Betfair lóverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: söprű Dátum január 13, 2012, 10:04:35
Hurdle-ben csak azonos tipusú és alacsonyabb akadályokat kell átugrani, a chase több tapasztalatot igényel, magasabb kerítések, vizesárkok, és egyéb akadályok színesítik. Idősebb, tapasztaltabb lovaknak van "kitalálva". Általában ahogy öregszenek a versenylovak úgy képzik át őket flatről hurdle-re, majd chase-re.

Nem is jártam erre, köszi a segítséget! Közben amúgy kitapasztaltam a sok futam alatt, bár az pl. még nem világos hogy amikor írják, hogy Chase (3)" akkor a zárójelben lévő szám mire utal? Talán a futam erőssége?

Van egy olyan nevezetű sorozat, hogy "Luck", ez lóversenyzésről, lóverseny fogadásról szól. Úgy fogadtak benne, hogy egy futamon belül több lóra. Most épp Kemprtonban vannak futamok és egy ilyet találtam...

Selections:

17:35 - 4, 5
18:05 - 9
18:35 - 2, 3, 4
19:05 - 1, 5
19:35 - 5, 9
20:05 - 11
Total = 24 Lines

Ezeket tippelte a csávó. Ilyet hogy lehet tenni? mert én eddig csak helyre vagy győztesre fogadtam, de egy hasonlót azért bevállalnék.

Valai írja már meg legyen szíves,hogy miket jelentenek a Market activityben a szakszavak?
A lóversenynél érdekelne,amikor behozzuk a grafikonos részt.Ilyenek vannak benne,hogy,pl:
reduction factor
-price
-volume stb.
Leírná valaki?
Nagyon Köszönöm!

Idézetet írta: mikisun Dátum szeptember 03, 2012, 19:06:32
Valai írja már meg legyen szíves,hogy miket jelentenek a Market activityben a szakszavak?
A lóversenynél érdekelne,amikor behozzuk a grafikonos részt.Ilyenek vannak benne,hogy,pl:
reduction factor
-price
-volume stb.
Leírná valaki?
Nagyon Köszönöm!

Reduction factor: A ló esélyességének %-os kifejezése. Ha a lovat kiveszik, mennyivel csökken a többi ló oddsa.
Price: az odds...
Volume: volumen, a tradelt pénz mennyisége

Kedves Fórumozók!

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni, lóverseny fogadás témájában.
A kérdésem, hogy tote rendszerű fogadásnál bwinen a verseny kezdetekor megállapított szorzóval kapom a nyereményt, vagy teljesen más összeg lesz?
Gondolom utóbbi, mivel ugye nyereményalap mínusz pályaköltség stb. Viszont akkor nem értem a szorzókat mert ha nem a szorzó szerint kapom a nyereményt, akkor minek a szorzó ? :)
Tudom, gagyi a kérdés, de tote rendszerben nem fogadtam még ezért érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv. Az lenne a kérdésem hogy pl a lóversenyeknél amikor fogadok...Miért van az, hogy én pl 10 eurot akarok betenni vagy 20eurot stb. pl. back-re. És a betfair csak pl 4.3 eurot tesz be nekem, vagy 2.11 vagy 5.6 stb..Úgymond szétbontja a téteket. Ha én pl 150 eurot akarok betenni egyből, akkor azt hogyan lehetne? Mert így sokszor van úgy hogy 2-3eurokat teszekbe sokszor egymás után ahhoz hogy normálisan betegye a téteket, és ne összevissza. Várom észrevételeiteket. Kösz! :)

Üdv. Az lenne a kérdésem hogy pl lóversenynél amikor tétet akarok betenni egy lóra pl backra (to be placed, fogadás helyre), pl 100 eurot vagy 20 eurot stb. akkor miért van az hogy csak sokszor így teszi be pl, hogy csak 4.5 vagy 3.4 vagy 7.33 eurot stb. és nem pedig egyből a beírt tétet az adott oddsra? Így sokszor apránként kell betennem pl 2 eurokat sokszor sajna mert ha egyből próbálom szétbontja úgymond. Várom észrevételeiteket. Köszi :)

van az adott odson elég pénz az ellenfogadoktol vagy csak ugy random beteszed?

Idézetet írta: cserzsojoe Dátum december 09, 2009, 17:50:58
Üdv
A lóversenynél egy versenyre általában kétféle fogadási lehetőség van megadva.Tudja valaki mi a különbség?Köszi a választ

Idézetet írta: lsdave Dátum szeptember 28, 2012, 16:54:33
Kedves Fórumozók!

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni, lóverseny fogadás témájában.
A kérdésem, hogy tote rendszerű fogadásnál bwinen a verseny kezdetekor megállapított szorzóval kapom a nyereményt, vagy teljesen más összeg lesz?
Gondolom utóbbi, mivel ugye nyereményalap mínusz pályaköltség stb. Viszont akkor nem értem a szorzókat mert ha nem a szorzó szerint kapom a nyereményt, akkor minek a szorzó ? :)
Tudom, gagyi a kérdés, de tote rendszerben nem fogadtam még ezért érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm!

A tote az összes feltett tétből eredő nyereményalapot osztja szét, a tote odds pedig a nyereményalapból az aktuálisan a lóra eső részt mutatja meg, ez később természetesen változhat.

Idézetet írta: qwerter1988 Dátum november 17, 2012, 08:28:44


Győztesre vagy helyezésre (indulók számától függően az első két vagy három hely) tudsz fogadni.

NE írd már be mindenhova légyszives.

Szia! Miért?!Azért tettem,mert "több szem többet lát" alapon,úgy gondolom,hogy nem mindenki,megy be mindegyik topic-ba! Talán elveszem a helyet előled???
Üdv.

Felfedezo, írok neked egy privátot, én milyen stratégiával űzöm most a lóverseny fogadást. Írtad, hogy óriási önuralommal rendelkezel, ez kelleni is fog majd. :) Remélem tudok neked segíteni.

Sziasztok!

Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném, ugyanis nem értem, hogy a mellékelt képen mi történt. Ment a futam, két lóra fogadtam, mint ahogy az látszik is, aztán hirtelen felfüggesztették. Vége tuti nem lett hiszen akkor látnánk a sok beígért 1000-es back-eket, de itt még javában futottak a lovak. Azóta fél óra eltelt, és semmi. A tétek természetesen levonva, ha vesztettem semmi gond, csak szeretném tudni az okát. Sajnos az összes ló nem látszik a képen, de mondom, ha vége lett volna, akkor az nem így nézne ki. Valaki tud segíteni? Mellékelve az említett kép. Köszönöm előre is!

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy PLACE marketen lehet GREEN-elni? mert nekem valahogy nem sikerült. vagy nem jelezte jól a BetAngel?
Válaszokat előre is köszi.
Üdvw.