mérhetetlenül szomorú vagyok  :'(

Az idézőjelbe tett szöveget kétféleképpen lehet értelmezni:
1. Mint a sportfogadas.org krémje: ebben az esetben jogos a felvetés
2. Mint a magyar sportfogadók krémje: ezzel vitatkoznék, nem szeretnék megsérteni senkit, de ebből a fórumból 5-6, nagyon jó indulattal 10 fogadó férne be egy jó minőségű, zárt fórumba, persze csak magyar szinten, nemzetközi szinten talán senki.

Egyébként alapból az meglepő, hogy az az 1000Ft innen a fórumból bárkinek is nagy összeget jelent. Szerintem aki bármilyen formában sportfogad, legyen az 100-Ft-os tétekkel vagy akár 100.000-es nagyságrendű összegekkel, annak nem jelenthet problémát ez az 1000Ft, hiszen ha gondot okozna, akkor valószínűleg nem fogadna, ugyanis máshova is mehet az a pénz. Én személy szerint nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy a világ egyik legizgalmasabb hobbiját űzhetem. Srácok, örülni kéne, hogy a szerencsés emberek közé tartozunk (még akkor is, hogyha ezt néhány extrém szopó után nem hangoztatjuk) és legalább ilyenkor karácsonykor tenni valami a rászorulók érdekében.

Milan, Fiúk!

Én nem tudok indulni a versenyen, de befizetem a beugrót, ha még megoldható, sőt fizetek kettőt, hármat, ha más lehetőség nem lesz az adományozásra. Bocs, de nem nagyon figyeltem. Csak a versenyből befolyó összeg megy adományozásra, vagy e célra lesz külön akció hirdetve?

Üdv,

csacsa

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 11, 2009, 10:19:34
Milan, Fiúk!

Én nem tudok indulni a versenyen, de befizetem a beugrót, ha még megoldható, sőt fizetek kettőt, hármat, ha más lehetőség nem lesz az adományozásra. Bocs, de nem nagyon figyeltem. Csak a versenyből befolyó összeg megy adományozásra, vagy e célra lesz külön akció hirdetve?

Üdv,

csacsa


Nyilvan lesz mas lehetoseg is.
150-200ezer ft-ot emlegetett itt valaki osszesen nem ugy nez ki, h meglesz.
en  indulora szamitottam, de ugy nez ki annyi sem lesz meg.