Betfair lóverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!

Most tanulmányozom a "Frontline Lay system" nevű fogadási stratégiát a lóverseny fogadásnál. Ahogy látom 12 feltételt kell megvizsgálni és pontozni így a lovakat. Leegyszerűsítve: arra a lóra kell layelni, akinek minuszos vagy a legkisebb a pontja. A racingpost oldalán lévő statisztikákat használja a stratégia.
Kérdésem: Kipróbálta már ezt a stratot itt valaki, vagy hallottatok róla? Executor? esetleg? Ha van vkinek róla tapasztalata, szívesen olvasnám a véleményét.
Az ebook-ot pedig feltehetem valahová, ha van rá érdeklődés!

:cya:

Itt mindenre van érdeklődés vazzze  ::)  ;)

Idézetet írta: perkon Dátum október 29, 2010, 08:11:10
Üdv!

Most tanulmányozom a "Frontline Lay system" nevű fogadási stratégiát a lóverseny fogadásnál. Ahogy látom 12 feltételt kell megvizsgálni és pontozni így a lovakat. Leegyszerűsítve: arra a lóra kell layelni, akinek minuszos vagy a legkisebb a pontja. A racingpost oldalán lévő statisztikákat használja a stratégia.
Kérdésem: Kipróbálta már ezt a stratot itt valaki, vagy hallottatok róla? Executor? esetleg? Ha van vkinek róla tapasztalata, szívesen olvasnám a véleményét.
Az ebook-ot pedig feltehetem valahová, ha van rá érdeklődés!

:cya:

Szóval, Frontline Lay System (hevenyészett magyar fordítás):

Szűrők:

1. Top 4 ló legyen és max. 5/1 vagyis 6.0 oddsa legyen.

2. Favorit ló +2 pont. Második favorit +1 pont. Első 2 favoriton kívüli ló -1 pont.

3. Ha az elmúlt 5 napban versenyzett +1 pont. Ha nem, -1 pont.

4. Ha megnyerte legutóbbi 3 versenyét +2 pont. Ha nem, -1 pont.

5. Ha már nyert ezen a borításon +2 pont. Ha már nyert hasonló borításon, +1 pont. Ha nem nyert ezen/hasonló borításon -2 pont.

6. Ha már nyert ezen a versenyen (course) +2 pont. Ha már volt második ezen a versenyen +1 pont. Ha egyik sem, -2 pont.

7. Ha már nyert ezen a távolságon +3 pont, ha már volt második ezen a távolságon +1 pont. Ha egyik sem, -2 pont.

8. Ha már nyert ebben vagy magasabb osztályban (class) +2 pont, ha volt már második ebben vagy magasabb osztályban +1 pont. Ha egyik sem, -2 pont.

9. Ha a ló "postdata pick" racing post szerint, +2 pont. Ha nem 0 pont.

10. Racing post tipp: Ha a lóra 70% felett tippelnek +3 pont, ha 40-70% között +2 pont, 30-40% között -1 pont, 30% alatt -2 pont.

11. Racing post stat: Ha a trénernek 20% feletti strike rate-je van +2 pont, ha 20% alatt -1 pont.

12. Racing post stat: Zsoké 15% feletti strike rate +2 pont, 15% alatt -1 pont.

Összeadjuk a kapott pontokat a +3 pont feletti lovakkal nem foglalkozunk, ami maradt lay.

Szóval semmi újdonság, csak végigmegyünk a 12 szűrőn, pontozunk, aztán lay.
Racing Poston megtalálunk hozzá mindent...bár én ott nem vagyok member, úgyhogy a tipp szekciót nem nagyon tudtam felhasználni.

Tudom statisztika alapú, de végül is ezeken kell végigmenni, ha képbe akarunk kerülni a lovakkal kapcsolatban....

Remélem hasznos lesz!  :cya:



Milyen eredménnyel használod? Mennyi ideje?
ja és kösz hogy betetted  :ok:


Idézetet írta: perkon Dátum november 11, 2010, 18:33:36
Szóval, Frontline Lay System (hevenyészett magyar fordítás):

Szűrők:

1. Top 4 ló legyen és max. 5/1 vagyis 6.0 oddsa legyen.

2. Favorit ló +2 pont. Második favorit +1 pont. Első 2 favoriton kívüli ló -1 pont.

3. Ha az elmúlt 5 napban versenyzett +1 pont. Ha nem, -1 pont.

4. Ha megnyerte legutóbbi 3 versenyét +2 pont. Ha nem, -1 pont.

5. Ha már nyert ezen a borításon +2 pont. Ha már nyert hasonló borításon, +1 pont. Ha nem nyert ezen/hasonló borításon -2 pont.

