Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Februári Tippjáték - Információ!


Februári játékra vonatkozó szabály:

"A kapott bónusz összege nem lehet magasabb, mint az általad az elmúlt 30 napban feltöltött összeg."

Üdv!
Nekem speciel nagyon tetszik ez a fajta tippjáték és teljes mértékben megértem, hogy BC feltöltéshez köti a bónusz jóváírását, ám ha valaki (Én) ezt nem teljesíti attól még tippelhet a játékban és jól érezheti magát nyeremény nélkül is! Apropó, ha valami kegyetlen móka folytán megnyerném a tippjátékot akkor gondolom egy Nyertél felirat után a 0 Ft összeg lesz? Van valamilyen szankció azok ellen akik 15.éig nem kötnek fogadást az irodáknál? Mit nyerhet az ilyen ember? Nem kötekedés, mert ha csak szórakozásból lehetne fogadni én azt is csinálnám. Egyszerűen szeretem figyelemmel követni a mérkőzéseket úgy, hogy tippelek rájuk! Előre is köszönöm a választ!

Idézetet írta: Jeason Dátum február 15, 2014, 03:34:25
Üdv!
Nekem speciel nagyon tetszik ez a fajta tippjáték és teljes mértékben megértem, hogy BC feltöltéshez köti a bónusz jóváírását, ám ha valaki (Én) ezt nem teljesíti attól még tippelhet a játékban és jól érezheti magát nyeremény nélkül is! Apropó, ha valami kegyetlen móka folytán megnyerném a tippjátékot akkor gondolom egy Nyertél felirat után a 0 Ft összeg lesz? Van valamilyen szankció azok ellen akik 15.éig nem kötnek fogadást az irodáknál? Mit nyerhet az ilyen ember? Nem kötekedés, mert ha csak szórakozásból lehetne fogadni én azt is csinálnám. Egyszerűen szeretem figyelemmel követni a mérkőzéseket úgy, hogy tippelek rájuk! Előre is köszönöm a választ!

A kérdéseset meg is válaszoltad: "ám ha valaki (Én) ezt nem teljesíti attól még tippelhet a játékban és jól érezheti magát nyeremény nélkül is!"

Nincs szankció, nyugodtan játszhatsz.

Itt megtalálsz mindent: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9821.0.html

Üdv,

csacsa

Pontosítás:

A Betclices bónusz feltételei: igénylés előtt 6x kell megforgatni, minimum 2.00-ás szorzón.

Üdv!
A tippjátékban a pontszámok és a tipp beküldésekor kiírt várható eredmény hogyan kerül elszámolásra? Érthetőbben, ha vany egy 1.50-es tipp amit 10 egységgel teszünk meg és a várható eredmény 15 egység, akkor a tipp lezárásakor (amennyiben helyes) ez kerül bevezetésre a pontszámok közé? Ha rossz a tipp akkor pedig a mindenkori pontszámból kerül levonásra a 10 egység? Csak a tisztánlátás miatt kérdezem.

1.50 -es tippnél 10 tétre 5.00 pontot kapsz, 2.50 -es tippnél jár 15.00 pont. Rontott tippnél a tét kerül levonásra.

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 23, 2014, 18:47:33
1.50 -es tippnél 10 tétre 5.00 pontot kapsz, 2.50 -es tippnél jár 15.00 pont. Rontott tippnél a tét kerül levonásra.
Igazad van rosszul számoltam. Köszönöm az infót!

Kevesebb, mint 2 nap maradt hátra...

Vegyetek búcsút a régi tippjátéktól, mert jön az új...!  :ok:

Fontos!

Márciusi eseményekre egyelőre nem lehet tippelni.

Értesíteni fogunk, amikor lehetséges!

FIGYELEM!

NE TIPPELJETEK MÁRCIUSI ESEMÉNYEKRE, MÉG!  ::)

ELINDULTAK a márciusi tippversenyek a tippjátékban, lehet tippelni!  :beerchug:

A "Magyar Foci NB1" tippversenyben az 1 helyezett szintén 10 EUR-t kap? Mert a díjazásnál csak ennyi van: "1. 10"

Szerintem sokkal jobb lett így ez a játék.Gratula a kitalálójának! :great:

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 01, 2014, 10:23:58
A "Magyar Foci NB1" tippversenyben az 1 helyezett szintén 10 EUR-t kap? Mert a díjazásnál csak ennyi van: "1. 10"

10 HUF-ot, amennyit a bajnokság ér :)

Idézetet írta: miragehun Dátum március 01, 2014, 12:53:20
10 HUF-ot, amennyit a bajnokság ér :)
Szerintem meg felbecsülhetetlen az értéke. Minden másra ott a MasterCard.
(Ja, amúgy szerintem is :great: az új játék)