Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Februárban ne irj 25 hozzászolást!

Igen, ez is egy megoldás...hogyha neked erre van szükséged... :D

Üdv Mindenkinek!

Szenvedélyes  sportfogadó vagyok hosszú ideje.  A fogadások mellett szeretem a tippjátékokat is. Jelenleg is játszok több fronton. Időről időre visszanézek erre az oldalra is. Szeretnék itt is részt venni játékban, hisz minden adott. Az UNIBET-en játszok évek óta, naponta több fogadást teszek. (korábban Expekt-es voltam). Szóval minden adott, azonban egy probléma miatt nem játszottam itt eddig, ill. ezzel együtt nem is látogatom az oldalt, pedig lenne kedvem hozzá.

Tehát:a játék egyik feltétele, hogy fogadásom igazolandó, arról egy képet kell feltenni valahová, valakinek. Csakhogy a fogadószelvényen rajta van a felhasználónevem, azonosító számom, fogadószámla összegem,talán a belépőkód nem olvasható. Ezt tegyem nyilvánosság elé? Bizonyára lenne erre biztonságosabb megoldás is, (pl. elegendő lenne csak nyeremény esetén, annak kifizetése előtt bekérni -korlátozottabban, diszkrétebben- az adatokat, hisz az EXPEKT-nek, UNIBET-nek az úgyis megvan.)

Rosszul látom?

Idézetet írta: Timanid Dátum február 09, 2010, 21:47:43
Üdv Mindenkinek!

Szenvedélyes  sportfogadó vagyok hosszú ideje.  A fogadások mellett szeretem a tippjátékokat is. Jelenleg is játszok több fronton. Időről időre visszanézek erre az oldalra is. Szeretnék itt is részt venni játékban, hisz minden adott. Az UNIBET-en játszok évek óta, naponta több fogadást teszek. (korábban Expekt-es voltam). Szóval minden adott, azonban egy probléma miatt nem játszottam itt eddig, ill. ezzel együtt nem is látogatom az oldalt, pedig lenne kedvem hozzá.

Tehát:a játék egyik feltétele, hogy fogadásom igazolandó, arról egy képet kell feltenni valahová, valakinek. Csakhogy a fogadószelvényen rajta van a felhasználónevem, azonosító számom, fogadószámla összegem,talán a belépőkód nem olvasható. Ezt tegyem nyilvánosság elé? Bizonyára lenne erre biztonságosabb megoldás is, (pl. elegendő lenne csak nyeremény esetén, annak kifizetése előtt bekérni -korlátozottabban, diszkrétebben- az adatokat, hisz az EXPEKT-nek, UNIBET-nek az úgyis megvan.)

Rosszul látom?

Szerintem alaptalan az aggodalmad.
1. Ezek mind olyan adatok, amikkel nem lehet visszaélni, hiszen mire menne vele bárki is, aki megszerzi pl. a felhasználónevedet, ha nem tudja a jelszavad?
2. A feltöltött képeket csak az adminok látják, a többi felhasználó nem, Milanékban pedig megbízhatsz. Az azonosítókra a nyeremények átvétele miatt van szükség, szerintem az egyenlegedet nyugodtan kitakarhatod, ha ez megnyugtat.

Timanid, biztosítlak, hogy a feltöltött képet csak én látom, meg vmlinuz. Tehát rajtunk kívül más nem tudja megnézni.

A fogadóirodák egyik követelménye, hogy legalább 1 fogadást tegyen a nyertes, máskülönben nincs nyeremény. Valójában az irodák tudják, hogy ki fogadott, s ki nem, de gondolj csak bele...legalább 1-2 nap eltelne azzal, hogy küldözgetném a leveleket az Unibetnek, vagy az Expektnek, hogy itt az azonosító, vajon ez jó..." áá nem, nem tett fogadást", "ok, akkor küldök másikat"...szóval ez egyszerűen fejetlenség lenne.

Amúgy a feltöltött képen simán törölheted az egyenleged összegét, arra nem vagyunk kíváncsiak, csak arra, hogyha tettél-e fogadást, vagy sem.

