Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pocket Dátum október 01, 2012, 11:57:40
Akkor szerinted akkor lesznek elnézőbbek, ha még befizetek, vagy mindegy?

Befizetsz, szerencsés vagy megkapod, ha nem kiutalod.

Oké, köszi, így teszek.

AZ megoldható lenne a tippjátékban majd a jövőben, hogy kosárlabdában lehessen hendivel is tippelni? Mert jelenleg pl az Euroligában sem látok ilyen opciót!

Megnézem, de nem igérek semmit.


vmlinuz!Ha már kívánságnap van,akkor én az iránt érdeklődnék,hogy melyik irodától veszitek át az szorzókat?Csak mert a tippjátékban megfigyeltem,hogy több bajnokságnál csak 1x2-es végeredmény van terítéken,egyéb fogadási lehetőség nincs.Most hirtelen paraguay,peru,uruguay,osztrák regional és angol alsóbb osztályok(blue square north,south) rémlenek.Ha megoldható lenne a bővítés(félidő,kétesély,félidő/végeredmény,gólok) itt is,és nem nagy gond,akkor köszönet érte! :)

Csak az játszhat akinek van Expektes számlája?

Idézetet írta: Jégember94 Dátum november 02, 2012, 16:48:29
Csak az játszhat akinek van Expektes számlája?

Nem. Az is játszhat, akinek nincs, viszont helyezés esetén így lemarad a nyereményről.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 02, 2012, 16:52:27
Nem. Az is játszhat, akinek nincs, viszont helyezés esetén így lemarad a nyereményről.

Bocsánat, hogy hülyének tüntetem fel magamat, de hogy tudok tippelni? :)

http://www.sportfogadas.org/tippjatek.php jobb oldalt válassz sportágat és bajnokságot, majd megjelennek az események. Egy kimenetelre klikkelve megadod a tétet és beküldöd.

Érdeklődni szeretnék, hogy ha valaki -ponttal végez a legjobb 5 között, attól még úgyis jár a nyeremény a haladó tippligában?:) A szabályzatban nem láttam ilyet, hogy mindenképp kell a pozitív egyenleg :D
köszönöm!

Idézetet írta: drogos Dátum november 29, 2012, 10:15:33
Érdeklődni szeretnék, hogy ha valaki -ponttal végez a legjobb 5 között, attól még úgyis jár a nyeremény a haladó tippligában?:) A szabályzatban nem láttam ilyet, hogy mindenképp kell a pozitív egyenleg :D
köszönöm!

Jár.

Egy adott hónapban lehet szerepelni a kezdő és a haladó tippjátékban is vagy csak az egyikben?

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 29, 2012, 15:21:22
Egy adott hónapban lehet szerepelni a kezdő és a haladó tippjátékban is vagy csak az egyikben?

Jó is lenne :) Előző havi hozzászólások száma alapján dől el, hogy melyikben indulhatsz.

Azaz ha megvan a 25hozzászólás autómatikusan a haladóban versenyzel igaz?