Betfair kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: whitedragon Dátum január 17, 2010, 22:39:47
Sziasztok
Van 1 ismim aki reggelt betfair-re de fél megadni a személyi adatait meg a kártyájának adatait mert fél hogy lelopják a pénzét a kártyájáról
Mit tegyen?

Törölje a számláját, s menjen el a bankba, hogy őrizze a pénzét, nehogy onnan is valaki ellopja... ::)

Komolyra fordítva a szót: ha valaki neten akar játszani, az akkor válaszon megbízható fogadóirodákat (ilyen a Betfair is), s ezek nem fogják ellopni a pénzét (nincs rá szükségük ilyen módon...).

Idézetet írta: Milan Dátum január 17, 2010, 22:44:22
Törölje a számláját, s menjen el a bankba, hogy őrizze a pénzét, nehogy onnan is valaki ellopja... ::)

Komolyra fordítva a szót: ha valaki neten akar játszani, az akkor válaszon megbízható fogadóirodákat (ilyen a Betfair is), s ezek nem fogják ellopni a pénzét (nincs rá szükségük ilyen módon...).



én értem, nem is aggódom de neki is kéne vmi ér ami megnyugtatja hogy nem fogják lelopni a pénzét

elég neki ha csak 1 okmánnyal igazolja azt h ő az, meg ő azt sem érti miért kell igazolnia magát, mert én azt mondtam ugy jó ha kicsit kitakar mindenből és nem lesz gond de tart tőle hogy még igy is veszélyes

Idézetet írta: whitedragon Dátum január 17, 2010, 22:39:47
Sziasztok
Van 1 ismim aki reggelt betfair-re de fél megadni a személyi adatait meg a kártyájának adatait mert fél hogy lelopják a pénzét a kártyájáról
Mit tegyen?
S a bankautomatáknál meg az üzletekben nem fél használni a kártyát? Ott is ugyanúgy meglophatják...

Viccet félretéve: hogy regisztrált, ha nem adott meg személyes adatokat?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 17, 2010, 22:55:26
S a bankautomatáknál meg az üzletekben nem fél használni a kártyát? Ott is ugyanúgy meglophatják...

Viccet félretéve: hogy regisztrált, ha nem adott meg személyes adatokat?

ahhoz hogy kifizetést kérjen kell megadni a személyes adatokat ugye, és azért eddig nem adott meg igen

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 17, 2010, 22:55:26
S a bankautomatáknál meg az üzletekben nem fél használni a kártyát? Ott is ugyanúgy meglophatják...

Viccet félretéve: hogy regisztrált, ha nem adott meg személyes adatokat?

Jól mondja vm, ilyen alapon kár volt kártyát csináltasson, mert minden egyes kártyahasználatkor, fizetéskor félhet, h nem-e lopják el a pénzét. Ha úgy gondolja meg fogják lopni ha regizik online irodához szerintem jobb ha elfelejti az online fogadást és kész.

Nem ismerem annyira a betfairt, de minden irodánál regkor meg kellett adni a nevet, cimet, születési dátumot minimum. Ha ezek helyett helytelen adatokat adott meg, akkor hogy akar befizetni egyáltalán? Ha a név nem talál befizetéskor sem, simán zárolhatják a számlát.

Sziasztok.

Nem rég regisztráltam a betfair-re.Nekem maga az oldal nagyon bejön.A kifizetésel kapcsolatban több kérdésem is lenne.
1. VAn-e limitálva a kifizethető összeg határa?
2. Olvastam oylan hogy ha Visa Kártyádra utalsz akkor 5 dollár/nap kezelési költésget számitanak fel mig meg nem érkezik a pénz.Ez igaz?
S ha igen akkor ezt hogy lehet kivédeni? Netteller vagy moneybookers.en keresztül? VAgy ott is lesz valam féle költég? Mert azt olvastam hogy Mastercard-ra nem enged utalni ez igaz vagy hülyeség? Illetve az 5%-ot a nyereménbyből levonja,de ezen kivül ugye semmit?

Az utolsóra tudok válaszolni: MasterCardra egyik irodánál sem lehet lekérni pénzt, nem engedi a MasterCard a visszafizetéseket. Visa kártyákra működik a kifizetés.

Idézetet írta: fiorka Dátum január 25, 2010, 06:42:16
Sziasztok.

Nem rég regisztráltam a betfair-re.Nekem maga az oldal nagyon bejön.A kifizetésel kapcsolatban több kérdésem is lenne.
1. VAn-e limitálva a kifizethető összeg határa?
2. Olvastam oylan hogy ha Visa Kártyádra utalsz akkor 5 dollár/nap kezelési költésget számitanak fel mig meg nem érkezik a pénz.Ez igaz?
S ha igen akkor ezt hogy lehet kivédeni? Netteller vagy moneybookers.en keresztül? VAgy ott is lesz valam féle költég? Mert azt olvastam hogy Mastercard-ra nem enged utalni ez igaz vagy hülyeség? Illetve az 5%-ot a nyereménbyből levonja,de ezen kivül ugye semmit?

1. 40.000 euro/nap ha jól tudom
2. nincsen ilyen kezelési költség

VISAra max 48000$ naponta
alapvetoen csak 5% ot vonnak de ha nagyon sikeres vagy akkor meg ott lesz a Premium Charge is,de ezzel meg nemkell torodni ha csak most reggeltel :)

Sziasztok
Előző hét vasárnap nem most hanem előtte igényeltem le 300eurot otpre betfair-ről
és azóta nem jött meg, ez miért lehet?mert új hónap van vagy miért?:S :'(

hat nekem VISA-ra olyan szerdan szokott megerkezni ha vasarnap kerek ki szoval én a helyedbe mar aggodnek (és persze erdeklodnek a BF-nél)

én ugy szoktam hogy ilyan vasnap kérek és kövi hét hétfőn szokott, beszéltem haverral aki régi betfair-es és ő azt mondta h lehetséges h otpre még nem jött meg, ha holnap nem jön meg akk mivan?
irjak a betfairnek vagy mit tegyek?mert most pl szönetel az oldal

Igaz hogy én moneybookersre szoktam kikérni, de az kb 10-12 óra szokott lenni.