6. Ha már nyert ezen a versenyen (course) +2 pont. Ha már volt második ezen a versenyen +1 pont. Ha egyik sem, -2 pont.

7. Ha már nyert ezen a távolságon +3 pont, ha már volt második ezen a távolságon +1 pont. Ha egyik sem, -2 pont.

8. Ha már nyert ebben vagy magasabb osztályban (class) +2 pont, ha volt már második ebben vagy magasabb osztályban +1 pont. Ha egyik sem, -2 pont.

9. Ha a ló "postdata pick" racing post szerint, +2 pont. Ha nem 0 pont.

10. Racing post tipp: Ha a lóra 70% felett tippelnek +3 pont, ha 40-70% között +2 pont, 30-40% között -1 pont, 30% alatt -2 pont.

11. Racing post stat: Ha a trénernek 20% feletti strike rate-je van +2 pont, ha 20% alatt -1 pont.

12. Racing post stat: Zsoké 15% feletti strike rate +2 pont, 15% alatt -1 pont.

Összeadjuk a kapott pontokat a +3 pont feletti lovakkal nem foglalkozunk, ami maradt lay.

Szóval semmi újdonság, csak végigmegyünk a 12 szűrőn, pontozunk, aztán lay.
Racing Poston megtalálunk hozzá mindent...bár én ott nem vagyok member, úgyhogy a tipp szekciót nem nagyon tudtam felhasználni.

Tudom statisztika alapú, de végül is ezeken kell végigmenni, ha képbe akarunk kerülni a lovakkal kapcsolatban....

Remélem hasznos lesz!  :cya:




Sajnos idő hiányában még csak most kezdtem el tesztelni, és mint mondtam, a 12-ből kb 9-10-et tudtam figyelembe venni, mert Racingpost-on "postdata pick", meg ilyeneket nem tudtam megnézni. Amúgy kb. 5-6 layelés volt eddig, és jött minden. Szerintem visszafelé is le lehetne tesztelni, meg kell próbálni. a 12 szűrőn végigmenni egy verseny kapcsán nekem kb. 30 percet igénybe vesz, főként hétvégén tudnék ezzel foglalkozni.

:cya:

Kösz a választ,majd számolj be az eredményekről ha van kedved
sok sikert   :ok: :cya:

Idézetet írta: perkon Dátum november 12, 2010, 09:03:07
Sajnos idő hiányában még csak most kezdtem el tesztelni, és mint mondtam, a 12-ből kb 9-10-et tudtam figyelembe venni, mert Racingpost-on "postdata pick", meg ilyeneket nem tudtam megnézni. Amúgy kb. 5-6 layelés volt eddig, és jött minden. Szerintem visszafelé is le lehetne tesztelni, meg kell próbálni. a 12 szűrőn végigmenni egy verseny kapcsán nekem kb. 30 percet igénybe vesz, főként hétvégén tudnék ezzel foglalkozni.

:cya:

1)A lóversenyeknél  két sor szám van a lovak neve elött. Mit jelentenek ezek, a lovakon szereplő szám melyik, a zárójelben levő, vagy a másik.

2)Honnan lehet tudni a hogy a befutó helyekre hány ló nyertes? 1-2-3 -4?

3) hol lehet a futamok eredményeit megnézni?

Idézetet írta: prcsaba Dátum december 21, 2010, 10:22:55
1)A lóversenyeknél  két sor szám van a lovak neve elött. Mit jelentenek ezek, a lovakon szereplő szám melyik, a zárójelben levő, vagy a másik.

2)Honnan lehet tudni a hogy a befutó helyekre hány ló nyertes? 1-2-3 -4?

3) hol lehet a futamok eredményeit megnézni?

szia.

Csak a 2. 3.-ra tudok válaszolni.

2.: ha a betfair oldalon rámész a rules fülre, akkor ott kiírja, hogy mennyi a dijazottak száma.


3.: ha Geek tool-st használsz az azonnal tölti a quick result fül alatt. Ha nem, akkor a googlebe beütöd, hogy horse racing result, és adni fog több eredményt is.

remélem tudtam segítteni.

Idézetet írta: dagadt Dátum december 21, 2010, 16:28:52
szia.

Csak a 2. 3.-ra tudok válaszolni.

2.: ha a betfair oldalon rámész a rules fülre, akkor ott kiírja, hogy mennyi a dijazottak száma.


