Sportfogadas Charity Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A póker egy plusz dolognak lett kitalálva, ha nem tévedek, de nem vagyok benne biztos, ezért is kérdeztem azt, amit. A pókerre nem tudom előzetesen milyen igény volt, de az adományozással kapcsolatos hozzászólásokat pl. vissza lehet olvasni, hogy kik voltak azok akik örömmel adakoznak, össze lehet írni nagyon faszán a neveket, majd a listát kitenni egy topicba / mint ez itten-e /, és akitől érkezett lóvé oda lehet egy pipát tenni, akitől nem, de ígérte az látható lesz, és majd megbeszéli a kezelőorvosával, hogy mit kenjen magára "arcpír" ellen... 


Hát én nekem nyugodt a lelkiismeretem,mert én hétfön utalok
egy kis pénzt a megadott számlaszámra.És azért nem indulok a
versenyen mert nincs rá időm.Én szavatartó ember vagyok,nyugodtan
lehet csinálni listát.Lehet hogy én értettem rosszul de ez a számlaszám
marad a poker versenyen kivül is az adományozáshoz?

Gondoltam írok ide egy kis szívhez szóló történetet, de végül félig megírtam, aztán töröltem. Rájöttem közben arra, hogy ki vagyok én, hogy itt osszam az észt. Sokkal régebbi fórumtagoknak szóljak be? Nem tehetem. Aki nem ad szívből, annak hiába is beszél az ember.
Arra viszont tényleg meg szeretnék kérni mindenkit, hogy ha valamit jelent neki ez a fórum, és úgy érzi kapott valami pluszt ettől a közösségtől, akkor ideje viszonozni. És egy percig se felejtsd el, a pénzednek jobb helye lesz ott ahová kerül, mintha mondjuk egy külföldi székhelyű fogadóiroda kasszáját gyarapítanád egy-két átgondolatlan fogadással.
-Aki már adott elnézést kérek, azokhoz próbáltam szólni, akik eddig elfelejtették-

Kispöcörők egy idézetet engedjetek meg a végére:

"Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan."

...

Hogy félreértés ne legyen, annyit tudni kell, hogy ez a pókeres dolog csak egy mellékes valami, ami által gyűjteni akarunk.

Úgyhogy az adományozás megy tovább ezen kívül is.

Itt van a téma ahol megkaptok minden adatot, s a jelenlegi állást:

Karácsonyi Adományozás

December 18-án zárjuk le a kasszát. Persze aki azon a nap utal át pénzt, azt még szívesen elfogadjuk.  :great:

Aki még jelentkezni szeretne a versenyre az megteheti. Van még 1 órátok rá.

Meg kell legyen a 10 játékos, másképp sajnos nem indul a verseny.

Jelenleg 12 személy azonosítóját küldtem el, köztük az enyémet is.

Ha nem is tudtok részt venni a holnapi versenyen legalább regisztráljatok a versenyre, hogy legyen meg a minimum 10.

Előre is kösz.  :beerchug:

Felejtsétek amit fent írtam.... ;D

Ugyanis meghosszabítjuk a regisztrációt. Holnap 13 óráig még lehet jelentkezni a versenyre.

Tehát aki szeretne játszani, az küldje a belépő díjat valamelyik számlára, utána meg írjon nekem privátot a [bs]Betssonos[/bs] azonosítójával.

Két lehetőség közül lehet választani:

1. Moneybookers:

Utalj át 5$-t (3,5 €) a [email protected] -s Moneybookers számlára. Megjegyzésbe írd oda, hogy adomány, s a fórumos felhasználóneved.

2. Banki átutalás:

Utalj át minimum 5$-t (3,5€) a következő bankszámlára:

Bankszámlaszám: 11600006-00000000-31594068
Nemzetközi bankszámlaszám: HU12 1160 0006 0000 0000 3159 4068
SWIFT Kód: GIBAHUHB
Számlatulajdonos neve: SOMODI ZSOLT
Bank neve: ERSTE BANK HUNGARY NYRT.
Bank címe: 1138 Budapest, Népfürdő u. 24-26.

A megjegyzésbe írjátok oda: SPF Adomány (s esetleg írjátok oda a Sportfogadás.org-on használt felhasználóneveteket)

A verseny neve: Sportfogadas Charity
Jelentkezi lehet: Szombat, 16:30-tól

:great:

Regisztráció már nyitva, remélem összejön a 10 fő.

Regisztráljon mindenki akinek van jegye.   :cya:


Gratulálok Várda kollegának a győzelemhez!  :beerchug:

Köszönöm a gratulációt! Bár nem úgy indult a torna, de végül nyertem. A nyeremény lehívás után megy a Karácsonyi Adományozáshoz. 20$!

Gratulálok Várdának,

mire végeztem a gyerekfürdetéssel már végi is lett a versenynek...
Kérdés: mekkora a minimum kiutalás a betssonnál, mert a nyert 10 dezsőt beletenném a karácsonyi közös kasszába. Vagy előtte még forgassam meg?

Én is gratulálok Várdának! :ok:
Kívánom a 3 dolcsis expektes rebuyon is legyen ekkora szerencséd ;)

Az expektes versenyen valószínűleg nem adom meg az all-int 55-el.

Azt szeretnem kerdezni elindultam a versenyen?:D

Gratulálok Várda a győzelmedhez !  :great:

Az én nyereményem is megy a karácsonyi alapba ami plusz 5$  :ok: