Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2 kérdésem lenne, persze mindkettő teniszre vonatkozik, ezzel van a legtöbb gond ;)

1. Amely mecs már elkezdődött, de félbeszakadt lehet e töröltetni?

2. Amely meccs már elkezdődött, de félbeszakadt lehet e rá tippelni még?

Erre való szabályzatot sehol se találok!

Kényes helyzet, de magyarázom (legalábbis eddig így oldottuk meg):

1. Amely meccs elkezdődött, de félbeszakadt az jelenleg függőként szerepel, s amikor befejezik a meccset, akkor feldolgozzuk a tippet

2. Amely meccs már elkezdődött arra már nem lehet tippelni.


Más: Hamarosan egy szavazást indítok a tippjátékkal kapcsolatban, pontosabban a tenisz meccsekre vonatkozóan.

A Téves tippek témában indítottam egy szavazást amely a feladott teniszmeccsekre vonatkozik.

Szavazzatok!

Bizony vannak tippelők, akik elég sokat tippelnek teniszre, s a második variánst választanák.

Én felhoztam a témát, hogy lássam mindenkinek mi a véleménye, s ha szükséges akkor módosítsunk a szabályzaton.

Sokaknak furcsa, hogy egy feladott meccsre 0 pont jár,s nem vesztesként vagy nyertesként van elkönyvelve.

Én inkább már hozzá se szólok, hol a többi lehetőség, hogy feladott mecs után töröltetik a mérkőzést és ujat lehet, lehetett tenni hejette stb stb stb...
Ma nincs kedvem vitatkozni, majd eldöntik a többiek mi legyen!

Idézetet írta: adaifiu Dátum január 20, 2010, 17:23:10
Én inkább már hozzá se szólok, hol a többi lehetőség, hogy feladott mecs után töröltetik a mérkőzést és ujat lehet, lehetett tenni hejette stb stb stb...
Ma nincs kedvem vitatkozni, majd eldöntik a többiek mi legyen!

A többire nem akarok szavazást, azt majd én döntöm el, viszont erre kíváncsi voltam, hogy kinek mi a véleménye...

Ha egy versenyző felad egy meccset, azzal el is veszíti. Tiszta sor. Úgy lenne korrekt, hogy ennek megfelelően értékeljék a rá, ill. ellene tett fogadásokat mindenhol (vesztesként, ill. nyertesként).

Idézetet írta: benson Dátum január 20, 2010, 18:54:28
Ha egy versenyző felad egy meccset, azzal el is veszíti. Tiszta sor. Úgy lenne korrekt, hogy ennek megfelelően értékeljék a rá, ill. ellene tett fogadásokat mindenhol (vesztesként, ill. nyertesként).

Tippjátékban jelenlegi szavazás alapján ez X ! ;D

Elkészítettem a Tippjáték új szabályzatát, amit Februártól alkalmazunk. Nézzétek át, s ha van ötletetek, hogy hol lehet módosítani akkor azt írjátok le.

Ami nagyobb változás:

- feladott teniszmeccsnél vesztes tippként dolgozzuk fel azon tippeket amelyek a mérkőzést feladó játékosra vonatkoztak, illetve nyertes tippként az ellenfélre feltett tippeket (de ez csak 12-es típusú tippeknél, a többieknél 0 pont jár)
- ha egy játékos még a kezdés előtt visszalép, akkor 0 pont jár az illető tippre
- ha egy mérkőzést elhalasztanak, akkor 0 pont jár az illető tippre, s nem lehet kicserélni
- megtett tippet nem lehet kicserélni (push tippeket sem)
- töröltem azt a pontot miszerint az Amerikában zajló sportágaknál két dátum között lehetett választani (pl. ha egy mérkőzést Január 28-án, éjjel 2-kor játsszanak le, akkor azt már nem lehet betenni Január 27-ei tippnek, hanem csak 28-ai tippként)
- Februártól csak az Expekt és az Unibet ajánlatából lehet választani, mivel ők a tippjáték szponzorai
- továbbra is tilos az oddsokat, az oddsösszehasonlító oldalakról venni
- ha téves adatokat adtok meg, akkor egy elsődleges figyelmeztetés után ki lesztek zárva az aktuális hónap tippjátékából


Hát most ez jutott eszembe...lehet, hogy még hoztam változást (most nem ugrik be más  :D ), de a biztonság kedvéért olvassátok el:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3755.msg116951.html#msg116951

Számomra ez tökéletes !

A mai naptól érvénybe lépet az új Tippjáték Szabályzat.

Minden résztvevőnek ajánlom, hogy olvassa el, hogy az elkövetkezendőkben ne legyenek problémák.

Itt találod az új szabályzatot:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2675.0.html

Ha előző hónapban a kezdő tippjátékban szerepeltem akkor most már a haladóban kell szerepelnem? Csak mert nem enged tippelni amidig nem töltöm ki az unibetes azonositómat.

Mivel megvolt a minimum 25 hozzászólásod a fórumon, ezért a februári tippjátékban a haladóknál szerepelhetsz, ehhez pedig szükséged van egy Unibetes számlára.

De ha maradni szeretnék a kezdő tippjátékban? Kötelezően kell a haladóknál szerepelnem?

Idézetet írta: gadamka88 Dátum február 01, 2010, 16:13:37
De ha maradni szeretnék a kezdő tippjátékban? Kötelezően kell a haladóknál szerepelnem?

Igen, ha a tippjátékban szeretnél játszani akkor a haladóban kell szerepelned.