Tipico.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Megszeretném kérdezni hogy él még ennek az irodának a 100 eruros bónusza és ha igen MB-ről is működik?

Idézetet írta: bookie Dátum május 08, 2013, 10:03:57
Sziasztok! Megszeretném kérdezni hogy él még ennek az irodának a 100 eruros bónusza és ha igen MB-ről is működik?

Igen még él a bónusz,de mb-ről ne is próbálkozz,mert arra nem jár a bónusz!

Idézetet írta: bookie Dátum május 08, 2013, 10:03:57
Sziasztok! Megszeretném kérdezni hogy él még ennek az irodának a 100 eruros bónusza és ha igen MB-ről is működik?

Igen él.
Elsőként mindig az iroda oldalán nézd meg, mert aki régebben fizetett be, adhat téves infókat is.

Idézetet írta: bazsy Dátum május 08, 2013, 10:07:43
Igen még él a bónusz,de mb-ről ne is próbálkozz,mert arra nem jár a bónusz!

Régen így volt, de már ez az aktuális:

In the following countries the Tipico bonus is only valid for deposits made with Bank transfers, Neteller and Moneybookers: Hungary.

Sziasztok , érdemes ehez az irodához befizetni? Kifizetnek gond nélkül?

A kezdőbónusz miatt mindenképp érdemes regisztrálni.
Rendben kifizetnek.

Idézetet írta: goldhungary Dátum május 14, 2013, 21:06:48
Sziasztok , érdemes ehez az irodához befizetni? Kifizetnek gond nélkül?

Ha az azonosításon átmész, akkor igen...   ;)

Na azzal viszont vannak gondok, az ügyfélszolgálat olyankor meglepően szűkszavúvá válik.
Ha viszont ezen a fórumon visszaolvasol, akkor elébe mehetsz a problémáknak és eleve olyan dokumentumokat / képernyőképeket küldhetsz be nekik, amelyek megfelelőek.

Egyébként minden új regisztrációnál, főleg nagyobb befizetés előtt érdemes az adott iroda fórumát átfutni!

Meg tudja mondani valaki, hogy skrilles befieztésre jár még-e a bónusz?

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 21, 2013, 09:38:22
Meg tudja mondani valaki, hogy skrilles befieztésre jár még-e a bónusz?

Idén január óta nem változtak a feltételek, ez van fent az oldalukon:

"In the following countries the Tipico bonus is only valid for deposits made with Bank transfers, Neteller and Moneybookers: Hungary."

Tehát a gyakoribb fizetési módok közül csak a bankkártyás felejtős.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 21, 2013, 09:49:12
Idén január óta nem változtak a feltételek, ez van fent az oldalukon:

"In the following countries the Tipico bonus is only valid for deposits made with Bank transfers, Neteller and Moneybookers: Hungary."

Tehát a gyakoribb fizetési módok közül csak a bankkártyás felejtős.

Köszönöm! :ok:

Hellosztok

Valki nem tudja véletlenül hogy mien szabályok vonatkoznak a Tenisz feladásra itt?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Itt megtalálsz sok irodát, hogy hogyan értelmezi feladás esetén: http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 27, 2011, 10:10:21
Köszönjük az összefoglalót, szerintem mindenki számára hasznos dolgokat írtál le! Azt hiszem regem van náluk, de még nem fizettem be; úgyhogy rákérdezek, hogy jár-e ez nekem; biztos ami biztos.

Köszönöm :great:

Hi. Németbe csináltam egy tipico szelvényt,de a tenisz meccsen feladta az egyik játékos. Ekkor mivan? Köszi a választ.

Idézetet írta: Kenyér Dátum július 02, 2013, 22:36:08
Hi. Németbe csináltam egy tipico szelvényt,de a tenisz meccsen feladta az egyik játékos. Ekkor mivan? Köszi a választ.

Ha már lejátszottak legalább 1 labdamenetet, akkor a mérkőzést kiértékelik. Az a vesztes aki feladta.

Kombinált élőfogadások beleszámítanak a bónuszforgatásba?