3.: ha Geek tool-st használsz az azonnal tölti a quick result fül alatt. Ha nem, akkor a googlebe beütöd, hogy horse racing result, és adni fog több eredményt is.

remélem tudtam segítteni.

Az első szám a ló száma, amivel fut (dressz, vagy mittudomén..), a második a box szám, ahonnan startol.
A timeform.com, a racingpost.co.uk és a attheraces.com oldalakon a quick result alatt meg tudod nézni. Ezek bőven elegek.
De ha geeks toy-t használsz, vagy böngészőn frissítgeted sűrűn a futam alatt, akkor, ahol "kiürül" a back oldal (kék színű), akkor az a ló nyert. Ez elég gyors eredményközlő, bár a többi helyezett nem annyira olvasható. Ezzel viszont lehet gond, mert ha célfotó van, mehet tovább a piac....

#24 december 22, 2010, 17:21:29, prcsaba
Idézetet írta: dagadt Dátum december 21, 2010, 16:28:52
szia.

Csak a 2. 3.-ra tudok válaszolni.

2.: ha a betfair oldalon rámész a rules fülre, akkor ott kiírja, hogy mennyi a dijazottak száma.


3.: ha Geek tool-st használsz az azonnal tölti a quick result fül alatt. Ha nem, akkor a googlebe beütöd, hogy horse racing result, és adni fog több eredményt is.

remélem tudtam segítteni.

Nem találom sem a "rules" fület sem a quick result et sajnos.


Szeretnék néhány tanácsot kapni a Lóversennyel kapcsolatban:
1 befutásra, vagy helyezésre érdemesebb fogadni?
2 Live ban jobb , vagy a verseny kezdete előbb megtenni a tétet?
3 a favoritok mennyire favoritok, vagyis érdemes-e a favoritokra, vagy ellenük jobb fogani?

1. gyoztesre inkabb, nem helyezesre
2. előbb
3. nemtudok válaszolni kéremkapcsoljaki :D

sziasztok

találtam 2 videót   http://www.screencast.com/users/BetfairEducation

menyire lehetnek nyereségesek hosszútávon?

Idézetet írta: prcsaba Dátum január 16, 2011, 10:39:00
Szeretnék néhány tanácsot kapni a Lóversennyel kapcsolatban:
1 befutásra, vagy helyezésre érdemesebb fogadni?
2 Live ban jobb , vagy a verseny kezdete előbb megtenni a tétet?
3 a favoritok mennyire favoritok, vagyis érdemes-e a favoritokra, vagy ellenük jobb fogani?

Ez eléggé "lutris" kérdés...
Harvyynak igaza van, azt hiszem a fórum ennél sokkal összetettebb dolgokat elemez, minthogy olyen egyszerű lenne válaszolni.
Kinek a pap, kinek a papné. Mit szeretnél, milyen pénzügyi stratot válalsz? Ezeket megfontolva lehet válaszolni. (pl. az első kérdésed)

2. Lehet tradelni is vele, ha már ott tudsz ülni a gép előtt, miközben megy a futam. Át kell gondolni.(Ehhez tudok egy sztorit: volt olyan "gambler", aki egyenes(!) előben nézte a futamot és akkor rakta meg a győztest, amikor pár-párszáz méterrel a cél előtt tuti volt.Ilyenkor, ha jól emlékszem 1.01-1.5 odds között is le tudta lefogadni. Aztán sok kicsi, sokra ment.

3. A favoritokra szerintem nem lehet hosszútávon stratégiát alapozni, de persze nem kizárandó. (ötletek jöhetnek)
Sem back, sem lay oldalon. Teljesen változó.
Viszont be lehet próbálkozni a second favorit layelésével, csináltam párszor pár napos statisztikát a timeform.com segítségével (laying staring price-szal),
lehet benne valami.Sőt! Persze ehhez hosszabb időtartam elemzése kell, azt én még nem vállaltam.


Idézetet írta: beat Dátum január 18, 2011, 11:25:20
sziasztok

találtam 2 videót   http://www.screencast.com/users/BetfairEducation

menyire lehetnek nyereségesek hosszútávon?


Azt hiszem, hogy ahhoz hogy nyereségesek legyenek, kiegyensúlyozott lell legyen a futam. Ha a favorit "meglép" és nincs konkurensse, akkor nem fog egy másik odsz lecsökkeni kellöképpen hogy a másik  lay is bejöjjön.

De azt hiszem vannak itt "profik" akik véleményezhetik ezeket a stratokat.
Mindenképp köszi..