Kösz a választ, végülis így oké. Most éppen az UNIBET-nél vagyok amíg megint el nem vesztem a befizetésemet addig maradok is, tehát a kezdő játék almás, a haladóhoz pedig inkább előbb figyelem az oldalt. Egyébként (még)nincs sok takargatnivalóm, a számlaegyenlegem valahogy mindig csökken, nem pedig emelkedik...   ;) 

néhány évtizede...   :D

Ismerkedem a játékkal. A hétvégén tippeltem néhány meccsre, köztük a Xerez-Real Madridra.:

Spanyolország Primera Division   Xerez - Real Madrid   1X2 / 1 @ 1.25   10   Timanid   2010/02/13   
Iroda: Expekt
ID: 24863
Sportág: Futball
Állapot: elvesztett (-10 pont)
Beküldve: 2010/02/13 17:31 CET

idézet a szabályokból: ..."a nyereményszorzó valós kell, hogy legyen, ellentétes esetben töröljük a tippet."

Nyilvánvaló, hogy az általam megadott nyereményszorzó (1,25) nem valós (fordított), a rendszer mégis elvette a tét-et (10 egység) ahelyett, hogy a versenyszabályzat szerint törölte volna a tippet.

Rosszul értelmezem a szabályokat?

Idézetet írta: Timanid Dátum február 15, 2010, 20:02:53
Ismerkedem a játékkal. A hétvégén tippeltem néhány meccsre, köztük a Xerez-Real Madridra.:

Spanyolország Primera Division   Xerez - Real Madrid   1X2 / 1 @ 1.25   10   Timanid   2010/02/13   
Iroda: Expekt
ID: 24863
Sportág: Futball
Állapot: elvesztett (-10 pont)
Beküldve: 2010/02/13 17:31 CET

idézet a szabályokból: ..."a nyereményszorzó valós kell, hogy legyen, ellentétes esetben töröljük a tippet."

Nyilvánvaló, hogy az általam megadott nyereményszorzó (1,25) nem valós (fordított), a rendszer mégis elvette a tét-et (10 egység) ahelyett, hogy a versenyszabályzat szerint törölte volna a tippet.

Rosszul értelmezem a szabályokat?

Nem értelmezed rosszul a szabályokat, csak én tévedtem a feldolgozásnál.

Kösz, ez gyors reagálás volt!

üdv:Timanid

Komolyan, ilyen pillanatokban csak  :o :o :o nagyokat.

Egyesek azt gondolják, hogy én csak úgy viccből írtam le a szabályzatot, s az nem vonatkozik mindenkire.

Tisztelt Chelsea1994 és társai, elolvastátok valaha a tippjáték szabályzatát??

A tegnapi 5 tippedből "csak" 4 tipp szólt ugyanarra a mérkőzésre. Maradjon köztünk, de azért már az ötödik tippként is betehetted volna a Manchester Utd. - West Ham meccset.

Ez a mondat mégis nektek mit jelent?

"Egy mérkőzésre, vagy sporteseményre csak egy tippet adhatsz (nem tippelhetsz arra, hogy egy mérkőzésen a Barcelona nyer, s egy másik tippeden, hogy a Barcelona mérkőzésén több, mint 2 gól születik vagy hasonlók)."

Idézetet írta: Milan Dátum február 24, 2010, 09:43:15
Komolyan, ilyen pillanatokban csak  :o :o :o nagyokat.

Egyesek azt gondolják, hogy én csak úgy viccből írtam le a szabályzatot, s az nem vonatkozik mindenkire.

Tisztelt Chelsea1994 és társai, elolvastátok valaha a tippjáték szabályzatát??

A tegnapi 5 tippedből "csak" 4 tipp szólt ugyanarra a mérkőzésre. Maradjon köztünk, de azért már az ötödik tippként is betehetted volna a Manchester Utd. - West Ham meccset.

Ez a mondat mégis nektek mit jelent?

"Egy mérkőzésre, vagy sporteseményre csak egy tippet adhatsz (nem tippelhetsz arra, hogy egy mérkőzésen a Barcelona nyer, s egy másik tippeden, hogy a Barcelona mérkőzésén több, mint 2 gól születik vagy hasonlók)."

Ebbe csak az a poén, hogy ezt a mai Chealsea meccsre is sikerült megcsinálnia, és ráadásul egyik se jött be :great:

ha az első helyen lévő felhasználó kizárásra kerül akkor automatikusan tolódik felfelé a toplista ?

Idézetet írta: amarijjo Dátum március 01, 2010, 11:55:03
ha az első helyen lévő felhasználó kizárásra kerül akkor automatikusan tolódik felfelé a toplista ?

Igen.

Ettől a hónaptól privát üzenetben fogom értesíteni azon játékosokat akik a fekete listára kerültek, hogy legyenek óvatosabbak.

;)

általában mikor kerül kifizetésre a pénz?